4 roky v intenzivních zónách

Při jízdě autem na toto měření geopatogenních zón se mi v hlavě honily nejrůznější myšlenky a předtuchy, s jakou intenzitou geopatogenních zón se zde setkám. Dopředu jsem totiž věděl, že se v rodině za 4 roky od nastěhování do toho domu absolutně změnila nálada. Přátelské vztahy v rodině se začaly bezdůvodně kazit, začaly se objevovat alergie, bolesti hlavy, migrény, problémy s pohybovým aparátem  a to i u 12-ti leté dcery a babičce měsíc před mou návštěvou diagnostikovali rakovinu. Proto jsem měl tušení, že v tomto domě to bude relativně hodně zamořené.

Byl jsem velmi potěšený příjemným přijetím a zároveň tím, že všichni v domácnosti si udělali čas, aby se mohly měření zúčastnit. Po krátkém úvodu a zjištění, že krom výše zmíněného, se v domě dějí i jiné záhadné věci a pohybují „nezvaní hosté“ (někteří členové rodiny se s těmito bytostmi i setkávají a vidí, kudy do domu vstupují) jsem začal pociťovat skutečně silné návaly toho, že v tomto domě to bude opravdu krušné tak, jak jsem si na začátku myslel. A jen po první proměřené místnosti jsem si musel dát cca 5 minut oddech, protože to doslova byla síla.

Místnost, ve které spala babička s vnučkou, byla protkaná tak intenzivními zónami s nejrůznějším křízením (tam se síly slučují), že mne to opravdu málem položilo. Babička byla vystavena 4 roky zóně o intenzitě 4 a v nohou bylo křížení o celkové síle 10!! Do tohoto prostoru zasahovaly i nohy vnučky. Proto tolik trpěli. Proto ta rakovina (byť to nemusí být jen jeden jediný důvod, ale osobně se přikláním k tomu, že bude nejzásadnější) a problémy s kotníky. Ostatní místnosti na tom byly o něco lépe, ale v místech, kde se křížily 2 nejintenzivnější zóny (intenzita 14 !!! ), byla dle dcery brána, kudy duchové do domu vstupovaly.

Celé měření zabralo skoro 3 hodiny s tím výsledkem, že můžeme některé postele z negativních zón přestěhovat úplně, jiné jen částečně.

Zpětně mám pak zprávu, že po přestěhování nábytku dle měření, se všem výrazně ulevilo. Nicméně boj s rakovinou teprve začíná.

Nenechte proto, prosím, náhodě to, že Vás, nebo Vaše děti, ráno pobolívá hlava, máte často migrénu, bolí Vás záda, špatně spíte, nemůžete usnout nebo se často v noci budíte. Z něčeho, co se tváří „nevinně“ se v dlouhodobém hledisku může vyklubat něco mnohem závažnějšího. Pak už může být pozdě…

 kontaktujte nás_1objednat měření_1