Kontakt a čestné prohlášení

 Stanislav Bažacký

FOto - kontakt

 

Email: info@geozdravi.cz
Telefon: +420 605 287 583
specialista na geopatogenní zóny, proutkař

IČO: 71968415

 

Jsem ročník 1984, jsem ženatý a mám 3 děti.

Do tajů geopatogenních zón jsem poprvé pronikl v roce 2006, kdy jsem postupně začal studovat tuto tématiku a začal jsem pomáhat lidem v oblasti zdravého života a kvalitního spánku. Objevil jsem v sobě schopnost vnímat tyto zóny a svou sensibilitu jsem si vytrénoval tak, že dnes dokážu spolehlivě najít spodní vodu, prameny, podzemní potůčky či zakopané nádrže na vodu nebo septiky.

V roce 2014 vznikl samostatný projekt GeoZdraví zabývající se čistě měřením geopatogenních zón.

V roce 2017 jsem absolvoval certifikovaný kurz výživového poradenství u prof.MUDr. Jaromíra Astla CSc. kde jsem také absolvoval vzdělávací kurz v oblasti důležitosti vitamínů, minerálů a důležitosti kvalitní pitné vody. Jako jeden z nejdůležitějších poznatků z těchto kurzů jsem si odnesl vědomí o aktuálním stavu pitné vody v ČR.

V roce 2018 jsem pak projekt GeoZdraví rozšířil o služby proutkaře na hledání spodní vody pro studny a vrty.

Pro více informací či konzultaci si zarezervujte datum a čas, kdy Vám zavolám a nebo si rovnou vyberte službu, kterou potřebujete.

 

 konzultace 2konzultace

 

Mé poslání by se dalo shrnout asi takto:

Vždy jsem chtěl pomáhat druhým lidem, jen jsem nevěděl jakým způsobem. Od roku 2014, kdy vzniklo GeoZdraví, jsem na tuto otázku začal dostávat odpověď. Dnes již mám spoustu měření za sebou a spoustu spokojených lidí, kteří konečně mohou v klidu spát a zbavili se potíží se spánkem, bolestmi či nevolnostmi nejrůznějšího charakteru. Mé srdce je tak naplněné radostí, že mé schopnosti skutečně pomáhají.

 

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

 

Jako otec 3 dětí, manžel a zodpovědný člověk čestně prohlašuji, že pokud využijete mých služeb proutkaře na měření geopatogenních zón či služeb proutkaře k hledání vody, budu vždy při práci odvádět 100% výkon, vždy se budu chovat čestně, poctivě a budu vždy jednat a hledat řešení v nejlepším zájmu zákazníka. Předně se budu se zákazníkem snažit vymyslet způsob, jak přeskládat nábytek tak, aby se v dané geopatogenní zóně vůbec nevyskytoval. Až když toto nebude možné, budeme řešit účinný odrušovač.

 

Zákazník se bude moct vždy spolehnout na mou 100% poctivost, čestné úmysly, férové jednání a vstřícný přístup.

 

logo

Toto slibuji a čestně prohlašuji.

14.9.2020 v Liberci

Stanislav Bažacký