Měření geopatogenních zón

Vyberte si službu měření geopatogenních zón, kterou chcete uplatnit (jestli v domácnosti nebo na pozemku, nebo i s hledáním vody) a do poznámky uveďte, kdy by se Vám hodilo měření GPZ provést. Nejpozději nadcházející den Vám zavolám a doladíme přesně termín uplatnění služby měření geopatogenních zón.

Pokud přesně nevíte, jestli na Vás působí vliv geopatogenních zón, podívejte se, co to přesně je geopatogenní zóna a co s námi může udělat.

Před samotným výběrem senzibila a uskutečněním měření GPZ je dobré přečíst si sekci ČASTÉ DOTAZY ve které se dozvíte, jak si správně senzibila vybrat, na co se při měření zaměřit a jak si zkontrolovat průběh měření a detekce geopatogenních zón.

KDE MĚŘENÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN PROBÍHÁ?

Měření geopatogenních zón GeoZdraví probíhá běžně ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj) a od roku 2021 měření GPZ probíhá také ve městech Praha a celém středočeském kraji. Dojedeme za Vámi ale kamkoliv po celé České republice. Bezproblémově, jen s trochou plánování, pak do měst a krajů jako je Hradce Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a Jihlava. Na Moravu přijedeme také, nicméně toto proběhne např. 1x - 2x / měsíc (dle počtu měření). Tedy není problém provést měření ve městech Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava, Olomouc, Opava a jejich okresech či krajích.

Vždy najdeme řešení, jak za Vámi přijet, změřit geopatogenní zóny, navrhnout ideální řešení a dát tipy nejen v souvislosti s GPZ, ale celkově se zdravím, protože zdraví a zdravé prostředí je náš svět.

kontaktujte nás_1Více informací

 
 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Kvalitní spánek
  Měření geopatogenních zón senzibilem Vám dá "mapu" kudy zóny vedou Vaší domácností. Máte tak skvělou možnost se jim vyhnout. Tím zabráníte možným...
  Dostupnost:Dle domluvy
  Kód:11
 • Zdravé prostředí
  Měření geopatogenních zón na stavebním pozemku, či okolo základové desky Vám poskytne cenné informace o proudění těchto škodlivých dráždivých zón...
  Dostupnost:Dle domluvy
  Kód:11/1
 • Komplexní služba
  Kombinace služeb Hledání vody - proutkař a Měření geopatogenních zón - pozemek na Vašem pozemku za zvýhodněnou cenu. Nechte si najít nejvhodnější...
  Dostupnost:Dle domluvy
  Kód:13/1