Proutkař a hledání vody

úprava 1

 

Proutkař je velmi senzibilní člověk a od nepaměti to byl on, díky kterému lidé věděli kde mají hledat vodu, kde mají stavět budovy, jakým místům se vyhnout a vůbec byl to člověk se schopnosti, které byly velice uznávány. V dnešní době plné technologií se na přirozené schopnosti trochu zapomnělo, ale to však nic nemění na tom, že zde stále jsou lidé, kteří tyto dovednosti proutkaření umí a rozhodně se hodí jich využít.

 

Co všechno Vám jako proutkaři můžeme zajistit?

V proutkařství GeoZdraví, jsme dostatečně citlivý (senzibilní) na to, najít spodní vodu na zahradě či u domu, zjistit orientační hloubku, ve které se voda nachází a zda jde o silný, či slabý pramen. Nevyužíváme proutků, nýbrž vysoce kvalitních virgulí, které nám spolehlivě řeknou, kde se daná spodní voda nachází. Díky počtům kmitů virgule zjistíme hloubku, ve které se voda vyskytuje a určíme si i intenzitu pramene. Místa Vám na pozemku označíme a po nalezení všech míst s výskytem spodní vody spolu zhodnotíme, které je pro vybudování studny či vrtu naprosto nejvhodnější.

Pro více informací pište, volejte a nebo si rovnou vyberte službu, kterou potřebujete. Můžete si ji objednat i on-line. Cena proutkaření je vždy stejná. Každý proutkař je ověřený, důkladně zaškolený a tak cena, kterou za tuto službu zaplatíte, se Vám vždy vyplatí.

 kontaktujte nás_1objednat měření_1

Tato metoda proutkaření Vám ušetří spoustu času, starostí a peněz, protože:

 • Budete vědět, na kterém místě pozemku vrt či studnu udělat a tím se vyhnete několika pokusům "naslepo" s vrtnou plošinou a zkušebními vrty u Vás na zahradě. Nebudete mít tedy rozvrtanou celou zahradu.
 • Dále najdeme vhodné místo s ideálně větším množstvím zdrojů vody s co možná nejsilnějšími zdroji vody a tím pádem maximálně snížíme riziko případného vyschnutí vrtu.
 • Vybereme místo, kde bude naleziště spodní vody v nejmenší hloubce a tím při samotném vrtání můžete ušetřit relativně velký obnos peněz (je poměrně velký rozdíl, jestli budete vrtat 30 metrů, nebo 50).

 

Služeb proutkařství GeoZdraví můžete využít běžně ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj) a od roku 2021 je proutkař také ve městech Praha a celém středočeském kraji. Dojedeme za Vámi ale kamkoliv po celé České republice. Bezproblémově, jen s trochou plánování, pak do měst a krajů jako je Hradce Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a Jihlava. Na Moravu přijedeme také, nicméně toto proběhne např. 1x - 2x / měsíc (dle počtu měření). Tedy není problém provést hledání vody pro studny či vrt ve městech Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava, Olomouc, Opava a jejich okresech či krajích.

Dále jako proutkaři Vám můžeme doma změřit a detekovat geopatogenní zóny. Můžeme Vám tak pomoci k lepšímu spánku, zdraví a vyhnutí se negativnímu vlivu zón, elektrosmogu i technického záření. Ideální je toto řešit ještě před výstavbou domu. Více najdete v sekci GEOPATOGENNÍ ZÓNY.

 
 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • Vlastní voda
  Využijte služeb proutkařství GeoZdraví na hledání spodní vody pro Vaší studnu či vrt na určené ploše pozemku. Proutkaření máme v krvi již...
  Dostupnost:Dle domluvy
  Kód:12/1
 • Komplexní služba
  Kombinace služeb Hledání vody - proutkař a Měření geopatogenních zón - pozemek na Vašem pozemku za zvýhodněnou cenu. Nechte si najít nejvhodnější...
  Dostupnost:Dle domluvy
  Kód:13/1