Hodnocení obchodu

4,9 94 hodnocení
Přidat hodnocení
5
89x
4
2x
3
1x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
RH Avatar autora Romana Hlaváčková | 22.9.2023
MK Avatar autora Miroslav Kec | 22.9.2023
Zboží bylo odesláno a doručno velmi rychle.
PB Avatar autora Pavel Baroš | 5.9.2023
Avatar autora Zdena Šeflová | 2.9.2023
Jsem spokojena tak, že platím přes účet což nikde nedělám.
DN Avatar autora Diana Němcová | 28.8.2023
Velmi spokojena
MM Avatar autora Marie Mušálková | 16.8.2023
Spokojená velmi
Avatar autora | 14.8.2023
spokojeni
MS Avatar autora Monika Stejskalova | 13.8.2023
Moc děkuji a doporučuji.
LB Avatar autora Lucie Brožová | 7.8.2023
Měření proběhlo rychle a funkčně. Nákres zón jsme obdrželi do pár dnů. Aniž bych před měřením specifikovala své problémy s bolestmi kloubů každé ráno (bolely mne i v noci), měření prokázalo, že od hlavy k hrudníku ležím ve špatné zóně. Postel jsme přestěhovali a zatím je můj spánek perfektní. Mám mnohem více energie. Mnoho lidí na geopatogenní zóny nevěří, ale dle mého názoru, je to právě základ zdraví. Doporučuji zkontrolovat, je-li prostor, v kterém žijeme nejvíce, zdravý pro naše tělo. Není to samozřejmost ani v přepychovém prostředí. Děkuji za zkvalitnění života.
Avatar autora Andrea Šprlová | 31.7.2023
Spokojenost. Doporučuji.
ZP Avatar autora Zdeněk Pečínka | 30.7.2023
Jsem spokojen, doporučuji.
JF Avatar autora Jiří Filip | 26.7.2023
H Avatar autora Honza | 26.7.2023
Samozřejmě je celá tahle stránka podvod. Tento člověk akorát využívá důvěry a vědecké neznalosti lidí. Třeba ten elektrosmog je totální hloupost. Nejvíc mne pobavil s tím nízkofrekvenčním smogem. Vlnová délka které vyzařuje vedení které má standartních 50Hz je 6000 km (podle vztahu lambda= c/f). Tedy záření z obyčejné rozvodné sítě je neškodné. Stejně jako je neškodné Přístroj který používá je cosi z Amazonu nebo Aliexpresu na lovení duchů. Dále hodnota intenzity záření pro VF 1mW/m² je neškodná. Ale opravdu by mne zajímalo jak to zjistil. Hygienické normy jsou úplně někde jinde. To samé platí pro proutkaření. Takzvané hledání pramene. To je další nesmysl. Pramen je výtok podzemní vody na povrch. Jinak má podzemní voda svojí hladinu, která závisí na geologickém složení v dané lokalitě. Tudíž je hledání pramene hloupost. Když je geologické podloží vhodné a hladina vody příznivá, stačí vrtat kdekoliv na pozemku a vodu najdete. Proutkaři poté často spolupracují s vrtaři a "pramen" najdou na nejvyšším bodě pozemku. No a protože se platí za vrtaný metr, takové duo dokáže člověka hezky natáhnout. Jinak, proutkař, pokud má aspoň půl mozku, si dokáže udělat hydrologický průzkum lokality a předem ví jestli tam voda je nebo ne. To samé platí o hledání trubek, drátů atd. stačí se podívat do plánů. Pokud tohle admin nesmaže, tak Vás vyzývám abyste tyto podvodníky, kteří nemají s vědou co dočinění, nepodporovali. Tipuji že tento pán nemá žádný vysokoškolský titul z nějakého technického oboru. Všem Hezký den
SB Avatar autora Stanislav Bažacký (Administrátor) 26.7.2023
Vaše hodnocení se neodvíjí od zkušenosti s projektem GeoZdraví nebo s kterýmkoliv z našich specialisů. Tedy se dá říct, že se jedná o nepodloženou pomluvu. Státní limity EMP jsou tisícinásobně vyšší, než limity předběžné opatrnosti, jež uvádí Salzburská rezoluce, nebo kterými se zabývá německá Baubiologie viz https://baubiologie.net/ nebo http://www.emfrf.com/wp-content/uploads/2014/03/Baubiology_Standard_Evaluation%20Criteria.pdf a na které se odkazujeme i my. Je hodně výzkumů, které dokládají opak toho, co tvrdíte. Stačí hledat. Zařízení pro měření elektrosmogu je TF2 od výrobce Alphalab z USA a slouží k měření EMP, nikoliv ničeho dalšího co zmiňujete. U proutkaření máme ověřené zpětné vazby přímo od zákazníků. Co se týká hledání vody, tak máme zkušenosti, že jsme vodu našli i pár metrů od prázdných průzkumných vrtů. Tedy voda opravdu NENÍ všude. Navíc nemáme ŽÁDNOU spolupráci s vrtaři ani studnaři a naším cílem je určit nejvhodnější místo pro vrt či studnu. Tedy co nejmenší hloubka s co největší vydatností. Všechny mnou výše zmíněné informace jsou veřejné, dohledatelné a na stránkách uvedené. Nic nezkrýváme. Ani jméno, ani adresu. V případě dalších postřehů, dotazů či komentářů pište na info@geozdravi.cz . Toto hodnocení slouží pro sepsání HODNOCENÍ z řad zákazníků, kteří nakoupili zboží, nebo využili nějakou službu.
LH Avatar autora Ladislav Huda | 15.7.2023
I Avatar autora Iva | 9.7.2023
Je to pán, který těží z neznalosti lidí. Je to samozřejmě podvod jako prase.
SB Avatar autora Stanislav Bažacký (Administrátor) 9.7.2023
Dobrý den, na základě čeho tak hodnotíte? Napište mi, kdy a co jsme spolu řešili abychom si o situaci u Vás mohli promluvit. Bohužel bez podpisu a skutečného emailu nejsem schopen dohledat, co jsme spolu řešili.
EB Avatar autora Eduard Beneš | 28.6.2023
Avatar autora Miroslav Čása | 19.6.2023
Velice.
MK Avatar autora Michal Kohoutek | 12.6.2023
Dekuji za obchod
JM Avatar autora Jiří Majer | 23.5.2023
Zakázka: nalezení vedení melioračních trubek a kanalizace. Organizačně vše proběhlo v pořádku, komunikace byla příjemná. Zatím jsem ještě neměl možnost ověřit vedení zjištěných podzemních zdrojů vody (meliorační trubky a kanalizace), ale věřím, že to bude OK. Hvězdičky dolů jsou nicméně za záznam vedení zjištěných vedení, který jsem myslel že obdržím od zhotovitele a zatím jsem si jej musel poznamenat /vyhotovit sám na základě komplikovaného a nepřesného způsobu měření vzdáleností průsečíků orientačních bodů (jako např. průsečík vzdálenosti 12 metrů od 15 mezery patníku a 6 metrů od jedenáctého sloupku plotu). Pro záznam takových typů měření by přitom bylo mnohem jednodušší , časově rychlejší a zejm. přesnější mít sebou barvu ve spreji a jí označit body na obrubníku/komunikaci a na plotu, které by byly spojnicemi přímek pod nimiž vedou meliorační trubky. Doporučuji to alespoň pro další měření.
IT Avatar autora Ivana Temniaková | 15.5.2023

Stránka 1 z 5 , položek celkem: 94