Doprava zdarma

Airbi MAXIMUM

Když jde o zdraví, není místo pro kompromisy. Airbi MAXIMUM patří k tomu nejlepšímu, co můžete pro kvalitu vašeho vzduchu udělat. MAXIMUM je extrémně výkonný zvhlčovač, a díky filtračnímu systému je zároveň plnohodnotnou čističkou vzduchu. A to je kombinace, která mezi konkurencí nesnese srovnání.

Výkon zvlhčení až 750 ml/h, vzduchový výkon 350 m3//h, místnost až 50m2, příkon 30-80 W, hlučnost 28-55 dB.


 • Skladem u výrobce
12 990 Kč
Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
 

Klíčové vlastnosti

 • Čistí a zvlhčuje vzduch
 • 5 pracovních režimů zvlhčování
 • Zabudovaný digitální hydrostat
 • Přirozený odpar
 • HEPA a uhlíkový filtr
 • Rotační disky s antibakteriální úpravou a BSS filtr
 • PLASMA systém
 • Velmi tichý provoz
 • Přehledný LCD displej
 • Indikace výměny filtrů
 • Automatické vypnutí při prázdné nádobě

 

Když jde o zdraví, není místo pro kompromisy. Airbi MAXIMUM patří k tomu nejlepšímu, co můžete pro kvalitu svého vzduchu udělat. MAXIMUM je extrémně výkonný zvhlčovač a díky velkorysému filtračnímu systému zároveň i plnohodnotnou čističkou vzduchu. A to je kombinace, která mezi konkurencí nesnese srovnání. Je jen na vás, jestli budete používat obě funkce zároveň, nebo každou zvlášť.

Vysoký výkon zvlhčovače je ještě umocněný použitou technologií - MAXIMUM používá princip přirozeného odparu, stejně jako se odpařuje voda v přírodě. To znamená, že voda je rozkládána na drobné a lehké mikrokapičky, které se ve vzduchu snadno odpaří. Oproti jiným způsobům po sobě tyto malé částice nezanechávají stopy po minerálech na nábytku, takže vám nepřidělávají práci s uklízením. Přirozený odpar zajišťuje celkem 38 rotujících disků, které na svou velkou plochu navážou vodu a ta je pomocí zabudovaného ventilátoru rozptýlena do okolí. Takto dokáže MAXIMUM dostat do vzduchu až 750 ml vody za hodinu, a to jej mezi zvlhčovači řadí mezi absolutní špičku. Zabudovaný hydrostat zajistí, že vlhkost vzduchu bude na ideální úrovni a vy tak nemusíte ztrácet čas s kontrolou.

MAXIMUM je ale pračka vzduchu, takže vůbec nezaostává ani v oblasti čištění vzduchu. Při filtraci kombinuje několik technologií, které dohromady nedají nečistotám šanci - vzduch prochází přes omyvatelné předfiltry, vodu jako přírodní filtr a vysoce účinný HEPA filtr. Takto je vzduch očištěn od pylů, prachových částic, plísní, bakterií a virů. A pokud by tyto filtrační hradby nějaký virus přeci jen překonal, zlikviduje jej PLASMA systém. O pachy a nebezpečné plyny se spolehlivě stará uhlíkový filt.

Všude, kde stojí delší dobu voda, hrozí riziko množení bakterií. Výjimkou nejsou ani zvlhčovače vzduchu, proto je MAXIMUM vybavený patentovaným filtrem BSS, který bakterie potlačuje. Speciální antibakteriální úpravu mají i rotační disky, které zachytí až 99,9 % bakterií z okolního vzduchu. Prostě antibakteriální výbava non plus ultra.

MAXIMUM má přehledný dotykový LCD panel, pomocí kterého přístroj snadno nastavíte podle svých požadavků. Díky zabudovanému hydrostatu a senzoru kvality vzduchu okamžitě zjistíte informace o aktuální čistotě a vlhkosti okolního vzduchu.

Technické parametry

Vzduchový výkon

až 320 m3

Doporučený rozměr místnosti

50 m2

Příkon

30 - 80 W

Hlučnost

28-55 dB

Rozměry

370 x 195 x 665 mm

Hmotnost

8,5 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600410

 

 

Příslušenství:

Antibakteriální vodní BSS filtr (Bio-Silver Stone) pro čistič a zvlhčovač vzduchu Airbi MAXIMUM za 650 Kč.airbi_airwasher_bss_filtr

 

 

 

 

Kombinovaný filtr - náhradní kombinovaný filtr pro čističku vzduchu Airbi MAXIMUM za 890 Kč. airbi_maximum_sada_filtru_hepa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: