Jak maminka ke spánku přišla

Přijel jsem do domácnosti, kde jsem na prvním místě viděl příjemnou atmosféru, úžasné rodinné zázemí a spokojenou rodinu. Nicméně po vstupu do domu a chvilkovém povídání jsem začal pociťovat nepříjemný pocit, že to všechno nebude ideální.

S měřením jsem začal v prostorném obývacím pokoji s velkým francouzským oknem do nádherně upravené zahrady. Nicméně tím pozitiva končily. Celý obývací pokoj byl lemovaný negativními zónami s intenzitou skoro 7 (stupnice 1-10).

Tak proto jsem po chvilce v domácnosti cítil ty návaly, nevolnost, začal jsem se potit a nepravidelně mi vyskakovala husí kůže. Jednoduše byl daný prostor v intenzivním poli geopatogenních zón a to bylo umocňované velkým počtem elektrotechniky, která svým elektrickým zářením vytváří elektrosmog, který pozitivně reaguje na tyto dračí žíly a umocňuje jejich dopad na lidský organismus a zdraví.

Mám již ověřeno na větším počtu zákazníků, že pokud je v místnosti či domě velký výskyt těchto negativních zón o silných intenzitách a křížení (tam se síly sčítají), nemusí být lidé nebo děti těmto zónám vystaveni přímo (tedy nemusí v nich přímo stát, sedět nebo ležet) a přesto na ně velmi negativně působí. Projevy mohou být různé, ale nejčastěji to mohou být výkyvy nálad, špatná nálada, bolesti hlavy, hučení v hlavě, nevolnost, vyčerpanost, podrážděnost a podobně.read-2402233_1920

Stačilo ale ujít pár kroků do kuchyně, protože ta byla výkladní skříní toho nejlepšího záření, kde člověk nabírá sílu a může regenerovat i za chůze. „Tak proto se tady tak ráda a často zdžuju“ komentovala tento stav maminka dvou dětí.

Dalo by se vlastně říct, že dům zónami rozdělen do dvou částí. Jedna byla negativní s velmi silným patogenním zářením a druhá byla jako stvořená pro relaxaci. I takové rozdíly mohou být v jedné domácnosti.

A hádejte, v jaké části měli rodiče umístěné postele. Maminka spala na křížení zón 6 a 3, přičemž intenzita 9 je už neskutečně silná a její negativní dopad na lidský organismus ichází do pár minut či sekund. Proto byla paní hned po ránu úplně jak zmlácená, denně trpěla bolestmi hlavy a velmi často migrénami. Otec pak byl vystaven oběma zónám, ale bez křížení. Důsledkem toho bylo, že otec trpěl nespavostí, které umocňovaly starosti z práce. Ve své podstatě kdyby se současným stavem nic nedělali, byla by jen otázka času, kdy se projeví nějaký závažnější stav u jednoho nebo u druhého.

Navrhnul jsem přestěhovat nábytek v ložnici ale zároveň bylo nutné umístit do bytu prostorový harmonizér CHEOPS, který využívá magnetického pole k země k velmi intenzivnímu mírnění dopadu těchto zón. Jelikož nebylo v ložnici jak přestěhovat nábytek, do postele si manželé vzali podložky ARPA na 100% eliminaci těchto zón.

Výsledek je úžasný, neboť manželé hned po první noci konečně poznali, co to je kvalitní spánek. Dodnes dostávám informaci o tom, jak jsou šťastní, že si takto zlepšili spánek a vůbec prostor v celém domě. Děti se díky CHEOPSu dostali do fáze, kdy je dokonce rodiče musí budit, protože opravdu sladce spí.

Mám obrovskou radost, že mé poslání pomáhá lidem skutečně zvyšovat kvalitu života po všech stránkách. Protože když máte kvalitní spánek, jste díky tomu zdravější. A popravdě, pánové, jaké to je, když ženu nebolí hlava?

 kontaktujte nás_1objednat měření_1