Geopatogenní zóny

Níže se dočtete co jsou geopatogenní zóny zač a jak na nás působí. V podrobném článku s videi, obrázky z praxe a názornými příklady věříme, že se s problematikou dostatečně seznámíte. Pokud již problematiku znáte, zde je rozcestník na to, co by Vás nyní mohlo zajímat:

Měření GPZ

Nechte si geopatogenní zóny detekovat a změřit kdekoliv po ČR. Dojedeme  až k Vám domů a přímo na místě dáme  doporučení o nejlepším možném řešení.

Odrušení GPZ

Osvědčené harmonizéry a odrušovače geopatogenních zón,  které jsou léty a mnoha zákazníky prověřeny a pokud to bude nutné, budou fungovat i u Vás.

Proč GeoZdraví

Podívejte se na zajímavosti ohledně GeoZdraví. Proč si vybrat na měření geopatogenních zón a elektrosmogu právě nás. Objevte naší historii, náš tým a naší filozofiii. 

Reference

Hodnocení služeb a produktů nám dává svěklou zpětnou vazbu o pomoci, kterou přinášíme našim zákazníkům a jejich blízkým. Za každou jsme velmi vděčni.

Jak na nás geopatogenní zóny působí?

Negativní geopaotogenní zóna působí na lidský organismus na buněčné úrovni a stává se velmi často příčinou nejrůznějších potíží. Způsobují tzv. stres buněk kdy každá jedna buňka je ovlivněna touto negativní energií. Tyto buňky ovlivněné geopatogenní zónou pak působí na celý organismus a mají velmi špatný vliv zejména na:

  •  kvalitu spánku (porucha spánku, nespavost, časté noční buzení, noční můry až noční běsy),
  • oslabení organismu (únava, vyčerpanost, snížena schopnost koncentrace, nesoustředěnost, roztěkanost),
  • imunitní systém (časté nemoci a prodlužování jejich léčby),
  • celkový zdravotní stav (migréna, bolest hlavy, zad, kloubů, šlach, svalů),
  • psychický stav (špatný spánek, zhoršení zdraví, zdravotní komplikace - to vše vede ke stresu a promítá se do psychické pohody)
  • mnoho dalšího dle potíží či typu jednotlivce

Navíc pokud ke geopatogenním zónám přidáte elektromagnetické záření - neboli elektrosmog (vyzařované z každého elektrospotřebiče), technické záření (jako Wi-Fi a 5G sítě), Hartmannovy a Curryho pásy (globální elektromagnetická síť Země), kosmické záření (vycházející z kosmu směrem k zemi) pak se tyto záření slučují a o to více škodí našemu organismu (obzvlášť jsou na zóny citlivé děti a senioři).

Kde geopatogenní zóny vznikají?

Geopatogenní zóny vznikají vlivem obrovského množství energie, které v sobě má naše zemské jádro a tato energie prostupuje všemi vrstvy Země na povrch. Zemina tuto energii utlumí, ale pokud jsou v trajektorii energie směrem k zemskému povrchu pukliny, trhliny, spodní voda,  či jiné tektonické poruchy, pak se na povrch dostává velice jemné elektromagnetické vlnění (dosud neměřitelné žádným přístrojem, měřit je dokáze pouze senzibil ). Tato definice geopatogenních zón je zásadní, protože je spousta proutkařů, kteří mají GPZ definované jinak a díky tomu najdou něco jiného. Proto se pak jejich měření neshoduje s chováním jejich domácích mazlíčku. Na toto je třeba dbát veliký pozor.

Geopatogenní zóny dokáží velmi znepříjemnit život a jsou příčinou mnoha spánkových, zdravotních či psychických problémů. Proto je opravdu VELMI důležité vědět, zdali jsme těmito zónami ovlivněni či nikoli. Tektonické poruchy, které způsobují geopatogenní zóny, jsou všudypřítomné a pokud k nim ještě připočítáte všudypřítomný elektrosmog a další technické záření, tak o zdravotní, psychické a spánkové potíže najednou nebudete mít nouzi.

Důležité je taky vědět, že každý člověk je tak trochu senzibil a je na tyto zóny jinak citlivý. Stejně tak se citlivost projevuje jinak i v různém věku. Například děti tyto zóny vnímají o mnoho intenzivněji a mají na ně o to silnější účinky. Zejména toto poznáte při dětském spánku, kdy se děti přesouvají v posteli na stejná místa a mnohdy do nepřirozených poloh (snaží se podvědomě těmto zónám vyhnout), často se budí, pláčou nemohou spát a podobně. Mnohdy si rodiče myslí, že je to porucha spánku, ale skutečnost může být velmi pravděpodobně úplně jiná a nespavost způsobují právě tyto patogenní zóny.

Jak zjistit a řešit geopatogenní zóny?

Proměřením každé místnosti v domácnosti (ložnice, obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj apod.), které provede dostatečně citlivý senzibil, dokážeme zjistit kde a jak by se měl optimálně nacházet nábytek (postel, gauč, pracovní kout), abychom byli mimo dosah tohoto škodlivého záření a chránili tak své zdraví. Odborně se tomuto měření říká telegnostická detekce a senzibil má dnes název také telegnostik. Nicméně pro jednoduchost zůstaneme u původního názvu, nebo také u více klasického názvu - proutkař.

Jak již bylo zmíněno, tak na detekci geopatogenních zón zatím neexistuje žádný přístroj, který by dokázal takto jemné záření změřit a proto se vše provádí tak, jak tomu bylo po staletí. Proutkař prochází pomalu místnostmi a virgule (nebo kyvadlo, proutek, pružina či jiné) začínají reagovat vždy v tom momentě, kdy tento senzibil do dané patogenní zóny vstoupí. V místě, kde je detekována geopatogenní zóna, se proutkař zastaví a nechá prostupovat toto škodlivé záření svým tělem a díky tomu dokáže změřit jeho směr a určit intenzitu škodlivosti. I proto je měření nesmírně vyčerpávající proces a opravdu dobrý proutkař dokáže denně změřit maximálně 4 běžné domácnosti.

Toto je technika, zvaná jako proutkařina a je stará po staletí. Proto jsou tito lidé nazýváni proutkaři, jelikož skrz ně mluví právě proutek (historicky to byl nejčastější nástroj), nebo dnes virgule, kyvadla, pružiny a jiné. Senzibilní proutkaři díky svým schopnostem dokáží mimo jiné najít i spodní vodu a mohou tedy nacházet i místa, kde by bylo vhodné udělat studnu či vrt. Tak je dnes proutkařina vnímána především, ač její využití má mnohem širší, a troufnu si říct i významnější, možnosti.

Přečtěte si některý z příběhů z uskutečněných měření, kdy jsme například pomohli ke kvalitnímu spánku, vitalitě a zrušení bolesti hlavy, nebo s odstranění skrytých potíží, či vysvětlením špatného spánku a energie v domě.

Čím dál více se setkávám s lidmi, kteří podstoupí tzv. biorezonanci, která ODHALÍ zanešení organismu geopatogenníma zónama či elektrosmogem. Dá se tedy dnes říci, že je vědecky doložený negativní dopad na naše zdraví, které právě tyto zóny a záření způsobují !!! Dnes již máme ověřeno, že lidé kteří biorezonanci navštíví po našem měření a zrealizují přemístění nábytku či odstínění námi navrhovaným způsobem, tak opětovné navštívení biorezonance má za následek výrazný pokles těchto patogenů v těle !!! Naše metody jsou tedy ověřené i přístroji.

Geopatogenní zóny

PROSÍM, nepodceňujte vliv geopatogenních zón na Vaše zdraví a učiňte patřičné kroky k tomu, abyste se v nich nepohybovali. Jejich dopad má z dlouhodobého hlediska PROKAZATELNĚ velmi negativní vliv na naše zdraví. V momentě, kdy mě lidé oslovují, že jejich blízký měl těžkou mozkovou příhodu, vyskytla se rodině rakovina, těžké stádium osteoporózy a podobně, ve většině případů na tyto lidi dlouhodobě působila geopatogenní zóna (jedna, více, nebo i křížení)! To je realita z více jak 14ti leté praxe.

Vystoupení z této geopatogenní zóny jim pak zcela jistě pomůže, ale na druhou stranu je nemoc již v rozpuku a musí se řešit za pomoci lékařů.

Pak je pozdě na „Kdybych jen věděl…. Kdybych jen jednal …. Kdybych ….“

Princip odručení / odstínění geopatogenních zón

Geopatogenní zóny se dají odklonit (změnit směr, kdy po určité vzdálenosti se opět vrátí do své původní trajektorie), pohltit (pomocí speciálně upraveného kondenzátoru), zneutralizovat (díky přirozené chemické reakci) a nebo snížit jejich intenzitu. Toto vše lze pomocí různých harmonizérů a odrušovačů, jejichž funkčnost se dá v senzibilem velmi snadno ověřit.

Ze zkušenosti vím, že odrušovačů je celá řada, ale jen málokdy se jedná o kvalitní a opravdu funkční produkty (mnohé z nich se pyšní různými certifikáty, nicméně dané certifikáty deklarují účinnost na úplně jiné věci, než na odstínění geopatogenních zón - opět ověřeno v praxi). Proto je důležité si vybírat takové odrušovače či zářiče, které mají za sebou už prokazatelné výsledky u klientů a jejich účinnost je ověřena proutkařem.

Také jsem u hodně klientů pochytil touhu si takový odrušovač geopatogenních zón pořídit, nicméně než pustíte do jakékoliv investice je nejdůležitější nechat si domácnost proměřit abyste věděli, kde tyto geopatogenní zóny jsou, jak jsou intenzivní a jak mohou ovlivňovat Vaše zdraví a spánek.

Je také nutné podotknout, že pokud přesunete postel mimo geopatogenní zónu, či využijete odrušovač GeoSan či GeoAir tak se jedná o 100% ochranu před tímto zářením, čímž může dojít i k tzv. lázeňskému efektu. Jedná se o silnou detoxikaci organismu. Tedy proces čištění může provázet lehké zhoršení spánku bolesti hlavy či jiné komplikace, pocení apod. Toto zpravidla netrvá déle jak týden. To je v pořádku. Tělo si zvyká na nové, čisté a ničím nerušené prostředí a pak už bude vše normální. Podle Dr. Reckevega a níže přiložené tabulce je vidět, že postup nemoci je zleva doprava. Postup léčby je poté v obráceném směru, tedy zprava doleva. I z tohoto lze vypozorovat možné krátkodobé zhoršení stavu, které je ovšem odrazem ozdravného procesu organismu.

Další informace o projektu GeoZdraví, naší filozofii a senzibilech, naleznete v části o nás, nebo se podívejte do části reference, kde mimo jiné najdete i videoreference od spokojených klientů. U každé jednotlivé služby také naleznete hodnocení lidí, kteří měření geopatogenních zón absolvovali a rádi se podělili o svou zkušenost.

V nadcházejícím videu se během hodiny dozvíte všechny podstatné informace jako co jsou geopatogenní zóny, jak na nás působí, na co si dát pozor, příběhy z měření a mnoho dalšího. Toto video vzniklo jako záznam z webináře pro členky Klubu hormonální jógy, který proběhl na jaře 2022.

 
  • Řadit dle:
  • 15 položek celkem

Stránka 1/1