Senzibil je expertem na geopatogenní zóny

Tímto expertem na GPZ je velmi citlivý senzibil, který se primárně zaměřuje na hledání těchto škodlivých vlivů, tak jako v proutkařství GeoZdraví. Senzibil, který hledá pouze vodu, nebo Curryho ši Hartmannovy pásy, nemá mnohdy ty správné principy a schopnosti pro měření a detekci geopatogenních zón. Na geopatogenní zóny, jejich detekci a měření je třeba se dívat velice komplexně.

Samotná detekce a měření GPZ je energeticky velmi vysilující proces. Senzibil se musí maximálně koncentrovat na tuto činnost a i když jsou senzibilové schopni během práce s Vámi komunikovat, jejich zaměření je silně orientované na zachycení geopatogenních zón svým podvědomím. Ruce se jim po nalezení zóny natočí podvědomě nepostřehnutelným způsobem, který ovšem bude mít za následek změnu směru, tvaru či pohybu nástroje (např. virgulí) do kýženého tvaru - u virgulí skřížení.

Pak už záleží na možnostech měřícího nástroje a také praxi senzibila, jestli Vám dokáží určit i směr a sílu geopatogenní zóny. To je samozřejmě klíčové, protože ne každá zóna je špatná a ne každá zóna dokáže škodit. Správný senzibil musí toto umět rozlišit.

kontaktujte nás_1 objednat měření_1 

nákres z měření geopatogenních zón

 

Nevhodný senzibil tak může způsobit víc škody než užitku (to je bohužel naše praxe). Proto při výběru, který senzibil provede měření na Vašem pozemku či v domácnosti, věnujte zvýšenou pozornost a dívejte se na:

  • reference,
  • jestli se zabývá měřením GPZ ne jen v domácnostech, ale i na pozemcích,
  • měření neprovádí za domnělým celostátním průzkumem (nic takového neexistuje),
  • jestli si účtuje adekvátní částku za samotné měření a dopravu,
  • zda je tím nejdůležitějším pro senzibila hledání geopatogenních zón a ne hledání vody (klasičtí proutkaři na hledání vody nemusí mít dostatečně vyvinutou citlivost a znalost na přesnou detekci GPZ).

Více najdete v sekci ČASTÉ DOTAZY a také si přečtěte, proč si vybrat zrovna GeoZdraví.

Mnoho senzibilů se také považuje za léčitele a můžeme říci, že pokud dělají svou práci správně, tak i po právu, protože skutečně pomáhají lidem alternativním způsobem léčby a to většinou v případech, kdy si běžná medicína neví rady.

Díky posledním několika desítkám let se na problematiku geopatogenních zón trochu zapomnělo. Přeci jen se hledělo na technický rozvoj, modernizaci, zjednodušování a pokroky jako takové. Tím se člověk velmi oprostil od spojení s přírodou a potlačil svou vlastní senzibilitu. Stejně tak se vytratilo povědomí o těchto negativních přírodních jevech. To bohužel ale neznamená, že tu nejsou.

  kontaktujte nás_1Více informací

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1