Geopatogenní zóny

Přečtěte si, co jsou geopatogenní zóny zač, jak na nás působí a co všechno mohou způsobit. 

Nechte si zóny detekovat a změřit, podívejte se, jak je odrušit či odklonit a zjistěte, proč si vybrat zrovna GeoZdraví včetně referencí lidí, kteří měření využili.

Ale vezměme to hezky od začátku.

 

ODKUD SE patogenní zóny berou A JAK NA NÁS PŮSOBÍ?

Geopatogenní zóny vznikají vlivem obrovského množství energie, které v sobě má naše zemské jádro a tato energie prostupuje všemi vrstvy Země na povrch. Zemina tuto energii utlumí, ale pokud jsou v trajektorii energie směrem k zemskému povrchu pukliny, trhliny, spodní voda,  či jiné tektonické poruchy, pak se na povrch dostává velice jemné elektromagnetické vlnění (dosud neměřitelné žádným přístrojem, pouze senzibilním člověkem - proutkařem ) a pokud tyto negativní vibrace působí na lidský organismus, stávají se velmi často příčinou nejrůznějších potíží a mají tak velmi špatný vliv na:

  • kvalitu spánku (poruchy spánku, nespavost, časté noční buzení),
  • oslabení organismu (únava, vyčerpanost, nesoustředěnost),
  • imunitní systém (časté nemoci a jejich dlouhotrvající průběh),
  • celkový zdravotní stav (migrény, bolesti hlavy, zad, kloubů apod.)
  • zhoršení psychického stavu (kdo z nás může v klidu říct, že pokud se opravdu špatně vyspí apod., tak má skvělou náladu?).

 

Navíc pokud ke geopatogenním zónám přidáte elektrosmog (vyzařované z každého elektrospotřebiče), technické záření (jako Wi-Fi a 5G sítě), Hartmannovy a Curryho pásy (globální elektromagnetická síť Země), kosmické záření (vycházející z kosmu směrem k zemi) pak se tyto záření slučují a o to více škodí našemu organismu (dětskému zejména, protože děti jsou výrazně citlivější - čím mladší, tím citlivější).

 

  kontaktujte nás_1objednat měření_1

Geopatogenní zóny dokáží velmi znepříjemnit život a jsou příčinou mnoha spánkových, zdravotních či psychických problémů. Proto je opravdu VELMI důležité vědět, zdali jsme těmito zónami ovlivněni či nikoli. Tektonické poruchy, které způsobují geopatogenní zóny, jsou všudypřítomné a pokud k nim ještě připočítáte všudypřítomný elektrosmog a další technické záření, tak o zdravotní a spánkové potíže najednou nebudete mít nouzi.

Důležité je taky vědět, že každý člověk je na tyto zóny jinak citlivý a stejně tak se citlivost projevuje jinak i v různém věku. Například děti tyto zóny vnímají o mnoho intenzivněji a mají na ně o to silnější účinky. Zejména toto poznáte při dětském spánku, kdy se děti přesouvají v posteli na stejná místa a mnohdy do nepřirozených poloh (snaží se podvědomě těmto zónám vyhnout), často se budí, pláčou nemohou spát a podobně. Mnohdy si rodiče myslí, že je to porucha spánku, ale skutečnost může být velmi pravděpodobně úplně jiná a nespavost způsobují právě tyto patogenní zóny.

Od problémů se spánkem, bolestmi hlavy, kloubů, zad či migrén se dá velmi rychle dostat i k závažnějším chorobám a mohou se tak stát příčinou třeba problémů lymfatického systému, nervové problémy a v nejzávažnějším případě i rakoviny. Tyto nemoci se už musí řešit přes lékaře a zdravotní střediska a jejich léčba není levný ani příjemný proces. Nejlepším způsobem jak předejít možným potížím vzniklým dlouhodobým vlivem geopatogenních zón (roky a více), je nechat si byt či dům důkladně proměřit expertem na tyto patogenní zóny, detekovat je a jejich směr, určit jejich intenzitu a udělat taková opatření, která nás mimo tyto zóny v domácnosti posunou, nebo nás před nimi ochrání.

Díky posledním několika desítkám let se na tuto problematiku trochu zapomnělo. Přeci jen se hledělo na technický rozvoj, modernizaci, zjednodušování a pokroky jako takové. Tím se člověk velmi oprostil od spojení s přírodou a stejně tak se vytratilo povědomí o těchto negativních přírodních jevech. To bohužel ale neznamená, že tu nejsou.

nákres z měření geopatogenních zón

Proměřením každé místnosti v domácnosti (ložnice, obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj apod.) dostatečně senzibilním specialistou dokážeme zjistit, kde a jak by se měl optimálně nacházet nábytek (postel, gauč, pracovní kout), abychom byli mimo dosah tohoto škodlivého záření a chránili tak své zdraví. Odborně se tomuto měření říká telegnostická detekce a proutkař má dnes název také telegnostik. Nicméně pro jednoduchost zůstaneme u původního názvu.

Jak již bylo zmíněno, tak na detekci geopatogenních zón zatím neexistuje žádný přístroj, který by dokázal takto jemné vlnění změřit a proto se vše provádí tak, jak tomu bylo po staletí. Proutkař prochází pomalu místnostmi a virgule (nebo kyvadlo, proutek, pružina či jiné) začínají reagovat vždy v tom momentě, kdy tento senzibil do dané patogenní zóny vstoupí. V místě detekce zóny se proutkař zastaví a nechá prostupovat toto škodlivé záření svým tělem a díky tomu dokáže změřit jeho směr a určit intenzitu škodlivosti. I proto je měření nesmírně vyčerpávající proces a opravdu dobrý proutkař dokáže denně změřit maximálně 4 běžné domácnosti.

Toto je technika, zvaná jako proutkařina a je stará po staletí. Proto jsou tito lidé nazýváni proutkaři, jelikož skrz ně mluví právě proutek (historicky to byl nejčastější nástroj), nebo dnes virgule, kyvadla, pružiny a jiné. Senzibilní proutkaři díky svým schopnostem dokáží mimo jiné najít i spodní vodu a mohou tedy nacházet i místa, kde by bylo vhodné udělat studnu či vrt. Tak je dnes proutkařina vnímána především, ač její využití má mnohem širší, a troufnu si říct i významnější, možnosti.

Přečtěte si některý z příběhů z uskutečněných měření, kdy jsme například pomohli ke kvalitnímu spánku, vitalitě a zrušení bolesti hlavy, nebo s odstraněním skrytých potíží, či vysvětlením špatného spánku a energie v domě.

foto měření gpz 1

 

PROSÍM, nepodceňujte vliv geopatogenních zón na Vaše zdraví a učiňte patřičné kroky k tomu, abyste se v nich nepohybovali. Jejich dopad má z dlouhodobého hlediska PROKAZATELNĚ velmi negativní vliv na naše zdraví. V momentě, kdy mě lidé oslovují, že jejich blízký měl těžkou mozkovou příhodu, vyskytla se rodině rakovina, těžké stádium osteoporózy a podobně, ve většině případů byli tito lidé dlouhodobě vystaveni negativnímu záření geopatogenních zón! (to je realita z 14ti leté praxe)

Vystoupení z této zóny jim pak zcela jistě pomůže, ale na druhou stranu je nemoc již v rozpuku a musí se řešit za pomoci lékařů.

Pak je pozdě na „Kdybych jen věděl…. Kdybych jen jednal …. Kdybych ….“

 kontaktujte nás_1objednat měření_1

Odrušení / odstínění geopatogenních zón

Geopatogenní zóny se přímo zrušit nedají a proto pokud prostory v bytě či domě neumožňují se jim vyhnou přesunem nábytku, přichází na řadu odrušovače, jejichž funkčnost odstínění se dá v proutkařem velmi snadno ověřit.

Existují dva způsoby odrušení / odstínění geopatogenních zón a to sice odklonit směr jejich působení (po určité vzdálenosti se opět vrátí do své původní trajektorie a pokračují dále), nebo upravit jejich frekvenci na takovou míru, která lidskému organismu neškodí.

Ze zkušenosti vím, že odrušovačů je celá řada, ale jen málokdy se jedná o kvalitní a opravdu funkční produkty (mnohé z nich se pyšní různými certifikáty, nicméně dané certifikáty deklarují účinnost na úplně jiné věci, než na odstínění geopatogenních zón - opět ověřeno v praxi). Proto je důležité si vybírat takové odrušovače či zářiče, které mají za sebou už prokazatelné výsledky u klientů a jejich účinnost je ověřena proutkařem.

Také jsem u hodně klientů pochytil touhu si takový odrušovač pořídit, nicméně většina zařízení je finančně velmi nákladná. Proto než se pustíte do jakékoliv investice je nejdůležitější nechat si domácnost proměřit abyste věděli, kde tyto geopatogenní zóny jsou, jak jsou intenzivní a jak mohou ovlivňovat Vaše zdraví a spánek.

Další informace o tom, kdo jsem, jaké mám zkušenosti a k jaké se zavazuji práci, naleznete v části kontakt, nebo se podívejte do části reference, kde mimo jiné najdete i videoreference od spokojených zákazníků, či hodnocení jednotlivých služeb na reakce lidí, kteří měření geopatogenních zón absolvovali a rádi se podělili o svou zkušenost.

foto měření GPZ

 

HISTORIE

První informace o geopatogenních zónách pocházejí již ze staré Číny, kdy byly označovány jako dračí žíly. Tehdy to fungovalo tak, že dříve než se na pozemku začalo stavět, byli přizváni proutkaři, aby zjistili místo, kde tyto žíly nejsou a může zde v poklidu stát dané obydlí. V pozdějších dobách v Egyptě, ale také v Evropě, se lidé řídili podle toho, kam se usídlil dobytek k odpočinku. To proto, že zvířata mají přirozený cit, kde je a kde není negativní zóna a kde je vhodné místo k odpočinku. Například pes si lehne do míst, kde dráždivá patogenní zóna není a naopak kočka tato škodlivá místa vyhledává. Podobný cit máme i my, lidé, nicméně vlivem moderních technologií a moderní doby přestáváme vnímat tyto signály, které k nám naše tělo posílá a tak si mnohdy velmi škodíme.

 

Měření geopatogenních zón pod hlavičkou GeoZdraví probíhá ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj) a od roku 2021 měření probíhá také ve městech Praha a celém středočeském kraji. 

Dojedeme za Vámi změřit geopatogenní zóny také do měst jako je Kladno, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Plzeň, Tábor, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Nová Paka, Vrchlabí, Hořice, Sobotka a vůbec všechny lokality v dojezdové vzdálenosti cca 100 km od Liberce a cca 100 km od Prahy. 

Pokud bydlíte dále jak 100 km, zavolejte nám, nebo napište e-mail. Je docela možné, že najdeme způsob jak i Vám pomoci s detekcí a měřením negativních geopatogenních zón a vymyšlením ideálního řešení celé situace.

Další informace o této problematice naleznete v záložce ČASTÉ DOTAZY.

 

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1