Měření geopatogenních zón

Vyberte si službu měření geopatogenních zón, kterou chcete uplatnit (jestli v domácnosti nebo na pozemku, nebo i s měřením elektrosmogu) a do poznámky uveďte, kdy by se Vám hodilo měření GPZ provést. Nejpozději nadcházející den Vám zavolám a doladíme přesně termín uplatnění služby měření geopatogenních zón.

Pokud přesně nevíte, jestli na Vás působí vliv geopatogenních zón, podívejte se, co to přesně je geopatogenní zóna a co s námi může udělat.

Před samotným výběrem senzibila a uskutečněním měření GPZ je dobré přečíst si sekci ČASTÉ DOTAZY ve které se dozvíte, jak si správně senzibila vybrat, na co se při měření zaměřit a jak si zkontrolovat průběh měření a detekce geopatogenních zón. A proč si na měření vybrat právě nás je uvedeno v tomto článku.

KDE MĚŘENÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN PROBÍHÁ?

Měření geopatogenních zón GeoZdraví probíhá běžně ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj) a od roku 2021 měření GPZ probíhá také ve městech Praha a celém středočeském kraji. Dojedeme za Vámi ale kamkoliv po celé České republice. Bezproblémově, jen s trochou plánování, pak do měst a krajů jako je Hradce Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a Jihlava. Na Moravu přijedeme také, nicméně toto proběhne např. 1x - 2x / měsíc (dle počtu měření). Tedy není problém provést měření ve městech Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava, Olomouc, Opava a jejich okresech či krajích.

Vždy najdeme řešení, jak za Vámi přijet, změřit geopatogenní zóny, navrhnout ideální řešení a dát tipy nejen v souvislosti s GPZ, ale celkově se zdravím, protože zdraví a zdravé prostředí je náš svět.

kontaktujte nás_1Více informací

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1