Náš tým

Stanislav Bažacký

FOto - kontakt

Zakladatel GeoZdraví a specialista na geopatogenní zóny, proutkař

Do tajů geopatogenních zón poprvé pronikl v roce 2006, kdy postupně začal studovat tuto tématiku a začal pomáhat lidem v oblasti zdravého života a kvalitního spánku. Objevil v sobě schopnost vnímat tyto zóny a svou senzibilitu si vytrénoval tak, že dnes dokáže spolehlivě najít i ty nejslabší geopatogenní zóny o intenzitě 1 i nižší (např. 0,5). Jednoduše najde i místa, kde samotné geopatogenní zóny začínají či končí. 

Neustále hledá nové způsoby odrušení GPZ a zlepšení kvality prostředí tak, aby se opravdu každý mohl cítit doma  dobře. Vyvíjí a ověřuje tyto technologie  ve vlastní domácnosti a rodině, mezi svými přáteli a ze sesbíraných poznatků vybírá pouze to, co má skutečný přínos.

 

 

 JAN LÁNĚK

Honza FOTO

 

specialista na geopatogenní zóny, proutkař

Vždy se zajímal podrobně o zdraví a zdravý životní styl. Kvalita je to hlavní, čemu při výběru produktů či služeb dává přednost. Sám absolvoval měření GPZ panem Bažackým a pocítil výrazné zlepšení spánku již po jedné noci spánku na nově určeném místě.

V roce 2020 navázal spolupráci s panem Bažackým, jelikož v sobě cítil, že je silně senzibilní, což se potvrdilo a po dobu několika měsíců byl pod podrobným tréninkem a testováním správnosti měření.

Dnes dokáže nacházet i velmi slabé zóny a správně a efektivně poradit.

 

 

SILVIE ČAČKOVÁ

 Silva

specialistka na geopatogenní zóny, proutkař

Specialistkou přes geopatogenní zóny se stala přes její práci interiérové návrhářky. Vždy věřila, že krásný a funkční interiér dokáže pozitivním způsobem ovlivnit energii člověka. Dozvěděla se, že to mnohdy nestačí a prostředí u nás doma mohou ovlivňovat přírodní síly, které mají na náš organismus negativní dopad. Začala se proto zabývat otázkou, "Jaký to má potom smysl, vytvářet krásné a funkční interiéry, když se v nich nemusíme cítit dobře?" O problematice geopatogenních zón chtěla všechno vědět, naučit se je detekovat a přinášet řešení. Nyní po měsících zaučování v terénu může pomáhat nejen svým klientům, ale i široké veřejnosti a to hlavně na území Moravy. Její senzitivita je na velmi vysoké úrovni.