Filozofie

family-2073602_1920Naší filozofií je dát doporučení a návrh řešení na kompletní zkvalitnění prostředí, v jakém se pohybujete. Proto usilujeme o rozšíření povědomí o geopatogenních zónách, kvality ovzduší, elektrosmogu i světla, které doma používáme. Víme totiž, že je to mnohem důležitější, než to na první pohled může vypadat.

Naše prostředí a výše zmíněné kategorie velmi intenzivně ovlivňují naše zdraví a spánek. Proto pokud to již se zdravím myslíte opravdu vážně, sportujete, hlídáte si, co jíte a dodržujete zdravý životní styl, pak je velmi zásadní mít zdravé i prostředí ve kterém se pohybujete. Ve své podstatě je právě naše prostředí to, co může velmi závažné potíže způsobit ať už žijete zdravý život, nebo ne.

V GeoZdraví Vám poskytneme kompletní konzultaci toho, na co si dát pozor a případně všechny tyto situace vyřešit.

 

Naše poslání slovy zakladatele zní takto:

Vždy jsem chtěl pomáhat druhým lidem, jen jsem nevěděl jakým způsobem. Od roku 2014, kdy vzniklo GeoZdraví, jsem na tuto otázku začal dostávat odpověď.

Dnes již mám spoustu měření za sebou a spoustu spokojených lidí, kteří konečně mohou v klidu spát a zbavili se potíží se spánkem, bolestmi či nevolnostmi nejrůznějšího charakteru. Mé srdce je tak naplněné radostí, že mé schopnosti skutečně pomáhají.

Chci projekt GeoZdraví rozšířit na celou Českou republiku a pomáhat každému k lepšímu zdraví, psychické pohodě, kvalitnímu spánku a hlavně v osvětě této problematiky, protože to vnímám jako největší nedostatek, který je ale velmi nebezpečné podcenit.

čestné prohlášení