Doprava zdarma

Airbi PRIME

Bojujete doma nebo v práci se suchým a znečištěným vzduchem a nechce se vám utrácet za dva přístroje? Pak je pro vás pračka vzduchu Airbi PRIME jako dělaná. PRIME je špičkový zvlhčovač, který zároveň filtruje okolní vzduch přes vodu. Díky tomu dokáže zachytit hlavně větší částice, jako je pyl nebo prach. Navíc disponuje účinnou plazmovou ionizací pro deaktivaci virů a bakterií rovnou v ovzduší.

Výkon až 450 ml/h, prostor až 60m2, příkon 7-15 W, hlučnost 25 - 36 dB.

 


 • Skladem u výrobce
8 990 Kč
Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
 

Klíčové vlastnosti

 • 3 přístroje v 1:  zvlhčuje a čistí vzduch od nečistot v okolí včetně plazmové ionizace
 • 5 pracovních režimů
 • Zabudovaný digitální hydrostat
 • Přirozený odpar
 • Voda jako filtr
 • Rotační disky s antibakteriální úpravou a BSS filtr
 • PLASMA systém
 • Časovač provozu
 • Velmi tichý provoz
 • Přehledný LCD displej
 • Automatické vypnutí při spotřebování vody

 

Airbi PRIME je inteligentní přístroj, který řeší problémy se suchým a znečištěným ovzduším. Jde o nejmodernější zařízení svého druhu s propracovanou vnitřní technologií, která pomáhá všude tam, kde je třeba řešit dýchací potíže způsobené suchým ovzduším, poletujícím prachem a jinými škodlivinami vyskytujícími se v ovzduší.

Airbi PRIME je především velmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracující na principu studeného odparu. Speciální odpařovací disky pomalým otáčením absorbují vodu a ventilátor fouká suchý vzduch přes tyto zvlhčené rotující disky. Zvlhčený vzduch je pak rozptylován do okolí. Díky přirozenému odparu, kdy se voda rozkládá na opravdu malé a lehké částice, dochází k lepšímu rozptýlení vodních mikročástic než je tomu u tradičních zvlhčovačů. Velkou výhodou je také fakt, že voda, která se přirozeně odpařuje, nezanechává viditelné stopy v podobě minerálních látek zachycených na nábytku, televizi apod. 

Airbi PRIME spotřebuje jen minimum energie a snadno se ovládá, neboť má zabudovaný hydrostat s jehož pomocí dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti (40-60%).

Model PRIME toho však umí více – s pomocí vody jako přírodního filtru dochází k zachytávání nečistot vyskytujících se v ovzduší. Uživatele tohoto přístroje potěší nenáročnost údržby a především pak velmi nízké náklady na jeho provoz.

Aby nedocházelo k množení bakterií ve vodě, obsahuje Airbi PRIME patentovaný filtr BSS (Bio-Silver Stone) a vnitřní rotační disky jsou opatřeny speciální antibakteriální úpravou eliminující množení bakterií. Díky tomu PRIME zachytí až 99,9% bakterií vyskytujících se v okolním ovzduší a z přístroje tak vychází přirozeně čistý a zvlhčený vzduch.

Airbi PRIME je vybaven Plasma systémem, což je unikátní technologie, diky které je možné útočit na viry šiřené vzduchem, rozkládat je a bránit tak jejich působení na lidský organismus. Tato technologie není závislá na filtračních systémech, ale používá pozitivnich (+) a negativnich iontů (-), které působí v celém prostoru místnosti a zvyšují tak šanci na skutečnou likvidaci virů.

Airbi PRIME je ultra tichý (25-36 db) a mezi jeho další výhody patří energetická nenáročnost (pouze 7-15 W). Zařízení je možné používat v 5 pracovních režimech – automatický, vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon, noční režim. Nechybí ani bezpečnostní funkce, která v případě nedostatku vody přístroj sama vypne a na ovládacím panelu upozorní uživatele pomocí blikající ikonky na nedostatek vody ve spodní části přístroje.

Technické parametry

Kapacita nádržky

7 litrů

Výkon zvlhčovače

300-450 ml/hod

Doporučený rozměr místnosti

60 m2

Příkon

7-15 W

Hlučnost

25-36 dB

Rozměry

330 x 330 x 405 mm

Hmotnost

6 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600236

 

 

Příslušenství:

Antibakteriální vodní BSS filtr (Bio-Silver Stone) pro čistič a zvlhčovač vzduchu Airbi AIRWASHER a Airbi PRIME za 550 Kč.airbi_airwasher_bss_filtr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: