Vzduch

Možnost čištění vzduchu je dnes velmi žádoucí a pro naše zdravé prostředí také téměř nezbytné. Každý člověk potřebuje ke svému životu přibližně 8 000 až 16 000 litrů vzduchu denně. Tento objem odpovídá zhruba 15 kg vzduchu. V porovnání s tekutou i pevnou stravou lze s jistotou říci, že právě kvalita vzduchu mnohem výrazněji ovlivňuje naše zdraví. 

Jelikož v GeoZdraví řešíme zdravé prostředí, které hodně ovlivňuje právě vzduch, rozhodli jsme se toto téma bedlivě prostudovat. Následně jsme dlouho vybírali taková zařízení, která velmi efektivně dokáží otázku kolem kvality vzduchu vyřešit, zároveň jsou ekonomicky výhodná a zejména mají velmi účinnou ionizaci.

graf_zdrave_bydleniJe celkem 5 oblastí kvality vzduchu, které je třeba řešit.

  1. Ionizace, protože v každé domácnosti je výrazný nepoměr kladných a záporných iontů
  2. Zvlhčení, nebo odvlhčení v závislosti na vlhkosti v domácnosti
  3. CO2 a CO
  4. Viry a bakterie a další chemické látky jako formaldehyd apod.
  5. Běžné nečistoty jako je prach, pyl a jiné alergeny

 

Každé zařízení pro úpravu vzduchu má své klady i zápory. Pro každého se hodí trochu jiný typ úpravny vzduchu. Vzduch doma a v kanceláři je jiný a je ovlivňován něčím jiným. Stejně tak v ložnici je lepší mít jiný vzduch než třeba v obývacím pokoji. Pro dlouhodobý provoz je vzduch lepší řešit jinak, než pro nárazové použití a alergik či astmatik využije opět spíše jiné zařízení, než člověk, který tyto potíže neřeší.

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Kvalita vzduchu je jedním ze 3 hlavních vnějších vlivů, které ovlivňují naše zdraví ať už chceme, nebo nechceme. Mezi tyto vlivy patří VZDUCH, GEOPATOGENNÍ ZÓNY a ELEKTROSMOG.

Tyto oblasti můžete vyřešit na GeoZdraví a to sice oblast zvýšení kvality vzduchu (díky vysoce kvalitním čističkám vzduchu) a geopatogenních zón (díky skupině proutkařů - senzibilů, kteří tyto jevy umí detekovat, měřit a celou situaci řešit).

kontaktujte nás_1

 
  • Řadit dle:
  • 28 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty