Reference

 

Jednoho dne, nám majitel firmy zařídil měření geopatogenních zón v kancelářích z důvodu čistoty pracovního prostředí a aby se jeho zaměstnanci v práci cítili dobře. Já byla od malička na tyto informace zvyklá. Moji rodiče používali mapu geopatogenních zón a stavěli dle ní nábytek, nebyly to pro mě tedy žádné nové a ani zvláštní informace. Kolegové už tak zkušení nebyli a z pobíhání Standy s virgulemi po kancelářích, byly v rozpacích a jeho počínání vnímali jako "ezo" výstřelek našeho vedení. Nicméně přímo v místě, kde jsem měla a stále mám kancelářské křeslo, Standa odhalil křížení zón a doporučil mi postavit si asi půl metru za záda kámen cca 5x5cm ve tvaru malé pyramidy, dnes už vím, že shungit. Pyramidu jsem si nechala aplikovat do skříně za šanony a věc pustila z hlavy. No a co se nestalo? Asi po týdnu jsem si uvědomila, že mé otravné únavy jsou ty tam. Že po práci, kde jsem trávila i 9 hodin, jsem dorazila domů a hnedka se vrhla na domácí práce a nebo si obula kecky a šla běhat do lesa. Nyní je to cca rok a půl, na shungit nedám dopustit a pravidelně kontroluju, jestli je pořád ve skříni mezi šanony. Únavové stavy už se mi nikdy nevrátili. - kompletní příběh paní Jany najdete v sekci Blog / Příběhy

Jana Zolotarová - asistentka a účetní vedení společnosti

 

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Stanislavu Bažackému, že u nás v lehárně mateřské školy z vlastní iniciativy provedl měření geopatogenních zón.

ředitelka mateřské školky Maršovice Dana Štrynclová

 

Dostali jsme hezkou nabídku od pana Bažackého, na přeměření geopatogenních zón v naší školce. Hned prvního ledna proběhlo měření a výsledek si můžete přečíst ve školce na nástěnce. Máme radost, že jsme na tom tak dobře. Nejen proto je nám, i dětem, v Berušce tak dobře.

ředitelka Zdravé školky Beruška - Martina Kirschová - Liberec

 

Jménem naší MINIŠKOLKY Neonka v Liberci bych ráda poděkovala panu Bažackému za změření místnosti, kde nám dětičky ve školce spí a za pomoc při přeskládání postýlek. Přesně v místech, kde to nebylo dobré, nám dětičky nespaly a už po 20ti minutách se pravidelně budily a to i přes to, že doma spinkají klidně i 2 hodiny. Po přesunu postýlek je vše skvělé a už si stihneme i vypít kávu.

ředitelka - Eva Trejbalová - Liberec

 

Od doby, co jsem si nechal změřit byt, se mi lépe spí, lépe pracuje a necítím se každé ráno rozlámaný. Doporučoval bych všem co měli stejný problém se spánkem jako já, aby se nebáli a pana Bažackého kontaktovali. Změna je opravdu znatelná a budete mít i přes den mnohem lepší náladu než dřív.

Ondřej P. – Liberec

 

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat panu Bažackému za jeho přístup a chování během měření. Jeho jednání bylo příjemné a profesionální. Už během první noci jsem pocítila rozdíl, kdy jsem dříve měla velké problémy s nočními můrami a ráno jsem se cítila velmi unavená. Po první noci po měření a po přestěhování nábytku jsem se konečně po dlouhé době pořádně vyspala. Nečekala jsem, jak velký to na mě může mít vliv a jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla si měření zaplatit. Vřele doporučuji.

Renata Š. - Liberec

 

Dobré ráno, kdyby nebylo hledání dudlíku a bolení bříška k ránu, řekla bych, že to byla konečně velmi klidná noc. Teď má malá rýmu, ale kupodivu spaní je lepší než bez rýmy.

Alena L. - Liberec

 

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s měřením geopatogenních zón. Pracuji doma a několik hodin denně tak strávím u počítače. Prevenci u sedavého zaměstnání jsem vždy dodržovala (pohyb, pohodlná židle apod.) a neměla jsem nikdy větší problémy s únavou nebo bolestmi hlavy. Po přestěhování do nového bytu jsem však po velmi krátké době tyto problémy pociťovat, navíc se přidala nesoustředěnost. Po zdravotní stránce problém nebyl. Náhodou se ke mě dostala informace o možnosti změření geopatogenních zón, kterou jsem po kratším váhání využila. Přístup pana Bažackého byl od začátku velmi vstřícný a profesionální, stejně tak jako samotné měření. Na základě výsledků jsem přesunula pracovní stůl a drobný nábytek na jiné místo a již velmi brzy jsem zaznamenala citelný rozdíl. V současné době mohu pracovat se stejným nasazením jako dříve a to bez problémů. Toto měření mohu jen doporučit.

Lucie A. - Hradec Králové

 

Další reference, které lidé napsali přímo on-line, můžete najít po rozkliknutí konkrétní služby a pod cenovým návrhem zvolit záložku HODNOCENÍ.

 

Ukázka některých nákresů z měření geopatogenních zón

kontaktujte nás_1objednat měření_1