Měření geopatogenních zón

Níže si vyberte službu měření geopatogenních zón, kterou chcete uplatnit (jestli v domácnosti nebo na pozemku, nebo i s měřením elektromagnetického pole).

1

Jakmile nám napíšete, nebo objednáte službu, tak se bude dít přibližně toto:

  1. zavolám Vám, nebo napíšu email a domluvíme se na termínu měření geopatogenních zón
  2. v uvedený termín dorazíme na místo měření
  3. zakreslíme geopatogenní zóny v místnosti či na pozemku
  4. ihned navrhneme ideální řešení
  5. zpracujeme nákresy z měření GPZ do PDF, které Vám zašleme emailem společně s BONUSovým dokumentem.

Určitě doporučujeme, abyste po měření GPZ navštívili tzv. biorezonanci BICOM, kde Vám zátěž GPZ dokáží z těla rychleji odvézt. V případě, že zrealizujete námi navržený postup odstínění GPZ či přemístění nábytku, tak zařízení BICOM v následném kontrolním měření zaznamená znatelný pokles těchto patogenů, pokud vůbec nějaký. BICOM navštivte pouze tehdy, pokud se zón opravdu zbavíte, jinak to nebude mít dlouhodobý význam.

Biorezonance je ověřeným důkazem výskytu a zátěže GPZ na náš organismus, který zároveň podtrhuje kvalitu odrušovačů a práci v GeoZdraví.

Pokud přesně nevíte, jestli na Vás působí vliv geopatogenních zón, podívejte se, co to přesně je geopatogenní zóna a co s námi může udělat.

Před samotným výběrem senzibila a uskutečněním měření GPZ je dobré přečíst si sekci ČASTÉ DOTAZY ve které se dozvíte, jak si správně senzibila vybrat, na co se při měření zaměřit a jak si zkontrolovat průběh měření a detekce geopatogenních zón. A proč si na měření vybrat právě nás je uvedeno v tomto článku.

Před samotným měření geopatogenních zón je dobré (ne však nutné) připravit místnost tak, aby se dalo jít podél zdi dané místnosti. Senzibil jde co nejvíce podél zdi, aby detekce zón byla na co největší ploše v místnosti a maximálně tak zvýšil šance na detekování všech zón v místnosti. Postačí takto připravit 3 obvodové stěny. Taktéž pokud máte k dispozici projekt domu / bytu či jiný nákres dispozic domácnosti / místnosti, můžete si jej připravit a proutkař Vám zanese zóny přímo do tohoto nákresu. Tím dosáhneme maximálně přesného nákresu.

VS1          237134847_1569522296754517_5282166131578595248_n

KDE MĚŘENÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN PROBÍHÁ?

Měření geopatogenních zón GeoZdraví probíhá běžně ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj) a od roku 2021 měření GPZ probíhá také ve městech Praha a celém středočeském kraji. Dojedeme za Vámi ale kamkoliv po celé České republice. Bezproblémově, jen s trochou plánování, pak do měst a krajů jako je Hradce Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a Jihlava. Na Moravu přijedeme také, nicméně toto proběhne např. 1x - 2x / měsíc (dle počtu měření). Tedy není problém provést měření ve městech Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava, Olomouc, Opava a jejich okresech či krajích.

Vždy najdeme řešení, jak za Vámi přijet, změřit geopatogenní zóny, navrhnout ideální řešení a dát tipy nejen v souvislosti s GPZ, ale celkově se zdravím, protože zdraví a zdravé prostředí je náš svět.

kontaktujte nás_1Více informací

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1