Airbi AIRWASHER

Airbi AIRWASHER kombinuje tři zařízení v jednom – zvlhčovač vzduchu, čističku ( resp. pračku ) vzduchu a plazmový ionizátor.

Jeho automatický chod dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti či kanceláři a přitom z okolí účinně odstraňuje pyl nebo prachové částice. Díky plazmové ionizaci navíc pomáhá rozkládat viry a bakterie rovnou v ovzduší.

Kapacita nádrže je 4,5 litrů, maximální výkon až 250 ml/h přirozeným odparem, do místností až 45 m2 s příkonem pouze 8 W a hlučností pouze 24-30 dB.


  • Skladem u výrobce
6 990 Kč
Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
 

Airbi AIRWASHER je unikátní pračka vzduchu, která kombinuje tři přístroje v jednom zařízení – zvlhčovač vzduchu, čističku vzduchu a plazmový ionizátor. Jeho automatický chod dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti (40-60%).

Díky přirozenému odparu, kdy se voda rozkládá na opravdu malé a lehké částice, dochází k lepšímu rozptýlení vodních mikročástic než je tomu u tradičních zvlhčovačů. Velkou výhodou je také fakt, že voda, která se přirozeně odpařuje, nezanechává viditelné stopy v podobě minerálních látek zachycených na nábytku, televizi apod.

AIRWASHER však toho umí mnohem více – s pomocí vody jako přírodního filtru dochází k zachytávání nečistot vyskytujících se v ovzduší. Uživatele tohoto přístroje potěší nenáročnost údržby a především pak velmi malé náklady na jeho provoz.

Aby nedocházelo k množení bakterií ve vodě, je AIRWASHER vybavený patentovaným filtrem BSS (Bio-Silver Stone) a vnitřními rotačními disky se speciální antibakteriální úpravou eliminující množení bakterií. Díky tomu AIRWASHER zachytí až 99,9 % bakterií vyskytujících se v okolním ovzduší a z přístroje tak vychází přirozeně čistý a zvlhčený vzduch.

Plasma systém – AIRWASHER je vybaven generátorem plasmových iontů, které nejen pomáhají zachytávat prachové částice, ale také likvidují drtivou většinu virů v ovzduší. Tato funkce je volitelná a uživatel ji může v případě potřeby vypnout.

AIRWASHER je téměř neslyšitelný (30-24 db) a mezi jeho další výhody patří energetická nenáročnost (pouze 8 W). Zařízení je možné používat v 5 pracovních režimech – automatický, vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon, noční režim. Nechybí ani bezpečnostní funkce, která v případě nedostatku vody přístroj sama vypne a na ovládacím panelu upozorní uživatele pomocí blikající ikonky na nedostatek vody ve spodní části přístroje.

Technické parametry

Kapacita nádržky

4,5 litru

Výkon zvlhčovače

až 250 ml/hod

Doporučený rozměr místnosti

45 m2

Příkon

8 W

Hlučnost

24-30 dB

Rozměry

280 x 280 x 370 mm

Hmotnost

4,5 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600205

 

Příslušenství:

Antibakteriální vodní BSS filtr (Bio-Silver Stone) pro čistič a zvlhčovač vzduchu Airbi AIRWASHER a Airbi PRIME za 550 Kč.airbi_airwasher_bss_filtr

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: