Historie

V roce 2014 vznikl samostatný projekt GeoZdraví zabývající se měřením, detekcí a kompletním řešení geopatogenních zón v Liberci a okolí. Řešíme GPZ domácností i pozemků a to včetně jejich odrušením či odstíněním, pokud dispozice domu to neumožní jinak.

logotypV roce 2018 se projekt GeoZdraví rozšířil o služby proutkaře na hledání spodní vody pro studny a vrty, které jsou výrazně jednodušší na detekci a zaměření, než geopatogenní zóny.

V roce 2020 GeoZdraví rozšířilo svou působnost o Prahu, středočeský a ústecký kraj a to ve spolupráci se senzibilem panem Janem Láňkem, který byl několik měsíců trénován na měření, detekci a návrh řešení geopatogenních zón.

Dnes už pod hlavičkou GeoZdraví probíhá měření GPZ a hledání spodní vody běžně ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj), Praha (a celý středočeský kraj). Dojedeme za Vámi ale kamkoliv po celé České republice. Bezproblémově, jen s trochou plánování, pak do měst a krajů jako je Hradce Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a Jihlava. Na Moravu přijedeme také, nicméně toto proběhne např. 1x - 2x / měsíc (dle počtu měření). Tedy není problém provést měření ve městech Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava, Olomouc, Opava a jejich okresech či krajích.

Od roku 2021 se GeoZdraví zabývá komplexním řešení zdravého prostředí, které je (mimo jiné) ovlivňováno kvalitou vzduchu, elektrosmogem a také osvětlením.

kontaktujte nás_1objednat měření_1