Geopatogenní zóny

První informace o geopatogenních zónách pocházejí již ze staré Číny, kdy byly označovány jako „dračí žíly“. Dříve než se na pozemku začalo stavět, byli přizváni proutkaři, aby zjistili místo, kde tyto žíly nejsou a může zde v poklidu stát patřičná budova. V pozdějších dobách už v Egyptě i v Evropě se lidé také řídili podle toho, kam se usídlil dobytek k odpočinku. Zvířata mají přirozený cit pro to, kde je a kde není špatná zóna. Například pes si lehne do míst, kde zóna není a naopak kočka tato škodlivá místa vyhledává. Podobný cit máme i my, lidé, nicméně vlivem moderních technologií a moderní doby přestáváme vnímat tyto signály, které k nám naše tělo posílá.

 

ODKUD SE patogenní zóny berou A JAK NA NÁS PŮSOBÍ?

Zóna jako taková vzniká hluboko v zemi v litosférických deskách, kde se díky jejich posunům vytváří pukliny a trhliny, které se ve většině případů zaplaví spodní vodou. Vlivem zemského jádra, kosmického záření, elektrosmogu, technického záření (WI-FI, 5G apod.) a právě této vody dochází ke vznikům jemného elektromagnetického vlnění, které prochází skrz všechny vrstvy zemské kůry na povrch země. Právě tyto vibrace dostaly dříve název dračí žíly, ale dnes je známe pod pojmem geopatogenní zóny, které jsou měřitelné. Paradoxní je, že čím výš se zóny měří, tím větší mají intenzitu a tím i větší vliv na veškerý organismus. Za tímto jevem se opět skrývá kosmické záření, technické záření i elektrosmog, které tyto vibrace umocňuje.

 

 

Geopatogenní zóny nám dokáží velmi znepříjemnit život, a proto je důležité vědět, zdali jsme těmito zónami ovlivněni či nikoli. Pokud k nim ještě připočítáte všudypřítomný elektrosmog a další technické záření, tak o zdravotní potíže najednou nebudete mít nouzi.

Od bolesti hlavy, kloubů, zad či migrén se dá velmi rychle dostat i k závažnějším chorobám, jako jsou například problémy lymfatického systému, nervové a psychické problémy, poruchy soustředěnosti a v nejzávažnějším případě i rakovina. Ty se už musí řešit přes lékaře a zdravotní střediska a jejich léčba není levný ani příjemný proces. Nejlepším způsobem jak předejít možným potížím, je nechat si byt či dům důkladně proměřit expertem na geopatogenní zóny a udělat taková opatření, která nás mimo tyto zóny posunou.

Díky posledním několika desítkám let se na tuto problematiku trochu zapomnělo. Přeci jen se hledělo na technický rozvoj, modernizaci, zjednodušování a pokroky jako takové. Tím se člověk velmi oprostil od spojení s přírodou a stejně tak se vytratilo povědomí o těchto negativních přírodních jevech. To bohužel ale neznamená, že tu nejsou.

 

Proměřením každé místnosti v domácnosti (ložnice, obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj apod.) dostatečně senzibilním specialistou dokážeme zjistit, kde a jak by se měl optimálně nacházet nábytek (postel, gauč, pracovní kout), abychom byli mimo dosah těchto škodlivých vibrací.

Na měření geopatogenních zón zatím neexistuje žádný přístroj, který by dokázal takto jemné vlnění změřit, a proto se vše provádí tak, jak tomu bylo již ve staré Číně. Pomocí virgulí či proutků propůjčíme své tělo, aby námi prostupovalo toto vlnění a my ho díky tomu dokázali změřit, určit jeho směr a intenzitu škodlivosti.

Tato technika je stará po tisíce let a mnoho lidí ji zná jako proutkařina a lidi, kteří takto měří jsou obecně nazýváni proutkaři. Proutkaři díky svým schopnostem dokáží najít i spodní vody a mohou tedy nacházet i místa, kde by bylo vhodné udělat studnu či vrt. Tak je dnes proutkařina vnímána především, ač její využití má mnohem širší, a troufnu si říct i významnější, možnosti.

 foto měření gpz 1

 

PROSÍM, nepodceňujte vliv geopatogenních zón na Vaše zdraví a učiňte patřičné kroky k tomu, abyste se v nich nepohybovali. Jejich dopad má z dlouhodobého hlediska PROKAZATELNĚ velmi negativní dopad na zdraví. V momentě, kdy mě lidé oslovují, že jejich blízký měl těžkou mozkovou příhodu, vyskytla se rodině rakovina, těžké stádium osteoporózy a podobné, ve většině případů byli tito lidé dlouhodobě vystaveni negativnímu záření geopatogenních zón. Vystoupení z této zóny jim pak zcela jistě pomůže, ale na druhou stranu může být nemoc už tak moc rozšířena, že už to nemusí stačit.

Pak je pozdě na „Kdybych jen věděl…. Kdybych jen jednal …. Kdybych ….“

 

 konzultace 2                                        konzultace          

 

 

Odrušení / odstínění geopatogenních zón

Geopatogenní zóny se přímo zrušit nedají a proto pokud prostory v bytě/domě neumožňují vyhnout se geopatogenním zónám přesunem nábytku, přichází na řadu odrušovače, jejichž funkčnost se dá v praxi velmi snadno ověřit. Existují dva způsoby odrušení/odstínění geopatogenních zón a to sice odklonit směr jejich působení (po určité vzdálenosti se opět vrátí do své původní trajektorie a pokračují dále do vesmíru), nebo upravit jejich frekvenci na takovou míru, která lidskému organismu neškodí.

Ze zkušenosti vím, že odrušovačů je celá řada, ale ne vždy se jedná o kvalitní a opravdu funkční produkty. Proto je důležité si vybírat takové odrušovače, které mají za sebou už ověřenou a letitou praxi u klientů. Z vlastní praxe jsem u klientů pochytil i touhu si takový odrušovač pořídit, nicméně většina zařízení je finančně velmi nákladná. Proto je nejdůležitější nechat si domácnost proměřit abyste věděli, kde tyto geopatogenní zóny jsou, jak jsou intenzivní a jak mohou ovlivňovat Vaše zdraví a spánek.

Další informace o tom, kdo jsem a jaké mám zkušenosti, naleznete v části kontakt, nebo se podívejte do části reference na reakce lidí, kteří měření geopatogenních zón absolvovali a rádi se podělili o svou zkušenost.

foto měření GPZ

 

Mé služby můžete využít v Liberci, Jablonci nad Nisou a vůbec celém libereckém kraji. Dojedu za Vámi i do měst jako je Jičín, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště a vůbec všechny lokality v dojezdové vzdálenosti cca 60 km od Liberce. Pokud bydlíte dále jak 60 km, zavolejte mi, nebo napište e-mail, a věřím tomu, že se určitě nějak domluvíme.

 

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1