Měření geopatogenních zón na pozemku

 • 1 z 2

Měření geopatogenních zón na stavebním pozemku, či okolo základové desky Vám poskytne cenné informace o proudění těchto škodlivých dráždivých zón ještě před samotným dokončením či výstavbou domu. Výrazně tak zlepšíte své prostředí ve Vaší budoucí domácnosti.

Někdy stačí projekt domu posunout o metr stranou, někdy lehce pozměnit dispozice domu. Proto je měření geopatogenních zón na pozemku před samotnou výstavbou jedna z nejlepších a zároveň nejlevnějších investic, jakou můžete udělat.


 • Zvolte variantuDle domluvyDle domluvyDle domluvy
2 500 Kč 3 200 Kč 3 900 Kč od 2 500 Kč
 • plocha na pozemku
Kategorie: Geopatogenní zóny
 

Geopatogenní zóny mají prokazatelný negativní vliv na lidské zdraví.

Na děti je pak tento vliv silnější, protože jsou výrazně citlivější.

Mezi nejčastější příznaky patří:

 • face-622904_1920nespavost a poruchy spánku (časté noční buzení, problém usnout)
 • bolest hlavy a migréna
 • únava a vyčerpání 
 • bolesti svalů a kloubů
 • neschopnost se soustředit (nesoustředěnost)
 • obecně nepříjemný pocit (pocení, husí kůže)
 • nevolnost

Při dlouhodobém pobytu v těchto zónách (jedná se o roky) se z prvotní příčiny mohou stát i výrazně závažnější choroby a onemocnění jako poruchy lymfatického systému, nervové problémy a rakovina (na olomoucku začátkem tohoto tisíciletí byl zjištěn velký výskyt nádorových onemocnění u různých typů lidí, kteří bydleli ve stejných lokalitách - po několikerém měření byly u valné většiny těchto lidí zjištěny velmi silné geopatogenní zóny).

Jak bude měření probíhat:

Provedeme měření geopatogenních zón na vybrané ploše stavební parcely, či okolo základové desky. Přesný scénář, co se u Vás na pozemku bude dít, vypadá takto:

 

 1. Zakreslíme si orientační body na pozemku, případně využijeme nákres Vašeho pozemku či projektu domu (doporučuji)
 2. Nalezneme geopatogenní zóny
 3. Identifikujeme směr proudění zón
 4. Určíme hodnotu škodlivosti od 1-10 kdy 10 je nejhorší
 5. Zhodnotíme výsledek z měření na pozemku a navrhnu řešení kde ideálně dům postavit, případně jak otočit jeho dispozice
 6. Po změření všech místností Vám do 3 dnů poskytneme nákresy ve formátu PDF, jak zóny Vaším pozemkem prochází

 Liberec stavba domu

Pokud výstavbu teprve chystáte, je toto nejlepší období pro proměření geopatogenních zón, protože můžeme najít takové místo, které bude naprosto ideální pro vystavění domu. Dopředu si tak zajistíte nejvhodnější možné umístění domu s nejlepšími hodnoty pro kvalitní spánek a tím lepší zdraví. Více se můžete dočíst ZDE

Pokud chcete hledat geopatogenní zóny na pozemku o rozloze 3.500 m2, ale máte vybranou jen část pozemku (plochu), kde chcete znát tyto geopatogenní zóny, vybírejte rozpětí m2 podle toho, kde chcete hledat. Toto většinou odpovídá projektu zastavěné plochy domu. 

PŘÍKLAD: Pokud tedy chcete na ploše 150 m2 tohoto pozemku (3.500 m2), kde bude stát dům, najít geopatogenní zóny, budete se řídit cenou jako do 200 m2.

 

Proč si vybrat GeoZdraví

 • měření geopatogenních zón řídící se čestným prohlášením (v obrázku služby)
 • konzultace přímo na místě
 • návrh na správné umístění domu či změnu dispozic
 • spousta veřejných referencí včetně HODNOCENÍ služby
 • nákresy ve formátu PDF do 3 dnů od realizace měření
 • o 20 % zvýhodněná cena při kompletní diagnostice venkovního prostředí a to díky měření GPZ i elektrosmogu zároveň

 

DALŠÍ KROKY PO OBJEDNÁNÍ:

Do poznámky uveďte, kdy by se Vám hodilo měření provést. Nejpozději nadcházející den Vám zavoláme a doladíme přesně termín uplatnění služby. 

Doprava specialisty je 8 Kč/km při objednání libovolné služby a platí se v hotovosti specialistovi dle skutečně ujetých km. Minimálně se jedná o částku 300 Kč.

Měření a detekce geopatogenních zón GeoZdraví probíhá běžně ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj) a od roku 2021 měření GPZ probíhá také ve městech Praha a celém středočeském kraji. Dojedeme za Vámi ale kamkoliv po celé České republice. Bezproblémově, jen s trochou plánování, pak do měst a krajů jako je Hradce Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a Jihlava. Na Moravu přijedeme také, nicméně toto proběhne např. 1x - 2x / měsíc (dle počtu měření). Tedy není problém provést měření ve městech Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava, Olomouc, Opava a jejich okresech či krajích. Náklady na dopravu se pak rozpočítávají mezi jednotlivé zájemce. Vyjíždíme za Vámi z Jablonce nad Nisou, nebo z Prahy.

 kontaktujte nás_1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 15.12.2020
Na pozemku máme studánku, ale nevěděli jsme, odkud do ní vede pramen, což se nakonec vyjevilo jako klíčové pro situování budoucí stavby RD. Domluva s panem Bažackým byla velmi rychlá a příjemná. Změřil nám pramen, rádius studánky a navíc i geopatogenní zóny. Vzhledem k tomu, že měly být v tom místě dle architekta ložnice, změnili jsme zcela na základě těchto zjištění půdorys. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí stavět, využít služby pana Bažackého předtím, než začnou projektovat :-) Děkujeme za vše!
5
P Avatar autora | 19.10.2020
Nechali jsme si najít vodu a zároveň proměřit pozemek. Se vším jsme maximálně spokojeni a služby mužů doporučit.
5
V Avatar autora | 18.10.2020
Měli jsme naplánovaný místo, kam postavíme dům. Pan Bažacký nám proměřil na pozemku zóny a doporučil celý projekt o pár metrů posunout. Jak málo stačilo k tomu, abychom z míst kde byly špatné zóny, přešli do míst kde to bude super. Děkuji