Kontakt a čestné prohlášení

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Stanislav Bažacký

FOto - kontakt

 

Email: info@geozdravi.cz
Telefon: +420 605 287 583
specialista na geopatogenní zóny, proutkař

IČO: 71968415

 

Jsem ročník 1984, jsem ženatý a mám 3 děti.

Do tajů geopatogenních zón jsem poprvé pronikl v roce 2006, kdy jsem postupně začal studovat tuto tématiku a začal jsem pomáhat lidem v oblasti zdravého života a kvalitního spánku. Objevil jsem v sobě schopnost vnímat tyto zóny a svou senzibilitu jsem si vytrénoval tak, že dnes dokážu spolehlivě najít i ty nejslabší geopatogenní zóny o intenzitě 1 i nižší (např. 0,5). Jednoduše najdu i místa, kde samotné geopatogenní zóny začínají či končí.

V roce 2014 vznikl samostatný projekt GeoZdraví zabývající se měřením, detekcí a kompletním řešení geopatogenních zón v Liberci a okolí. Řešíme GPZ domácností i pozemků a to včetně jejich odrušením či odstíněním, pokud dispozice domu to neumožní jinak.

V roce 2018 jsem pak projekt GeoZdraví rozšířil o služby proutkaře na hledání spodní vody pro studny a vrty, které jsou výrazně jednodušší na detekci a zaměření, než geopatogenní zóny.

V roce 2021 GeoZdraví rozšířilo svou působnost o Prahu, středočeský a ústecký kraj a to ve spolupráci se senzibilem panem Janem Láňkem, který byl několik měsíců trénován na měření, detekci a návrh řešení geopatogenních zón.

objednat měření_1 

Naše poslání zní takto:

Vždy jsem chtěl pomáhat druhým lidem, jen jsem nevěděl jakým způsobem. Od roku 2014, kdy vzniklo GeoZdraví, jsem na tuto otázku začal dostávat odpověď.

Dnes již mám spoustu měření za sebou a spoustu spokojených lidí, kteří konečně mohou v klidu spát a zbavili se potíží se spánkem, bolestmi či nevolnostmi nejrůznějšího charakteru. Mé srdce je tak naplněné radostí, že mé schopnosti skutečně pomáhají.

Chci projekt GeoZdraví rozšířit na celou Českou republiku a pomáhat každému k lepšímu zdraví, psychické pohodě, kvalitnímu spánku a hlavně v osvětě této problematiky, protože to vnímám jako největší nedostatek, který je ale velmi nebezpečné podcenit.

 čestné prohlášení