g) Proč si vybrat zrovna GeoZdraví?

  • GeoZdraví funguje od roku 2014 a má spoustu spokojených zákazníků, kdy někteří z nich byli ochotni poskytnou své reference ať už emailem, smskou nebo videem. Tyto najdete v záložce reference nebo v záložce HODNOCENÍ pod cenovými variantami každé služby. Velmi často jsme přímo doporučovaní známým spokojených zákazníků a způsob naší práce stvrzujeme naším čestným prohlášením.
  • Navíc v průběhu měření Vám říkáme, kde rádi tráví čas Vaši mazlíčci, jaké můžete mít zdravotní potíže či jak se můžete cítit každé ráno. Toto se nám v 99% potvrzuje a tím dokazujeme, že zóny měříme správným způsobem. Zároveň umíme odlišit dobrou zónu a špatnou zónu, což né každý senzibil umí. Zásadní je přitom definice toho, co GPZ je. Existují totiž senzibilové a proutkaři, kteří mají GPZ definované jinak a proto nedokáží odhadnout chování domácích mazlíčků. Navíc Vám jejich měření nic zásadního neřekne a většinou ani nijak nepomůže!! Proto dejte velký pozor na to, kdo Vám bude v domácnosti radit.dog-g36750126c_1920
  • Také u nás najdete možnost změřit geopatogenní zóny na pozemku před výstavbou domu, nebo před rekonstrukcí domu či bytu, kdy navrhneme třeba jen posunutí stavby o kus jiným směrem, nebo navrhneme jiné rozvržení dispozic domácnosti.
  • Za své služby si necháváme účtovat skutečnou hodnotu za čas a práci, kterou u Vás doma odvedeme a to proto, že proces měření je velmi náročný a vysilující. Denně jsme tak schopni uskutečnit pouze omezené množství měření. V ceně je kompletní poradenství a návrh řešení geopatogenních zón u Vás doma, detailní nákresy Vaší domácnosti v PDF a maximální ochota pomoci.
  • Podívejte se na naše ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, kde se zavazujeme k tomu, že budeme nejdříve řešit možné přemístění nábytku a teprve když to nebude možné, tak účinný odrušovač ideální pro řešení Vaší situace.
  • Nejsme výrobci žádného odrušovače GPZ a tak nejsme vůči žádnému odrušovači zaujatí. Všechny dostupné odrušovače testujeme a všechny funkční odrušovače se pak snažíme získat do našeho portfolia.
  • Naše ceny jsou maximálně transparentní a ihned si dokážete sami spočítat, kolik Vás investice do Vašeho zdravého prostředí bude stát.
  • Po měření od nás dostanete automaticky BONUSdokument z oblasti kvalitního spánku a zdravého prostředí.
  • Dáme tipy a doporučení na kompletní harmonizaci Vašeho prostředí. Na lidi totiž působí celkem 4 vnější faktory a to sice geopatogenní zóny, elektromagnetická pole, vzduch a světlo. V každé oblasti Vám umíme poradit a proto jsou naše služby skutečně komplexní a dávají opravdové řešení pro zdravé prostředí.
  • Jsme schopni Vám zároveň při měření GPZ také změřit hodnotu elektrosmogu jak nízkofrekvenčního, tak vysokofrekvenčního, za velmi výhodných podmínek.

  kontaktujte nás_1objednat měření_1