Hledání vody - proutkař

úprava 1

 

Proutkař byl od nepaměti člověk, díky kterému všichni věděli, kde mají lidé hledat vodu, kde mají stavět budovy, jakým místům se vyhnout a vůbec byl to člověk se schopnostmi, které byly uznávány. V dnešní době plné technologií se na přirozené schopnosti trochu zapomnělo. To však nic nemění na tom, že zde stále jsou lidé, kteří tyto dovednosti umí a rozhodně se hodí.

 

Co všechno Vám jako proutkař mohu zajistit?

Jako proutkař jsem dostatečně citlivý (sensibilní) na to, najít spodní vodu na zahradě či u domu, zjistit orientační hloubku, ve které se voda nachází a zda jde o silný, či slabý pramen. Nevyužívám proutků, nýbrž virgulí, které mi spolehlivě řeknou, kde se daná spodní voda nachází. Díky počtům kmitů virgule zjistím hloubku, ve které se spodní voda vyskytuje a určím si intenzitu pramene. Místa si na pozemku označím a po nalezení všech míst s výskytem spodní vody spolu zhodnotíme, které je pro vybudování studny či vrtu naprosto nejvhodnější.

Pro více informací si zarezervujte datum a čas, kdy Vám zavolám a nebo si rovnou vyberte službu, kterou potřebujete.

konzultace 2konzultace

Tato metoda Vám ušetří spoustu času, starostí a peněz, protože:

 • Budete vědět, na kterém místě pozemku vrt či studnu udělat a tím se vyhnete několika pokusům "naslepo" s vrtnou plošinou a zkušebními vrty u Vás na zahradě. Nebudete mít tedy rozvrtanou celou zahradu.
 • Dále najdeme vhodné místo s ideálně větším množstvím zdrojů vody s co možná nejsilnějšími zdroji vody a tím pádem maximálně snížíme riziko případného vyschnutí vrtu.
 • Vybereme místo, kde bude naleziště spodní vody v nejmenší hloubce a tím při samotném vrtání můžete ušetřit relativně velký obnos peněz (je poměrně velký rozdíl, jestli budete vrtat 30 metrů, nebo 50).

 

Mé služby proutkaře můžete využít v Liberci, Jablonci nad Nisou a vůbec celém libereckém kraji. Dojedu za Vámi i do měst jako je Jičín, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště a vůbec všechny lokality v dojezdové vzdálenosti cca 60km od Liberce. Pokud bydlíte dále jak 60 km, zavolejte mi, nebo napište e-mail, a věřím tomu, že se určitě nějak domluvíme.

Dále jako proutkař Vám mohu doma změřit a najít geopatogenní zóny. Můžu Vám tak pomoci k lepšímu spánku, zdraví a vyhnutí se negativnímu vlivu zón, elektrosmogu i technického záření. Ideální je toto řešit ještě před výstavbou domu. Více najdete v sekci GEOPATOGENNÍ ZÓNY.

 

 
 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • Vlastní voda
  Služby proutkaře, které využijete na hledání spodní vody pro Vaší studnu nebo vrt na určené ploše pozemku. Více o hledání vody najdete ZDE
  Dostupnost:Dle domluvy
  Kód:3/1
 • Komplexní služba
  Kombinace služeb Hledání vody - proutkař a Měření geopatogenních zón - pozemek na Vašem pozemku za zvýhodněnou cenu. Nechte si najít nejvhodnější...
  Dostupnost:Dle domluvy
  Kód:4/1