Tip

Měření elektrosmogu a geopatogenních zón v domácnosti měření 1 místnosti

Měření geopatogenních zón a elektromagnetického záření v domácnosti Vám poskytne kompletní informace o nebezpečných vnějších vlivech, které na Vás mohou působit a negativně ovlivňovat Vaše zdraví a psychiku.

Navrhneme také kompletní řešení, jak se těmto vnějším vlivům vyhnout a zajistíte si tak kvalitní spánek a výrazně zdravější prostředí.

Velmi výhodná cena měření.

Pomocí + zvolte počet místností, které chcete změřit.

 • 1 200 Kč 250 Kč –20 %
 • Dle domluvy
950 Kč
Kategorie: Elektrosmog
 

Geopatogenní zóny a silné elektromagnetické pole, ať už vysokofrekvenční, nebo nízkofrekvenční, mají prokazatelně negativní vliv na lidské zdraví. Navíc pokud se skříží vysoké hodnoty elektromagnetického záření a geopatogenní zóny, tak v se v těchto místech intenzita škodlivosti VÝRAZNĚ ZVYŠUJE.

Mezi nejčastější příznaky patří:

 • youtuber-2838945_1920nespavost a poruchy spánku (časté noční buzení, problém usnezávislénout)
 • bolest hlavy a migréna
 • únava a vyčerpání 
 • bolesti svalů a kloubů
 • neschopnost se soustředit (nesoustředěnost)
 • obecně nepříjemný pocit (pocení, husí kůže)
 • mravenčení, pocit že Vámi probíhá el. proud
 • nevolnost

Při dlouhodobé expozici těchto zón či záření (jedná se o roky) se z prvotní příčiny mohou stát i výrazně závažnější choroby a onemocnění jako poruchy lymfatického systému, nervové problémy a rakovina. GPZ jsou prozatím brány jako něco esoterického či jako alternativní medicína, ale je jen otázkou času, než se tyto zóny budou dát měřit přístroji tak, jako elektrosmog.

Měření geopatogenních zón provádíme pomocí na míru vyrobených a extrémně citlivých virgulí, jež slouží jako ukazatel reakce našeho těla na tyto geopatogenní zóny.

foto měření GPZ 2Ložnice

Na základě vědecké konference z roku 2000 v Salcburku, kde vznikla rezoluce uvádějící maximální přípustné hodnoty elektromagnetického záření (státní normy jsou v tomto ohledu extrémně vyšší) a podepsalo jí 20 vědců z jedenácti zemí, se shodlo na těchto maximálních limitech:

NF (nízkofrekvenční) do 2 V/m

MP (magnetické pole) do 2 mG

VF (vysokofrekvenční) do 0,6 V/m, konkrétně 614 mV/m, nebo také 1 mW/m2

Měření elektrosmogu provádíme špičkovými přístroji TENMARS TM-196, nebo Trifield TF2, či kombinací obojího. Rozsah měření je pak tento:

Nízkofrekveční záření: 40 Hz - 100 kHz (včetně magnetického pole) - zde se řadí většina elektrospotřebičů, elektrické rozvody, TV, počítač apod., případně elektrické vedení venkovní

Vysokofrekvenční záření: min. 20 kHz - 6 GHz (při použití TM-196 až 8 GHz) - zde patří všechny rádiové a televizní signály, mobilní signály jako UMTS, LTE, GSM, 3G, 4G, 5G, dále pak WiFi domácí, WiFi venkovní, chůvičky, trafostanice, vedení velmi vysokého napětí a další.

IMG_20211012_200504IMG_20211008_130539

KDE MĚŘENÍ PROBÍHÁ?

Měření probíhá běžně ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou (a celý liberecký kraj), Praha a v celém středočeském kraji. Dojedeme za Vámi ale kamkoliv po celé České republice. Bezproblémově, jen s trochou plánování, pak do měst a krajů jako je Hradce Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a Jihlava. Na Moravu přijedeme také, nicméně toto proběhne např. 1x - 2x / měsíc (dle počtu měření). Tedy není problém provést měření elektromagnetických polí ve městech Brno, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava, Olomouc, Opava a jejich okresech či krajích.

Dopravné na místo měření je vždy 8 Kč/km.

Vždy najdeme řešení, jak za Vámi přijet, změřit elektrosmog, navrhnout ideální řešení a dát tipy nejen v souvislosti s elektromagnetickým zářením, ale celkově se zdravím, protože zdraví a zdravé prostředí je náš svět.

Pár tipů jak zlepšít své prostředí od vlivu geopatogenních zón:

 • Poslouchejte své pocity a v místech, kde se necítíte dobře, se dlouhodobě nevyskytujte.
 • Respektujte chování svých mazlíčků a zkuste si místa, které mají rádi psi, osvojit jako postel, místa oblíbená kočkou vynechávejte.
 • Nepoužívejte kovové postele a ani kovové pružinové matrace.

Pár tipů pro zlepšení Vašeho prostředí v domácnosti snížením elektromagnetického pole:

 • V ložnicích a dětských pokojích maximálně snižte elektrická zařízení v blízkosti postelí a sedaček.
 • Pokud možno tak přívodní a prodlužovací kabely veďte mimo postele, gauče, sezení či židle (alespoň 1m).
 • Noční lampičky a jejich přívodní kabely mějte alespoň 1m od těla.
 • Nepoužívejte kovové postele a pružinové matrace.

Pár tipů jak bezpečně používat mobilní telefon:

 • Na noc nastavete letecký mód u mobilních telefonů, případně mobilní telefon vypněte.
 • U mobilních telefonů používejte hlasitý odposlech.
 • Mobilní telefony nenoste na těle.

Pokud chcete Váš mobilní telefon používat bezpečně a přitom s výhody, které mobilní telefon sebou přináší, podívejte se na účinné stínění elektromagnetického záření mobilního telefonu pomocí speciálně vyvinutého pouzdra či sluchátek.

IMG_9262_geschlossen_seite-600x600Airtube-headset-all

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
56x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 4.6.2024
Pan Bažacký je profesionál s příjemným vystupováním. Vše změřil, vysvětlil a navrhl řešení, které vypracoval i písemně. Oceňuji spolehlivost, rychlost a oddanost své profesi. Děkuji a můžu jedině doporučit.
5
P Avatar autora | 2.6.2024
S meranim GPZ, elektrosmogu a navrhovanym riesenim od pana Bazackeho som velmi spokojny. Naviac je to velmi mily a vnimavy clovek, s ktorym sa prijemne komunikovalo. Doporucujem.
5
Z Avatar autora | 3.5.2024
Dekuji p. Bazackemu za rychlou komunikaci vysvetleni problematiky a souhrny a prehledny navrh reseni. Mohu jedine doporucit..
5
P Avatar autora | 28.4.2024
Přístup pana Bažackého byl profesionální a přátelský. Ocenil jsem, že radil i desítky minut přes telefon nad rámec zaplacené služby.
5
KK Avatar autora | 16.4.2024
Děkuji panu Bažackému za vysoce profesionální měření GP zón a elektrosmogu, za jeho vstřícnost a ochotu, za doporučení náprav, které opravdu fungují. Konečně se po sedmi letech mohu lépe vyspat, změna se projevila ihned. Když si projdete předchozí reference, tak máte jistotu, že služby pana Bažackého jsou perfektní a dokonalé, příjemný přístup a doporučení na míru :-) Rozhodně se vyplatí prověřit stávající situaci v našich domovech, protože nám měření může velmi zkvalitnit život. I kdyby nebyly přítomny geopatogenní zóny, pak elektrosmog je všude kolem nás. Ještě jednou děkuji :-)
5
ED Avatar autora | 22.3.2024
Pan Bažacký provedl v mém bytě měření geopatogenních zón a elektrosmogu. Jsem velmi spokojena s profesionálním přístupem, vysvětlením a doporučeným řešením. Navíc velmi příjemné a přátelské jednání, firmu mohu vřele doporučit.
5
IS Avatar autora | 26.2.2024
Firma Geozdravi prováděla v mém domě měření na GPZ a elektrosmog. Moje spokojenost je maximální, vysoká profesionalita, velmi lidský a přívětivý přístup a okamžité řešení, jak nežadoucí účinky zón a elektrosmogu v domě odstranit. Jako bonus celého měření byla následně mailová zpráva, ve které bylo měření zakresleno, písemně vysvětleno a nabídnuto řešení. Firmu mohu vřele doporučit a je radost být v takové firmě klientem.
5
ZP Avatar autora | 4.2.2024
O firmě Geozdraví jsem se dozvěděla od nejlepší kamarádky a přestože jsme výrazné problémy neměli, objednali jsme si měření GPZ od p. Bažackého. Vše proběhlo dle dohody, velice příjemný, profesionální přístup. Díky měření teď víme na čem jsme a můžeme se podle toho zařídit. Jednoznačně doporučuji....
5
MH Avatar autora | 13.11.2023
Ano, jsme spokojeni.
5
ZP Avatar autora | 17.7.2023
S firmou Geozdraví fungovalo vše bez chyby a dle domluvy. Měření kvůli mé časové zaneprázdněnosti proběhlo v neděli, vše mně bylo vysvětleno a domluvili jsme se na nákupu odrušovače. Už v pondělí jsem měl odkazy na zařízení, které jsem potřeboval i plánky se zakreslením naměřených hodnot.
5
V Avatar autora | 28.6.2023
Všechno proběhlo na jedničku ,od domluvení termínu , po měření a zaslání dokumentů.Za mě velice doporučuji.Kdo má potíže,ať neváhá a pány s Geozdravi si objedná.
5
IG Avatar autora | 14.6.2023
Pana Bažeckého můžu vřele doporučit. Dané problematice opravdu rozumí. Samotné měření bylo velice zajímavé. Odhalil místa, kde byla situace velmi nepříznivá. Skvělé je, že měl ihned doporučení i konkrétní řešení . Určitě jeho služby v budoucnu ještě využiji.
5
B Avatar autora | 31.5.2023
Pan Bažacký nám potvrdil tušení, které jsme měli, že máme v některých místech geopatogenní zóny. Nabídl nám také řešení. Mohu ho vřele doporučit. Je velmi příjemný a své práci rozumí.
5
P Avatar autora | 30.5.2023
Pan Bažacký na mě zapůsobil od prvního společného telefonátu. Komunikace s nímje rychlá, k věci. Je vidět že své práci rozumí a jeho přístup k měření byl věcný, a vstřícný. Oceňuji i jeho přehledně uspořádaný web, kde člověk najde to co potřebuje vědět, poznat.
5
MV Avatar autora | 26.5.2023
Pan Bažacký nám velice pomohl. Během měření odhalil např. špatně zapojené lampičky, které byly příčinou vysoké zátěže elektrosmogem. Vše ochotně a trpělivě vysvětlil, poradil také vhodná a jednoduchá řešení vedoucí k nápravě. Jeho návštěva byla pro nás jednoznačně přínosem.
5
MS Avatar autora | 11.5.2023
Velmi příjemný člověk A hlavně rozumí práci kterou děla
5
JF Avatar autora | 4.5.2023
S měřením, zpracováním mapy geopatogenních zón i s návrhem řešení jsme moc spokojeni. Pan Bažacký ochotně dojel i na naši chatu, která je docela z ruky, vše pečlivě změřil, vysvětlil nám. Všem doporučujeme.
5
KK Avatar autora | 5.4.2023
Se sluzbami pana Bazackeho jsme velmi spokojeni, je velmi empaticky a profesionalni a pomohl nam zmonitorovat cele prostredi naseho bytu i kancelare vcetne vsech zon a EMS spolu s nabidkou efektivniho reseni. Myslim, ze toto je zaklad pro kazdeho cloveka, aby si zajistil bezpecne a zdrave prostredi sveho domova a pan Bazacky timto vsem poskytuje skutecne velmi dulezitou, zakladni a smyslupnou sluzbu pro zdravi nas vsech. Jeste jednou moc dekujeme. Kralovi
5
R Avatar autora | 4.4.2023
Všechno dle našich představ, profesionální jednání, doporučujeme pana Bažackého. Děkujeme. -:)
5
Avatar autora | 5.3.2023
Velmi doporučuji pana Bažackého a jeho kolegy. Velmi nám pomohly jeho rady v uzpůsobení bytu. Moc dekuji :)
5
PL Avatar autora | 21.2.2023
Seriózní profesionální jednání, naprostá spokojenost.
5
O Avatar autora | 19.2.2023
Delší období mne trápil neklid a necítil jsem se během spánku bezpečně, probouzel se s pocity ohrožení, bolestí hlavy. Nová přítelkyně byla v pro ní prozatím cizím prostředí každé ráno po přerušovaném spánku velice unavená (a samozřejmě přes den poté lehce podrážděná:) ). Jako jeden z posledním pokusů o vylepšení prostředí ložnice mne zaujala služba pana Bažackého. Následovala rychlá domluva a měření za fajn přátelské atmosféry, které odhalilo množství silných a křížících se GPZ nejenom v ložnici. Na doporučení jsme nasadili ionizátor GeoAir, prozatím je to třetí noc, kdy já osobně i během nočního probuzení procitnu s klidem v duši bez předchozích obav, zda je něco kolem mne nebo v domě v nepořádku... Přítelkyně po dvou víkendových nocích také hovoří o mnohem lepším a klidnějším odpočinku. Uvidíme, co přinese ruch z dopravy během pracovního týdne, nicméně za mne a za ten krátký čas veliká úleva a tím i velké díky panu Bažackému.
5
D Avatar autora | 22.1.2023
Ráda bych poděkovala panu Bažackému za provedené měření geopatogenních zón i elektrosmogu u nás v bytě. P. Bažacký odhalil bod křížení GPZ v místě mé postele, díky čemuž jsem konečně získala vysvětlení postupné ztráty energie, narůstajícího pocitu celkového vyčerpání, problémů se soustředěním, neklidného a přerušovaného spánku, ráno jsem se budila unavená... Po změně místa spaní se můj spánek citelně kvalitativně zlepšil a ráno vstávám odpočatá. Na noc si navíc pouštím panem Bažackým doporučený ionizátor GeoAir, se kterým mám po celou noc pocit čerstvého vzduchu i v místnosti, kde kvůli hluku z ulice nemohu mít otevřené okno. Na základě pozitivních zkušeností a cennosti poznatků vzešlých z měření jsme si pana Bažackého pozvali i na pozemek, kde plánujeme postavit rodinný dům, přičemž jsme opět získali užitečné informace a doporučení! Děkujeme!
5
O Avatar autora | 21.1.2023
Vše Ok
5
A Avatar autora | 16.1.2023
Vše bylo perfektní, doporučuji
5
Avatar autora | 10.1.2023
Vše OK
5
Š Avatar autora | 28.12.2022
Pana Bažackého jsme si pozvali, aby nám potvrdil naši domněnku, že máme v místnostech, kde spíme, geopatogenní zóny. Spali jsme špatně a budili se neodpočatí, bez energie. Pan Bažacký odhalil zóny nejen v ložnici a dětském pokoji (přesně v místech postelí), ale i tam, kde ráda v minulosti lehávala naše kočka, kterou už nemáme. Dle doporučení pana Bažackého jsme hned posunuli dětem palandu mimo GPZ a do ložnice, kde se nedala situace vyřešit jinak, jsme pořídili dva odrušovače GeoAir. Po těchto opatřeních, která jsme provedli před dvěma měsíci, mohu říct, že se spaní celé rodiny hodně zlepšilo. Pan Bažacký je velmi milý, plný pozitivní energie. Vše potřebné nám vysvětlil a jeho návštěvu mohu celkově shrnout jako velmi příjemnou. Rozhodně doporučuji všem jeho služby v případě potřeby vyzkoušet. Nám pomohl.
5
M Avatar autora | 18.12.2022
Perfektní domluva i poskytnutá služba. Když bude potřeba, rádi opět využijeme.
5
DK Avatar autora | 8.11.2022
Jsem velmi vděčný za návštěvu p. Bažackého. Profesionální a zároveň empatický přístup. Vše srozumitelně vysvětleno a doporučené řešení. I přes vysoko naměřené hodnoty mě mile překvapil fakt, že nebylo třeba nic dramaticky v místnostech měnit. Vyzkoušen ionizátor vzduchu GeoAir a hned v prvních minutách jsem pocítil energetické zlepšení. Přístroj jsem pořídil a již po několika nocích můžu upřímně říct, že kvalita spánku se mnohonásobně zlepšila. Pořídím na doporučení velmi rád i šungitové pyramidy. Bylo zajímavé i zjistit informace ohledně elektrosmogu (správnost zapojení zásuvek, vodivost kovu na posteli, atd.). Služby p. Bažackého doporučuji nejen všem energeticky citlivým lidem, kteří nedokážou žádným způsobem vysvětlit svou nespavost a narůstající negativní fyzické problémy, ale určitě bych všem doporučil i jako prevenci. Děkuji.
5
J Avatar autora | 26.10.2022
Výborná komunikace jednoznačné výsledky .Děkujeme , jsme rádi, že jsme Vás k nám pozvali.
5
ID Avatar autora | 8.10.2022
Jsem moc ráda,že jsem využila služeb p.Bazackeho.Dekuji
5
PK Avatar autora | 1.10.2022
Děkuji, jsme rádi, že jsme vás k nám pozvali.
5
KS Avatar autora | 30.9.2022
Oceňuji velmi milý, vstřícný přístup. Měření proběhlo v příjemné atmosféře a splnilo naše očekávání, manžel se konečně v klidu vyspí v ložnici!
5
DC Avatar autora | 27.9.2022
Se službami p.Bažackého jsem byla velmi spokojená. Profesionální a vstřícný přístup a velmi cenné informace.
5
MK Avatar autora | 19.9.2022
Objednal jsem měření ve 3 místnostech a výsledek předčil moje očekávání. Dozvěděl jsem se nejen o přítomnosti zón a místech jejich křížení, které byly na místě, kde spím. Jako bonus beru i měření elektrosmogu, který se dal minimalizovat pomocí jednoduchých (v některých případech až primitivních) úprav. Kvalita spánku po provedených úpravách stoupla mnohonásobně, hodnotím po 3 po sobě jdoucích nocích. Rozhodně doporučuji všem, obzvláště citlivějším jedincům.
5
DM Avatar autora | 8.9.2022
Dne 7.9.2022 mě bylo měřeno v ložnici patogenní zony, chtěla bych moc poděkovat za odborný přístup a vůbec vysvětlení problému. Byla jsem moc spokojená a všem to doporučuji. Děkuji za kladné vyřízení Doležalová
5
M Avatar autora | 31.8.2022
Chtěla bych poděkovat panu Bažackému za změření geopatogenních zón elektrosmogu u mě v bytě. Vše mi důkladně vysvětlil , domluvili jsme se, co bude v mém případě nevhodnější řešení. Děkuji za velice profesionální přístup a příjemnou atmosféru během měření. Jsem velice spokojená a rozhodně doporučuji.
5
Z Avatar autora | 25.8.2022
Profesionální přístup, vše hezky vysvětlené, navrhrnuto řešení za příznivou cenu, rychle zpracovaný výstup měření zaslaný na e-mail. Jsem nadšená. Rozhodně doporučuji.
5
AS Avatar autora | 31.7.2022
Chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi profesionální a rychlé jednání. Měření zón potvrdilo příčinu mých potíží. Pan Bažacký navrhl řešení tak, že nemusíme přestavět celý byt. Mohu jen doporučit a dávám 5*
5
P Avatar autora | 19.7.2022
Naprostá spokojenost,profesionální přístup, příjemné vystupování,doporučuji!
5
MC Avatar autora | 4.7.2022
Měření elektrosmogu a geopatogenních zón v domácnosti doporučuji každému, komu záleží na jeho zdraví. Pan Bažacký je profík s příjemným vystupováním. Službu vřele doporučuji!
5
H Avatar autora | 28.5.2022
Se službou jsem byla velmi spokojena. Pan Bažacký vše pečlivě změřil, vysvětlil a navrhl komplexní řešení. Vřele doporučuji!
5
MH Avatar autora | 26.5.2022
Výborné vysvětlení o funkci produktu, skvělá spolupráce, velmi dobré , profesionální a příjemné vystupování.
5
P Avatar autora | 20.5.2022
Jsem velmi spokojena,vse mi bylo beze zbytku vysvetleno,vsechny dotazy zodpovezeny a od pana Bažackeho profesionalni pristup,moc dekuji.P.
5
RD Avatar autora | 2.5.2022
Profesionální přístup, ochota vše vysvětlit, velmi příjemné vystupování.
5
I Avatar autora | 29.4.2022
S měřením jsem byla spokojená, profesionální, vše vysvětleno a i nad míru měření. Určitě doporučuji.
5
A Avatar autora | 7.4.2022
Nad miru spokojena,dekuji Urcite doporucim , Moc dekuji
5
PP Avatar autora | 24.3.2022
Jsem spokojen, vše nám bylo vysvětleno. Měření proběhlo na profesionální úrovni. Probrali jsme i ostatní zajímavé skutečnosti. Určitě všem doporučuji. Děkuji Vám pane Bažanský. S přátelským pozdravem Pavel Pauli
5
PS Avatar autora | 1.3.2022
Měření informativně velmi hodnotné a předčilo očekávání, kdy kromě zón se dozvíte i mnoho dalšího.
5
T Avatar autora | 7.2.2022
S měřením jsem byla velice spokojená. Setkání bylo příjemné, neslo se v milém a přátelském duchu. Pan Bažacký vše komentoval, vysvětloval, odpovídal na mé dotazy, kterých nebylo málo :), a dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací. Druhý den po měření jsem e-mailem obdržela přehledný nákres GPZ v pokojích, které byly měřeny, včetně shrnutí všech zjištění a doporučení, v souladu s kterými nyní zařizuji byt. Mnohokrát děkuji a službu vřele doporučuji.
5
PV Avatar autora | 7.2.2022
jsme velmi spokojeni, vše probíhalo na velmi kvalitní a profesionální úrovni v přátelském tónu. Máme z toho velmi dobré pocity a věříme ve výborný výsledek, už teď spíme mnohem lépe . Moc děkujeme Vondráčkovi
5
DR Avatar autora | 26.1.2022
spokojenost, pán se snažil pomoci se vším co by mohlo rušit spánek a měření byla zkušeně provedena. Děkuji Radev
5
J Avatar autora | 11.1.2022
Se službou jsem velmi spokojen. Existence GP zón bývá často podceňována zejména v panelových domech. Uspořádání bytu si provedu přesně dle výsledků měření. Tuto službu všem doporučuji.
5
J Avatar autora | 6.12.2021
se službou jsem velice spokojený , doporučuj všem :)
5
K Avatar autora | 22.11.2021
Perfektní! Rychlost a skutečná pomoc!
5
S Avatar autora | 26.10.2021
Se sluzbou jsem byla spokojena. Velmi dobra komunikace, rychle dojednani terminu dle mych moznosti. Zamereni a komplexni navrh reseni...