Geopatogenní zóny

Přečtěte si, co jsou geopatogenní zóny zač, jak na nás působí a co všechno mohou způsobit. 

Nechte si zóny detekovat a změřit kdekoliv po ČR, nebo se podívejte, jak je odrušit či odklonit a zjistěte, proč si vybrat zrovna GeoZdraví včetně referencí lidí, kteří naše měření GPZ využili.

Ale vezměme to hezky od začátku.

JAK NA NÁS GEOpatogenní zóny PŮSOBÍ?

Negativní geopaotogenní zóna působí na lidský organismus a stává se velmi často příčinou nejrůznějších potíží. Způsobují tzv. stres buněk kdy každá jedna buňka je ovlivněna touto negativní energií. Tyto buňky ovlivněné GPZ pak působí na celý organismus a mají velmi špatný vliv zejména na:

  • kvalitu spánku (porucha spánku, nespavost, časté noční buzení, noční můry až noční běsy),
  • oslabení organismu (únava, vyčerpanost, snížena schopnost koncentrace, nesoustředěnost, roztěkanost),
  • imunitní systém (časté nemoci a prodlužování jejich léčby),
  • celkový zdravotní stav (migréna, bolest hlavy, zad, kloubů, šlach, svalů apod.)
  • zhoršení psychického stavu (špatný spánek, zhoršení zdraví, zdravotní komplikace - to vše vede ke stresu, který podporuje běžný pracovní stres, stres buněk způsobený GPZ a dostávají se až deprese).
  • mnoho dalšího dle potíží či typu jednotlivce

 

Navíc pokud ke geopatogenním zónám přidáte elektromagnetické záření - neboli elektrosmog (vyzařované z každého elektrospotřebiče), technické záření (jako Wi-Fi a 5G sítě), Hartmannovy a Curryho pásy (globální elektromagnetická síť Země), kosmické záření (vycházející z kosmu směrem k zemi) pak se tyto záření slučují a o to více škodí našemu organismu (obzvlášť jsou na zóny citlivé děti a senioři).

 

  kontaktujte nás_1objednat měření_1

KDE GEOPATOGENNÍ ZÓNY VZNIKAJÍ

Geopatogenní zóny vznikají vlivem obrovského množství energie, které v sobě má naše zemské jádro a tato energie prostupuje všemi vrstvy Země na povrch. Zemina tuto energii utlumí, ale pokud jsou v trajektorii energie směrem k zemskému povrchu pukliny, trhliny, spodní voda,  či jiné tektonické poruchy, pak se na povrch dostává velice jemné elektromagnetické vlnění (dosud neměřitelné žádným přístrojem, měřit je dokáze pouze senzibil ). Tato definice geopatogenních zón je zásadní, protože je spousta proutkařů, kteří mají GPZ definované jinak a díky tomu najdou něco jiného. Proto se pak jejich měření neshoduje s chováním jejich domácích mazlíčku. Na toto je třeba dbát veliký pozor.

Geopatogenní zóny dokáží velmi znepříjemnit život a jsou příčinou mnoha spánkových, zdravotních či psychických problémů. Proto je opravdu VELMI důležité vědět, zdali jsme těmito zónami ovlivněni či nikoli. Tektonické poruchy, které způsobují geopatogenní zóny, jsou všudypřítomné a pokud k nim ještě připočítáte všudypřítomný elektrosmog a další technické záření, tak o zdravotní, psychické a spánkové potíže najednou nebudete mít nouzi.

Důležité je taky vědět, že každý člověk je tak trochu senzibil a je na tyto zóny jinak citlivý. Stejně tak se citlivost projevuje jinak i v různém věku. Například děti tyto zóny vnímají o mnoho intenzivněji a mají na ně o to silnější účinky. Zejména toto poznáte při dětském spánku, kdy se děti přesouvají v posteli na stejná místa a mnohdy do nepřirozených poloh (snaží se podvědomě těmto zónám vyhnout), často se budí, pláčou nemohou spát a podobně. Mnohdy si rodiče myslí, že je to porucha spánku, ale skutečnost může být velmi pravděpodobně úplně jiná a nespavost způsobují právě tyto patogenní zóny.

hands-4114905_1920

Od problémů se spánkem, bolestí hlavy, kloubů, zad či migrén se dá velmi rychle dostat i k závažnějším chorobám a mohou se tak stát příčinou třeba problémů lymfatického systému, nervové problémy a v nejzávažnějším případě i rakoviny. Tyto nemoci se už musí řešit přes lékaře a zdravotní střediska a jejich léčba není levný ani příjemný proces. Nejlepším způsobem jak předejít možným potížím vzniklým dlouhodobým vlivem geopatogenních zón (roky a více), je nechat si byt či dům důkladně proměřit expertem (senzibilem) na tyto patogenní zóny, detekovat je, určit jejich směr, určit jejich intenzitu a udělat taková opatření, která nás mimo tyto zóny v domácnosti posunou, nebo nás před nimi ochrání.

kontaktujte nás_1objednat měření_1

JAK ŘEŠIT A ZJISTIT GEOPATOGENNÍ ZÓNY

Proměřením každé místnosti v domácnosti (ložnice, obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj apod.), které provede dostatečně citlivý senzibil, dokážeme zjistit kde a jak by se měl optimálně nacházet nábytek (postel, gauč, pracovní kout), abychom byli mimo dosah tohoto škodlivého záření a chránili tak své zdraví. Odborně se tomuto měření říká telegnostická detekce a senzibil má dnes název také telegnostik. Nicméně pro jednoduchost zůstaneme u původního názvu, nebo také u více klasického názvu - proutkař.

Jak již bylo zmíněno, tak na detekci geopatogenních zón zatím neexistuje žádný přístroj, který by dokázal takto jemné záření změřit a proto se vše provádí tak, jak tomu bylo po staletí. Proutkař prochází pomalu místnostmi a virgule (nebo kyvadlo, proutek, pružina či jiné) začínají reagovat vždy v tom momentě, kdy tento senzibil do dané patogenní zóny vstoupí. V místě, kde je detekována geopatogenní zóna, se proutkař zastaví a nechá prostupovat toto škodlivé záření svým tělem a díky tomu dokáže změřit jeho směr a určit intenzitu škodlivosti. I proto je měření nesmírně vyčerpávající proces a opravdu dobrý proutkař dokáže denně změřit maximálně 4 běžné domácnosti.

Toto je technika, zvaná jako proutkařina a je stará po staletí. Proto jsou tito lidé nazýváni proutkaři, jelikož skrz ně mluví právě proutek (historicky to byl nejčastější nástroj), nebo dnes virgule, kyvadla, pružiny a jiné. Senzibilní proutkaři díky svým schopnostem dokáží mimo jiné najít i spodní vodu a mohou tedy nacházet i místa, kde by bylo vhodné udělat studnu či vrt. Tak je dnes proutkařina vnímána především, ač její využití má mnohem širší, a troufnu si říct i významnější, možnosti.

Přečtěte si některý z příběhů z uskutečněných měření, kdy jsme například pomohli ke kvalitnímu spánku, vitalitě a zrušení bolesti hlavy, nebo s odstraněním skrytých potíží, či vysvětlením špatného spánku a energie v domě.

V poslední době se setkávám s velkým množstvím lidí, kteří podstoupí tzv. biorezonanci, která ODHALÍ zanešení organismu geopatogenníma zónama či elektrosmogem. Dá se tedy dnes říci, že je vědecky doložený negativní dopad na naše zdraví, které právě tyto zóny a záření způsobují !!! Dnes již máme ověřeno, že lidé kteří biorezonanci BICOM navštíví po našem měření a zrealizují přemístění nábytku či odstínění námi navrhovaným způsobem, tak opětovné navštívení biorezonance BICOM má za následek výrazný pokles těchto patogenů v těle !!! Naše metody jsou tedy ověřené ne jen senzibily, ale i přístroji.

PROSÍM, nepodceňujte vliv geopatogenních zón na Vaše zdraví a učiňte patřičné kroky k tomu, abyste se v nich nepohybovali. Jejich dopad má z dlouhodobého hlediska PROKAZATELNĚ velmi negativní vliv na naše zdraví. V momentě, kdy mě lidé oslovují, že jejich blízký měl těžkou mozkovou příhodu, vyskytla se rodině rakovina, těžké stádium osteoporózy a podobně, ve většině případů na tyto lidi dlouhodobě působila geopatogenní zóna (jedna, více, nebo i křížení)! To je realita z více jak 14ti leté praxe.

Vystoupení z této geopatogenní zóny jim pak zcela jistě pomůže, ale na druhou stranu je nemoc již v rozpuku a musí se řešit za pomoci lékařů.

Pak je pozdě na „Kdybych jen věděl…. Kdybych jen jednal …. Kdybych ….“

  kontaktujte nás_1objednat měření_1 

Princip odrušení / odstínění geopatogenních zón

Geopatogenní zóny se přímo zrušit nedají a proto pokud prostory v bytě či domě neumožňují se jim vyhnou přesunem nábytku, přichází na řadu odrušovače, jejichž funkčnost odstínění se dá v senzibilem velmi snadno ověřit.

Existují různé způsoby odrušení / odstínění geopatogenních zón a to sice odklonit směr jejich působení (po určité vzdálenosti se opět vrátí do své původní trajektorie a pokračují dále), nebo upravit jejich frekvenci na takovou míru, která lidskému organismu neškodí.

LožniceZe zkušenosti vím, že odrušovačů je celá řada, ale jen málokdy se jedná o kvalitní a opravdu funkční produkty (mnohé z nich se pyšní různými certifikáty, nicméně dané certifikáty deklarují účinnost na úplně jiné věci, než na odstínění geopatogenních zón - opět ověřeno v praxi). Proto je důležité si vybírat takové odrušovače či zářiče, které mají za sebou už prokazatelné výsledky u klientů a jejich účinnost je ověřena proutkařem.

Také jsem u hodně klientů pochytil touhu si takový odrušovač geopatogenních zón pořídit, nicméně většina zařízení je finančně velmi nákladná. Proto než se pustíte do jakékoliv investice je nejdůležitější nechat si domácnost proměřit abyste věděli, kde tyto geopatogenní zóny jsou, jak jsou intenzivní a jak mohou ovlivňovat Vaše zdraví a spánek.

Je také nutné podotknout, že pokud přesunete postel mimo geopatogenní zónu, či využijete odrušovač GeoSan, tak se jedná o 100% ochranu před tímto zářením, čímž může dojít i k tzv. lázeňskému efektu. Také se to dá přirovnat k detoxikaci organismu. Tedy proces čištění může provázet lehké zhoršení spánku bolesti hlavy či jiné komplikace. Toto zpravidla netrvá déle jak týden. To je v pořádku. Tělo si zvyká na nové, čisté a ničím nerušené prostředí a pak už bude vše normální. Podle Dr. Reckevega a níže přiložené tabulce je vidět, že postup nemoci je zleva doprava. Postup léčby je poté v obráceném směru, tedy zprava doleva. I z tohoto lze vypozorovat možné krátkodobé zhoršení stavu, které je ovšem odrazem ozdravného procesu organismu. 

geopatogenní zóny Reckeveg

Další informace o projektu GeoZdraví, naší filozofii a senzibilech, naleznete v části o nás, nebo se podívejte do části reference, kde mimo jiné najdete i videoreference od spokojených klientů. U každé jednotlivé služby také naleznete hodnocení lidí, kteří měření geopatogenních zón absolvovali a rádi se podělili o svou zkušenost.

V nadcházejícím videu se během hodiny dozvíte všechny podstatné informace jako co jsou geopatogenní zóny, jak na nás působí, na co si dát pozor, příběhy z měření a mnoho dalšího. Toto video vzniklo jako záznam z webináře pro členky Klubu hormonální jógy, který proběhl na jaře 2022.

 kontaktujte nás_1Více informací

 
  • Řadit dle:
  • 14 položek celkem

Stránka 1/1