Překonání nepřekonatelného

family-1404825_1920Příběh pana Petra je vskutku velmi zajímavý, protože měření geopatogenních zón bylo myšleno spíše jako něco zajímavého (snad zvědavost) než něco, co by mu mělo vyřešit spoustu starostí a potíží, které se svou rodinou doma mají. Avšak skutečnost byla zcela jiná a měření pomohlo vyřešit jeden zásadní problém, jeden - dle doktorů - neřešitelný problém a mnoho méně závažných potíží.

Jednoho dne jsme se domluvili na proměření zón v jeho domě a tím to všechno začalo. Po chvilce měření jsem věděl, kde jsou velmi silné zóny a jaký to může mít vliv na celou rodinu. A to nejhorší zjištění bylo v ložnici. Zde jsem identifikoval silnou 6ku, která šla manželskému páru přes nohy a manželka pana Petra měla dokonce v těchto místech křížení o celkové intenzitě 9. To zčásti vysvětlovalo to, proč celou noc spala s přikrčenýma nohama (podvědomně se tlačila mimo tyto dráždivé zóny). Poté se mi manželé svěřili s tím, že paní velmi špatně spí, často se budí, ráno je velmi vyčerpaná a má silné bolesti hlavy.

Navrhnul jsem tedy přemístění nábytku a hned po první noci paní Lucie velmi dobře spala a to se dodnes, zhruba 2 měsíce po měření, nezměnilo. Naopak se přidal další pozitivní efekt po přemístění dětských postýlek, že děti konečně začaly spát celou noc. Dostalo se to dokonce do té podoby, že ráno musí manželé své děti budit do školy a do školky, což se do té doby nestávalo. Dnes je to však pravidlem.

Tento scénář se mi stává velmi často, ale co je méně běžné, je situace pana Petra. Až po 2 měsících po proměření jsem se od něj dozvěděl, že trpěl na otékání kotníků (přesně místo v původní posteli, kde byl vystaven zóně o intenzitě 6). geopatogenní zóny v ložniciToto otékání ho provázelo řadu let a řešil jej přes nejrůznější odborníky, lékařské vyšetření, indikace různých mastí a jiných procedur, avšak vše co vyzkoušel, bylo neúspěšné. Proto se tímto otékáním nohou přestal zabývat a prostě tento problém trpěl s tím, že mu není pomoci.

Po dvou měsících, kdy spal mimo geopatogenní zóny s takto silnou intenzitou se mi svěřil, že otékání nohou zmizelo (do té doby jsem netušil, že takovýto problém má). Vyprávěl to blízkému okolí, jak mu měření pomohlo, jaké zdravotní potíže vyřešil a jak si dnes s celou rodinou užívá kvalitního a ničím nerušeného spánku.

Jsem neskutečně vděčný svým schopnostem a tomu že vidím, jak moc pomáhají. Třeba pomohu jendou i Vám.

 kontaktujte nás_1objednat měření_1