Reference

 

Jménem naší MINIŠKOLKY Neonka v Liberci bych ráda poděkovala panu Bažackému za změření místnosti, kde nám dětičky ve školce spí a za pomoc při přeskládání postýlek. Přesně v místech, kde to nebylo dobré, nám dětičky nespaly a už po 20ti minutách se pravidelně budily a to i přes to, že doma spinkají klidně i 2 hodiny. Po přesunu postýlek je vše skvělé a už si stihneme i vypít kávu.

ředitelka - Eva Trejbalová - Liberec

 

Od doby, co jsem si nechal změřit byt, se mi lépe spí, lépe pracuje a necítím se každé ráno rozlámaný. Doporučoval bych všem co měli stejný problém se spánkem jako já, aby se nebáli a pana Bažackého kontaktovali. Změna je opravdu znatelná a budete mít i přes den mnohem lepší náladu než dřív.

Ondřej P. – Liberec

 

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat panu Bažackému za jeho přístup a chování během měření. Jeho jednání bylo příjemné a profesionální. Už během první noci jsem pocítila rozdíl, kdy jsem dříve měla velké problémy s nočními můrami a ráno jsem se cítila velmi unavená. Po první noci po měření a po přestěhování nábytku jsem se konečně po dlouhé době pořádně vyspala. Nečekala jsem, jak velký to na mě může mít vliv a jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla si měření zaplatit. Vřele doporučuji.

Renata Š. - Liberec

 

Dobré ráno, kdyby nebylo hledání dudlíku a bolení bříška k ránu, řekla bych, že to byla konečně velmi klidná noc. Teď má malá rýmu, ale kupodivu spaní je lepší než bez rýmy.

Alena L. - Liberec

 

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s měřením geopatogenních zón. Pracuji doma a několik hodin denně tak strávím u počítače. Prevenci u sedavého zaměstnání jsem vždy dodržovala (pohyb, pohodlná židle apod.) a neměla jsem nikdy větší problémy s únavou nebo bolestmi hlavy. Po přestěhování do nového bytu jsem však po velmi krátké době tyto problémy pociťovat, navíc se přidala nesoustředěnost. Po zdravotní stránce problém nebyl. Náhodou se ke mě dostala informace o možnosti změření geopatogenních zón, kterou jsem po kratším váhání využila. Přístup pana Bažackého byl od začátku velmi vstřícný a profesionální, stejně tak jako samotné měření. Na základě výsledků jsem přesunula pracovní stůl a drobný nábytek na jiné místo a již velmi brzy jsem zaznamenala citelný rozdíl. V současné době mohu pracovat se stejným nasazením jako dříve a to bez problémů. Toto měření mohu jen doporučit.

Lucie A. - Hradec Králové

 

Ukázka některých nákresů z měření geopatogenních zón