Měření geopatogenních zón v domácnosti měření 1 místnosti

Měření geopatogenních zón senzibilem Vám dá "mapu" kudy zóny vedou Vaší domácností.

Máte tak skvělou možnost se jim vyhnout. Tím zabráníte možným zdravotním a psychickým potížím, které tyto geopatogenní zóny způsobují. 

Geopatogenní zóny jsou jedním ze čtyř hlavních vlivů, které naše prostředí ovlivňují ať chcete, nebo ne. Následky jejich působení mohou být velmi dramatické a proto je měření geopatogenních zón a jejich zaznamenání tolik přínosné a důležité.

Pomocí + zvolte počet místností, které chcete změřit.


 • (1 místnost) Skladem
600 Kč
Kategorie: Geopatogenní zóny
 

Geopatogenní zóny mají prokazatelný negativní vliv na lidské zdraví.

Na děti je pak tento vliv silnější, protože jsou výrazně citlivější.

Mezi nejčastější příznaky patří:

 • nespavost a poruchy spánku (časté noční buzení, problém usnezávislénout)
 • bolest hlavy a migréna
 • únava a vyčerpání 
 • bolesti svalů a kloubů
 • neschopnost se soustředit (nesoustředěnost)
 • obecně nepříjemný pocit (pocení, husí kůže)
 • nevolnost

Při dlouhodobém pobytu v těchto zónách (jedná se o roky) se z prvotní příčiny mohou stát i výrazně závažnější choroby a onemocnění jako poruchy lymfatického systému, nervové problémy a rakovina (na olomoucku začátkem tohoto tisíciletí byl zjištěn velký výskyt nádorových onemocnění u různých typů lidí, kteří bydleli ve stejných lokalitách - po několikerém měření byly u valné většiny těchto lidí zjištěny velmi silné geopatogenní zóny).

Ložnice

Jak bude měření probíhat:

Provedeme měření geopatogenních zón ve Vaší domácnosti ve všech místnostech, jež požadujete. Přesný scénář, co se u Vás doma bude dít, vypadá takto:

 1. Zakreslíme si orientační dispozice dané místnosti (můžete mít i vlastní, nebo rovnou projekt bytu)
 2. Nalezneme geopatogenní zóny
 3. Identifikujeme směr proudění těchto patogenních zón
 4. Určíme hodnotu škodlivosti od 1-10 kdy 10 je nejhorší
 5. Zhodnotíme výsledek z měření této místnosti a navrhneme řešení (ideálně přestěhováním nábytku, případně navrhneme řešení prokazatelně účinným odrušovačem na odstínění GPZ)
 6. Po změření všech místností Vám do 3 dnů poskytneme nákresy ve formátu PDF, jak zóny prochází Vaší domácností

Ideální je měřit ve všech místnostech, kde se delší čas vyskytujete. Jedná se zejména o místa, kde se spí (ložnice, dětské pokoje), obývací pokoj, pracovna a podobně.

Proč si vybrat GeoZdraví

 • měření geopatogenních zón řídící se čestným prohlášením (v obrázku služby)
 • měření i pozemků - tedy není cílem prodat odušovač při jakékoliv službě, ale co nejlépe pomoci
 • spousta veřejných referencí včetně HODNOCENÍ služby
 • průběžné hodnocení měření GPZ a porovnávání s chováním domácích mazlíčků a zdravotních potíží
 • nákresy ve formátu PDF do 3 dnů od realizace měření
 • o 20 % zvýhodněná cena při kompletní diagnostice prostředí a to díky měření GPZ i elektrosmogu zároveň

DALŠÍ KROKY OBJEDNÁNÍ:

Do poznámky uveďte, kdy by se Vám hodilo měření provést. Nejpozději nadcházející den Vám zavoláme a doladíme přesně termín uplatnění služby detekce, měření a řešení geopatogenních zón. 

Doprava specialisty je 8 Kč/km při objednání libovolné služby a platí se v hotovosti specialistovi dle skutečně ujetých km. Minimálně se jedná o částku 300 Kč.

Měření geopatogenních zón GeoZdraví probíhá běžně ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj) a od roku 2021 měření GPZ probíhá také ve městech Praha a celém středočeském kraji. Dojedeme za Vámi ale kamkoliv po celé České republice. Bezproblémově, jen s trochou plánování, pak do měst a krajů jako je Hradce Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a Jihlava. Na Moravu přijedeme také, nicméně toto proběhne např. 1x - 2x / měsíc (dle počtu měření). Tedy není problém provést měření ve městech Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava, Olomouc, Opava a jejich okresech či krajích. Náklady na dopravu se pak rozpočítávají mezi jednotlivé zájemce. Vyjíždíme za Vámi z Jablonce nad Nisou, nebo z Prahy.

 kontaktujte nás_1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
40x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 29.4.2024
Pan Bažacký byl u nás měřit geopatogenní zóny, velmi milý a příjemný člověk, ochotné jednání a snaha pomoci. S klidným svědomím mohu doporučit. Klára H.
5
T Avatar autora | 25.4.2024
Skvělá komunikace, podrobně vysvětleno vše potřebné. Velmi oceňuji náhled na život z pohledu energií, které nás ovlivňují na každém kroku. Hezky a přehledně zpracovaný výstup z celého měření. Vřele doporučuji
5
D Avatar autora | 19.4.2024
Výborná komunikace s panem Bažackým, který svému oboru rozumí. Měření mi potvrdilo, co jsem si trochu myslela. Nejsilnější geopatogenní zóna v mistnosti u syna a další v jeho pokojíčku. Spánek měl sice ok, ale zdravotní stav se zhoršoval. Předělali jsme i obývák a cítím se nyní lépe. Pozvali si ho i příbuzné a tam vyšlo měření na 1. Když si kupovali v roce 1995 dům, poukazovali je prodejci domu na 1 zónu v 1 z 5 pokojů. Tu samou našel i pan Bažacký (předem se o tom nikdo nezmiňoval). Jednání na vysoké úrovni, vše vysvětlené, zodpovězené dotazy ještě dodatečně přes maily. Děkujeme moc.
5
H Avatar autora | 6.4.2024
Velká spokojenost - sympatický pan Bažacký vše změřil a ochotně vysvětlil, obratem zaslal nákresy. Rozhodně doporučuji!
5
K Avatar autora | 19.2.2024
Reflexní terapeut nám doporučil nechat si změřit zda domě nemáme geopatogenní zóny, které by mohly být příčinou některých našich zdravotních potíží. Máme si najít seriózního odborníka, který nám o provedeném měření vydá měřicí protokol. Našli jsme firmu Geozdraví. Měření GPZ u nás provedl pan Bažacký, důkladně a v celém domě. Doplnil jej vyhledáním elektrosmogu a vydal rozsáhlý měřicí protokol s vyhodnocením. Poskytnul nám rady, jak při eventuálním přesunu nábytku postupovat a upozornil na zařízení, která dokáží geopatogenní zóny vyrušit. V jejich obchodě je možné získat různá užitečná zařízení. Nás nadchla unikátní sluchátka pro delší práci na počítači, která neozařují hlavu a šetří náš slábnoucí sluch. Geozdraví byla pro nás šťastná volba. Karel K.
5
IJ Avatar autora | 8.1.2024
Velmi spokojená, dobrá komunikace, příjemný p.Bažacký, vyhodnocení proběhlo ani ne do 24 h😊 a výsledek skvělý, obávala jsem se komplikací s GPZ a mé obavy se nepotvrdily.. děkuji velmi za zhodnocení a následné rady. Doporučuji dál.
5
PK Avatar autora | 23.11.2023
Byl nám s manželkou vysvětlen způsob měření a vše kolem GPZ. Vše proběhlo příjemně k naší spokojenosti. Brzy po měření nám byly zaslány výsledky ve formě PDF, a zároveň návrhy řešení eliminace špatných zón. Toto měření vřele doporučuji.
5
D Avatar autora | 11.11.2023
Byla jsem velice spokojená ochota, vysvětlení, měření, vše na 1 s hvězdičkou.
5
A Avatar autora | 3.9.2023
Pan Bažacký je nesmírně sympatický člověk, po celou dobu měření jsme si fajn popovídali, vše mi vysvětlil. Nákresy poslal hned druhý den. Do ložnice jsme si umístili ionizátor a ještě též pořídili bionic náramky..zatím mohu zhodnotit to, že velice dobře spíme a kdybychom neměli povinnosti, spíme snad do oběda:-) Doporučuji!
5
Avatar autora | 18.9.2022
Měření mi potvrdilo, co jsem si trochu myslela. Geopatogenní zóna přímo uprostřed postýlky našeho mimi. Po přemístění postýlky prcek zlepšil spánek o 80 % a do 2 měsíců od měření se samoodstavil od kojení, což přisuzuji změně postýlky, jelikož se kojil pouze v noc, jak špatně spal. Co se týče mě, vyřešila jsem si roční pobolívání krční páteře a hledání toho správného polštáře také tím, že jsem si změnila místo mimo zónu. Jednání bylo výborné, vše vysvětlené, zodpovězené dotazy ještě dodatečně přes maily. Pan Bažacký vyzařuje dobrou energii.
5
PE Avatar autora | 17.6.2022
Geopatogenní zóny neblaze působí nejenom na lidi. Moje podezření, že se GPZ vyskyují i v našem bytě se měřením potvrdilo a pan Bažacký po změření podal opravdu srozumitelně doporučení, jak se jim vyhnout. Ihned po měření tedy dostanete zpětnou vazbu s nákresem, kudy zóny probíhají a v jaké síle a posléze dostanete přehledový obrázek. Služba sice není zadarmo, ale ty peníze za to opravdu stojí. Jsem spokojený a doporučuji ji všwm, kdo mají nejenom se spánkem problém, tuto službu využít.
5
E Avatar autora | 14.6.2022
s měřením jsme velmi spokojeni, pan Bažacký je moc příjemný a ochotný. Nábytek dle doporučení přestěhujeme a těšíme se na lepší spánek.
5
DK Avatar autora | 14.3.2022
Byli jsme spokojeni. Velmi příjemný pán, který nejen vše změřil, ale i podrobně vysvětlil.
5
PJ Avatar autora | 16.1.2022
Meranie som si objednala na doporucenie od kamaratky. Merala sa dětská izba, kde sme pánovi Bažackému nepovedal, že syn tam nespava, ale popis ake noci boki a polohy seděli. Napriek tomu, že by Bolo ideálně přestává izbu ale technický to velmi nějde,bolo nám doporučené ako postavit postel a pyramidu. Musím povedat, že aj ked sme syna nechcel hned dávat spát do moderně upravené izby sám sa rozhodl že tam bude spát, prvým dnom a musím povedat, že účel splnilo. Sme spokojeni a doporučujem. Manžel najskor nevěřil a sám přiznal, že to málo význam a asi nieco na tom bude. Dakujeme Jagrova
5
E Avatar autora | 19.10.2021
nezpochybnitelně užitečná služba, vyčerpávající informace, velká spousta pozitivní energie zanechané u nás doma :)
5
JK Avatar autora | 5.10.2021
Velice zajímavé měření geopatogeních zón, kde jsem na vlastní oči viděl, jak systém funguje. Rychlé vyřešení našich problémů, ochota při jednání. Určitě budeme s panem Bažackým ve spojení, zajímá nás i ochrana mobilních telefonů proti záření (elektrosmogu) a další věci, které jeho firma nabízí (např. šungitové pyramidy apod.)
5
P Avatar autora | 4.10.2021
Děkujeme za dobrou službu, nyní se nám spí mnohem lépe.
5
M Avatar autora | 29.8.2021
Moje první životní zkušenost s měřením geopatogenních zón. Dostalo se mi podrobného vysvětlení, pan Bažacký je opravdu velmi příjemný a charismatický člověk, ochotný vše vysvětlit a proto celé měření bylo velmi pro mne obohacující zkušeností. Navíc se mi potvrdila moje intuice ohledně jedné místnosti v našem domě - v pracovně, kde se mi špatně soustředilo a necítila jsem se zde celkově dobře. Pan Bažacký, aniž by cokoli ode mě věděl, naměřil střet dvou zón přesně v místě, kde jsem několik hodin denně seděla. Vřele proto doporučuji.
5
VP Avatar autora | 20.8.2021
Úžasná životní zkušenost,rozhodně stálo za to, vřele doporučuji.A teď budeme stěhovat : )
5
P Avatar autora | 2.8.2021
Výborná domluva, vstřícnost a ochota řešit problém. Určitě doporučuji.
5
OK Avatar autora | 22.7.2021
Se službami GeoZdraví jsme byli velmi spokojeni. Velmi ocenujeme vstřícný a profesionalni přístup pana Bažackého. Před začátkem měření vše podrobně vysvětlil a po samotném měření vypracoval obratem schéma geo zón, podle ktereho jsme upravili nábytek a změny k lepšímu jsme pocítili již asi do týdne. Doporučujeme a děkujeme.
5
A Avatar autora | 8.7.2021
Vstřícnost, ochota, komunikace, solidnost a příjemné vystupování. Děkuji a doporučuji.
5
Avatar autora | 7.7.2021
Oceňujeme u pana Bažackého rychlost a velkou ochodu při vyhledávání spodní vody a GPZ v celém domě. Velmi doporučujeme a děkujeme.
5
A Avatar autora | 8.4.2021
U pana Bažackého oceňujeme vstřícné jednání a ochotu nalézt optimální řešení dispozic pro spánek. Doporučujeme.
5
FS Avatar autora | 6.4.2021
Velmi spokojen
5
AV Avatar autora | 28.3.2021
Profesionalita, rychlost, solidnost a milé vystupování - to je pan Bažacký GeoZdraví. Vřele doporučuji.
5
JS Avatar autora | 4.2.2021
Pan Bažacký nám měřil geopatogenní zóny v hrubé stavbě za účelem budoucího dispozičního řešení. Oceňuji vstřícný, lidský přístup a ochotu. Jak ovlivní zvolené řešení přizpůsobené měřením pana Bažackého kvalitu života v domě, zatím samozřejmě nemohu předvídat, nicméně věřím, že mohu služby pana Bažackého doporučit.
5
L Avatar autora | 26.1.2021
GeoZdraví jsem našla na Fb stránkách, měla jsem problémy se spánkem - neustálé buzení nebo mi nešlo spát vůbec. Vstávala jsem necelá, šíleně unavená.. Poslední dny mě svíral pocit něčeho "navíc," co mi rozbušilo srdce a bylo mi špatně. Kontaktovala jsem pana Bažackého, do pár dnů jsme se sešli, přeměřil mi doma zóny, doporučil mi přestěhovat nábytek a na nejhorší stranu jsme dali malou pyramidku. Světe div se, ale od prvního dne spím jako miminko. Nálady jsou pryč a strašně se mi ulevilo. S Geodravím ku zdravému spánku, dávám hodnocení 5*, jiná možnost není! Děkuji a doporučuji!!
5
L Avatar autora | 26.1.2021
Měření a domluva termínu s panem Bažackým byla velice příjemná a rychlá . Vše bylo vysvětleno a po změření geo.zón bylo navrhnuto přemístění nábytku. Všem můžeme geozdraví jen doporučit.
5
KM Avatar autora | 10.1.2021
Byli jsme velice spokojeni se vstřícným přístupem pana Bažackého. Nechali jsme si proměřit tři místnosti. Vše nám bylo ukázáno, vysvětleno a doporučeno řešení, které jsme provedli.
5
A Avatar autora | 9.12.2020
Skvělá spolupráce. Vše podle domluvy. Spolehlivost. Vstřícnost. Rozhodně doporučuji.
5
D Avatar autora | 5.12.2020
Hezké a rychlé jednání, prostě zvednu telefon a ten den bylo vše vyřízeno. Takže za mě OK a dávám 5*.
5
DM Avatar autora | 5.11.2020
Pana Bažatského jsem vyhledala a kontaktovala právě skrze zmiňovaných geo. zónách. S rodinou jsme se přestěhovali do nového domu už před pár lety. Rychle jsme si na nový dům zvykli a radovali se s něj. A však netrvalo dlouho a začali jsme říkat našemu domu, dům prokletý. Celou rodinu trápila hrozná únava, vyčerpání, podrážděnost a postupem času i zdravotní problémy. Cca po uplynutí 3 letech jsme si řekli, že tohle není normální situace, kdy člověk není schopen ničeho a má bolesti. Už dříve jsem o těchto zónách slyšela, ale že můžou mít až takový dopad pro lidské tělo a psychiku jsem netušila. Proto jsem po přečtení různých článků a recenzí kontaktovala p. Bažatského. S milým přístupem nám s našim svolením změřil celý dům včetně sklepu a zahradního domku. Poté nám ihned navrhl, jak přestěhovat nábytek tak, aby jsme se zónám vyvarovali především večer, kdy uléháme ke spánku. Dále nám doporučil a předal k zlepšení prostředí Šungitovou pyramidu. Hned po jeho měření a odjezdu jsme se pustili do práce se stěhováním nábytku a postelí.Večer jsme šli spát s velkým očekáváním, jaké bude naše ráno, kdy jsme vždy po ránu měli pocit, jako by jsme vůbec nespali. Hned po první noci jsme se cítili všichni o moc lépe a každým dnem se cítíme lépe. Pane Bažatský, ještě jednou velké díky za nás všechny. S přátelským pozdravem Moravcová s rodinou.
5
Avatar autora | 26.10.2020
Měření nám ukázalo kde v našem malém bytě jsou negativní místa zón, ale moc možností k nějakému přesunutí a úpravě bytu nebylo.Přesto jsem byl s kvalitou služby a měřením načež i plánkem spokojen.
5
K Avatar autora | 19.10.2020
Služba nám zlepšila spánek a i na zdraví si myslím, že to mělo kladný vliv.
5
HL Avatar autora | 19.10.2020
Změnili jsme místnost na spaní a výborné. děkuji.
5
P Avatar autora | 18.10.2020
Po změření místností na tyto vlivy se nám s manželkou výrazně zlepšil spánek a vůbec zdravotní stav. Dřív má žena často trpěla na migrény, ale toto jejiž minulost. Moc doporučuji.
5
M Avatar autora | 18.10.2020
Provedené měření nám velmi pomohlo s neklidným spánkem. Přemístili jsme postel a kvalita spánku se velmi zlepšila. Pan Bažacký byl velice vstřícný a nápomocný. Děkuji
5
OM Avatar autora | 16.10.2020
Maximálně, super přístup a vstřícnost. Hledali jsme místo kam umístit psí boudu a výkres přesně koresponduje s místním kde psi rádi odpočívají.
5
R Avatar autora | 16.10.2020
Nechali jsme si proměřit všechny místnosti v bytě, proběhlo vše pořádku a navíc výsledky z měření nám byly zaslány formou výkresu, což mě mile překvapilo.
4
M Avatar autora | 16.10.2020
Služby pana Bažackého vřele doporučuji. Je velmi vstřícný a spolehlivý. I když k existenci jevů "mezi nebem a zemí" jsem spíš skeptická, pan Bažacký mě přiměl o nich přemýšlet a hledat další informace. Děkuji.