GeoAir do zásuvky - Odrušovač GPZ a ionizátor

Odrušovač GPZ a ionizátor GeoAir do zásuvky produkuje 200 miliónů záporných (negativních) kyslíkových iontů které mají 100% účinnost na eliminaci GPZ v prostoru až 30m2.

Je vědecky prokázáno, že záporné kyslíkové ionty mají velmi dobrý vliv na naše zdraví a psychiku.

Nejdůležitější vlastnosti:

  • 200 miliónů záporných kyslíkových iontů
  • snadno přenositelné a téměř bezúdržbové
  • čistý a svěží vzduch během pár okamžiků
  • úspěšné a ověřené odrušení geopatogenních zón
  • emitory z uhlíková vlákna -> žádná produkce škodlivin jako ozón apod.
  • přímé napojení do zásuvky - možný nepřetržitý provoz

  • (>5 ks) Skladem
1 950 Kč
Kategorie: Geopatogenní zóny
čištěný prostor: 1 m3
náhrdelník: nositelná čistička vzduchu
přívěšek: nositelná čistička vzduchu
množství iontů: 80 nebo 120 milionů
použité materiály: ABS a PC
výdrž baterie: 30 až 60 hodin
ionizátor: uhlíkové vlákno
 

V režimu NORMAL generuje až 200 milionů záporných kyslíkových iontů (aniontů) na cm3/sek přerušovaně, zatímco v režimu MAXIMUM generuje 200 milionů iontů nepřetržitě. Tato vysoká koncentrace iontů eliminuje geopatogenní zóny na ploše až 30 m2. Výsledky eliminace geopatogenních zón a pozitivní vlivy záporných iontů byly prokázány na třech biorezonancí, čtyrech senzibilech a nyní již osmi zákazníky, kteří také mají senzitivní schopnosti. Výmaz GPZ je do cca 2 minut od zapnutí.

Skutečné příklady odstranění GPZ:

Ionizátor GeoAir v těchto konkrétních případech docílil úplného odstranění GPZ a výrazného zlepšení energie v prostředí a zároveň také pomáhá udržovat vzduch v místnosti čistým od alergenů a mikročástic. Jeho účinek je bezhlučný a účinný, přispívá k regeneraci tkání a sliznic a zvyšuje pohodu uživatelů.

Ukázka účinku GeoAir na GPZ

Krátká videoukázka toho, jak rychle a s jakou účinností dokáže harmonizér a odrušovač geopatogenních zón GeoAir v přímém přenosu zónu doslova VYMAZAT z prostoru.

 

Podpora léčby a detoxikace 

Tím, že emituje záporné ionty, toto zařízení přispívá k detoxikaci těla, normalizaci hormonální rovnováhy a podpoře léčby různých zdravotních problémů. Zlepšuje kvalitu spánku a harmonizuje tělesné funkce s psychikou. Tento ionizátor tak propojuje schopnost odstranit geopatogenní zónu s výrazným zlepšení vnitřního mikroklimatu. Je to tak revoluční řešení dvou zásadních témat. 

Technické informace:

 Barva: Černobílá
 Obsah balení: Ionizátor, návod na použití v AJ, CZ návod  emailem v PDF formátu
Koncentrace záporných iontů na cm3/sek: 200 milionů / cm3
Materiál: ABS - nový nehořlavý plast
Rozměry:
108 x 45,5 x 39 mm
Váha: 88g
Jmenovité napětí:
90-250 V
Jmenovitá frekvence: 50/60 Hz
Napájení: Přímé napojení do sítě

Spotřeba energie:

≤ 1W

Minimální životnost:

10.000 hodin

 

Ideální použití:

  • Pro dosažení maximálního účinku je vhodné najít zásuvku s volným přístupem.
  • Umístění např. za gauč, skříň či postel snižuje množství záporných iontů ve vzduchu.
  • Pro eliminaci GPZ je vhodné volit zásuvku co možná nejníže u země.

 

O vlivu záporných iontů se můžete dočíst i zde:

GeoAir do zásuvky - Odrušovač GPZ a ionizátor

Státní Zdravotní Ústav Praha - elektronové mikroklima

GeoAir do zásuvky - Odrušovač GPZ a ionizátor

Vzdušné ionty a naše zdraví

GeoAir do zásuvky - Odrušovač GPZ a ionizátor

 Sledování koncentrace vzdušných iontů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DB Avatar autora | 9.7.2024
Veľmi sme spokojní.
5
E Avatar autora | 9.5.2024
I u tak užitečného výrobku, jakým je zcela určitě odrušovač GPZ GEOAIR se stane, že se výrobci tak úplně nepovede. GPZ u nás v ložnici je hodně silná a když Geoair odešel už po dvou měsících, zachvátila mě doslova panika, protože dlouholeté spaní se zónami na našich zdravotních stavech zanechalo hodně špatné následky. Okamžitě jsem objednala odrušovač nový a celou situaci jsem napsala panu Bažackému . Jeho reakce byla velice profesionální a velice mě potěšila. Měl o víkendu do našeho města cestu a pro porouchaný odrušovač se osobně stavil. Po přezkoušení konstatoval, že přístroj opravdu není funkční a na své náklady nám poslal ihned nový. Budeme mít tedy jeden do rezervy. Jsem moc ráda, že jsem se v panu Bažackém nespletla a tak s čistým svědomím opravdu mohu jeho služby doporučit. Je to profík na svém místě, velice milý, příjemný, empatický a určitě pomůže i vám. Eva
5
S Avatar autora | 3.1.2024
Nastěhovali jsme se místnosti, kde od první noci jsrm mela silné bolesti hlavy a tlak na hrudi. Hned jsem poznala příčinu, protože již dříve jsem meka zkušenosti s GPZ. Přestěhování postele moc nepomohlo, na to místo.jsme dali stůl, vůbec jsrm tam nemohla sednout natož jist, tak jsem se rozhodla pro tento produkt. Velmi rychlá dodávka, po zapnutí po několika hodinách jsem mohla v klidu sedět u stolu a první prospaná noc. SUPER, VSEM DOPORUČUJI
5
I Avatar autora | 27.12.2023
Velká spokojenost
5
GV Avatar autora | 11.12.2023
Som veľmi spokojná. Sledujem, že napriek chorobám okolo nás, stále sme zdraví a chrípky nás míňajú:)
5
L Avatar autora | 28.11.2023
Již podruhé jsem kontaktovala pana Bažackého, opět naprostá spokojenost. Přestěhovali jsme se v srpnu do zrekonstruovaného domku, dcera 11m spí s námi v posteli. Od přestěhování spala ještě hůř než dříve (myslela jsem si, že je jen “nespavec.”). Zhruba před týdnem jsme jí postavili vedle naší postele dětskou postel a dcera se odsunula dále z místa, kde doposud spala. Na tomto místě jsem teď začala spát já. Od první chvíle, kdy jsem si tam lehla, jsem cítila tlak v hlavě a bušilo mi srdce jako o závod… nešlo mi vůbec spát, byla to hrůza. Kontaktovala jsem pana Bažackého, přijel ještě tentýž týden. Změřil pokoj a v podststě potvrdil to, co jsem si myslela. Koupila jsem si ionizátor, který odrušuje tyto zóny a od první noci dcera spinká celou noc (budí se jen na mlíčko, to vůbec neznám..) a ve dne spinká cca 2x 2h - to se nestalo ještě nikdy - takže zřejmě není takový nespavec, jak jsem si myslela.. 🙏.. A i já spím dobře!! Děkujeme, děkujeme a děkujeme 🍀 a jediná možnost je -DOPORUČUJEME všemi deseti!
5
MK Avatar autora | 11.10.2023
Dobrý den, jsem spokojená a také se v noci hodně potím...Jinak ráno se už vstává lépe. Přístroj používám 14 dní. Tak uvidím jaké to bude dál.
5
PM Avatar autora | 10.7.2023
Mám od Vás produkt se kterým jsem velice spokojen a doufám že mě bude dlouho sloužit.
5
HH Avatar autora | 22.3.2023
Spokojeni velmi, máme týden používání a zdá se , že se zvyšuje vitalita, jenom jeden problém, že se hodně v noci potíme, ale účinky se objeví asi po delší době.