g) Proč si vybrat zrovna GeoZdraví?

GeoZdraví funguje od roku 2014 a má spoustu spokojených zákazníků, kdy někteří z nich byli ochotni poskytnou své reference ať už emailem, smskou nebo videem. Tyto najdete v záložce reference nebo v záložce HODNOCENÍ pod cenovými variantami každé služby. Velmi často jsme přímo doporučovaní známým spokojených zákazníků a způsob naší práce stvrzujeme naším čestným prohlášením.

Navíc v průběhu měření Vám říkáme, kde rádi tráví čas Vaši mazlíčci, jaké můžete mít zdravotní potíže či jak se můžete cítit každé ráno. Toto se nám v 99% potvrzuje a tím dokazujeme, že zóny měříme správným způsobem.

Také u nás najdete možnost změřit geopatogenní zóny na pozemku před výstavbou domu, nebo před rekonstrukcí domu či bytu, kdy navrhneme třeba jen posunutí stavby o kus jiným směrem, nebo navrhneme jiné rozvržení dispozic domácnosti.

Dále za své služby si necháváme účtovat skutečnou hodnotu za práci, kterou u Vás doma odvedeme. Pokud je měření nepřiměřeně levné (250 Kč za domácnost, měření zdarma apod.) tak se jedná o to, aby Vám proutkař nakonec prodal nějaký odrušovač, protože je živen z jeho marže. Tím může docházet ke zkreslení celého měření. Toto tvrzení také potvrzuje fakt, že tyto firmy, nebo osoby, neprovádějí měření GPZ na stavbách a pozemcích, protože tam není žádný prostor pro prodej odrušovačů. Podívejte se na naše ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, kde se zavazujeme k tomu, že budeme nejdříve řešit možné přemístění nábytku a teprve když to nebude možné, tak účinný odrušovač ideální pro řešení Vaší situace.

Nejsme výrobci žádného odrušovače GPZ a tak nejsme vůči žádnému odrušovači zaujatí a všechny dostupné odrušovače postupně testujeme a provádíme videodokumentaci, která je volně dostupná na našem kanálu youtube ZDE. Všechny funkční odrušovače se pak snažíme získat do našeho portfolia.

Naše ceny jsou maximálně transparentní a ihned si dokážete spočítat, kolik Vás investice do Vašeho zdraví bude stát a to dříve, než nás jakkoliv oslovíte.