Senzibil je expertem na geopatogenní zóny

Senzibil je člověk, který je velmi citlivý na nejrůznější vlivy. Někdo může být senzitivní na elektromagnetické záření, někdo na geopatogenní zóny, někdo dokáže vnímat lidskou auru a mnoho dalšího.

V GeoZdraví se zabýváme detekcí a měřením geopatogenních zón a elektromagnetického záření a tedy jsou pro nás velmi důležité senzitivní schopnosti na tyto jevy. Proto se za experta na GPZ považuje velmi citlivý senzibil, který se primárně zaměřuje na hledání těchto škodlivých zemních vlivů.

Senzibil se na problematiku geopatogenních zón, jejich detekce a měření musí dívat velice komplexně fotoa znát spoustu detailů ohledně senzibility, fungování lidského těla a fungování mozku, aby vše dokázal dát logicky a pochopitelně do souvislosti. Jedním takovým senzibilem je zakladatel projektu GeoZdraví Stanislav Bažacký, jenž se svou senzibilitou začal pracovat již v roce 2006 a dodnes má načteno několik knih na téma fungování mozku a nervové soustavy. Jeho historii a informace o jeho osobnosti najdete v záložce O NÁS.

Samotná detekce a měření GPZ je energeticky velmi vysilující proces. Senzibil se musí maximálně koncentrovat na tuto činnost a i když jsou senzibilové schopni během práce s Vámi komunikovat, jejich zaměření je silně orientované na zachycení geopatogenních zón svým podvědomím. Virgule, kterou v GeoZdraví používáme, pak reagují na sebemenší podnět z našeho podvědomí a dávají nám tak jasný signál, kde negativní zóna je, kudy vede a jak je silná. Dá se tedy říci, že skrze virgule (či jiný nástroj, který senzibil používá), komunikuje se svým podvědomím. Tímto způsobem dokáže zkušený senzibil komunikovat se svým podvědomím prakticky na jakékoliv téma a sbírat tak cenné informace, které za svůj život nasbíral. Proto dokáže odpovědět a reagovat na věci, které mu vědomě mohou být skryté, ale v minulosti se s nimi již setkal. Ať už přímo, nebo z četby, zkušenosti jiných lidí apod.

U zón je také klíčové to, jestli Vám senzibil umí rozlišovat dobrou a špatnou zónu. Ne každá zóna je totiž špatná a ne každá zóna dokáže škodit. Správný senzibil musí toto umět rozlišit.

kontaktujte nás_1 objednat měření_1 

nákres z měření geopatogenních zón

 

Nevhodný senzibil může způsobit víc škody než užitku (to je bohužel naše praxe). Proto při výběru, který senzibil provede měření na Vašem pozemku či v domácnosti, věnujte zvýšenou pozornost a dívejte se na:

  • reference,
  • jestli se zabývá měřením GPZ ne jen v domácnostech, ale i na pozemcích,
  • jestli si účtuje adekvátní částku za samotné měření a dopravu,
  • zda je tím nejdůležitějším pro senzibila hledání geopatogenních zón a ne hledání vody (klasičtí proutkaři na hledání vody nemusí mít dostatečně vyvinutou citlivost a znalost na přesnou detekci GPZ).

Více najdete v sekci ČASTÉ DOTAZY a také si přečtěte, proč si vybrat zrovna GeoZdraví.

Mnoho senzibilů se také považuje za léčitele a můžeme říci, že pokud dělají svou práci správně, tak i po právu, protože skutečně pomáhají lidem alternativním způsobem léčby a to většinou v případech, kdy si běžná medicína neví rady.

Díky posledním několika desítkám let se na problematiku geopatogenních zón trochu zapomnělo. Přeci jen se hledělo na technický rozvoj, modernizaci, zjednodušování a pokroky jako takové. Tím se člověk velmi oprostil od spojení s přírodou a potlačil svou vlastní senzibilitu. Stejně tak se vytratilo povědomí o těchto negativních přírodních jevech. To bohužel ale neznamená, že tu nejsou.

  kontaktujte nás_1Více informací

 
  • Řadit dle:
  • 8 položek celkem

Stránka 1/1