Stínění elektromagnetického pole z mobilního telefonu

Proč je záření mobilního telefonu tak škodlivé?

V mozku je nejvíce nervových zakončení a celá nervová soustava je řízena na základě elektromagnetických impulsů. Pokud na mozek necháme působit zvnějšku elektromagnetické záření, je více než pravděpodobné, že to našemu organismu nebude svědčit.

V roce 2011 klasifikovala Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny (IARC) na základě epidemiologických studií mozkových nádorů, radiové záření jako potenciálně karcinogenní pro člověka (skupina 2B). V důsledku toho bylo potvrzeno spojení mezi mobilní komunikací a rakovinou. Přední vědci klasifikovali vysokofrekvenční elektromagnetické záření jako jednoznačný karcinogen pro člověka (skupina 1). Kromě toho již existují některá soudní rozhodnutí a rozhodnutí nejvyššího soudu, která jednoznačně uznávají poškození zdraví způsobené zářením mobilního telefonu.

IMG_9258_huellephone-seitlichProto je ochrana před vysokofrekvenčním zářením vyzařujícím z našich mobilních telefonů velmi důležitá. A to zejména při telefonování.

Prohledněte si ty nejúčinnější technologie pro snížení vysokofrekvenčního záření (VF) elektromagnetického pole z mobilních telefonů na světě.

Použitím inovativních materiálů (pouzdro, sluchátka), které již byly použity v armádě, blokují tyto produkty elektromagnetické záření téměř 100% - účinněji, než jakékoliv jiné produkty na trhu.

kontaktujte nás_1 objednat měření_1 

 

 
  • Řadit dle:
  • 17 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty