Osobní odběr ZDARMA

IonitFinish - stěrka pro lepší vlastnosti IonitColor

Pastovitá stěrka podporující vlastnosti interiérové barvy Ionit. Navyšte ještě více permanentní produkci vzdušných vitamínů (záporných iontů) přirozeným způsobem díky inovativní kombinaci technologií stěrky IonitFinish s barvou IonitColor. Připravena pro okamžité použití v interiéru, která aktivně reguluje vlhkost vnitřního prostoru.

  • Zlepšuje vnitřní klima
  • Ideální řešení s IonitColor
  • Dokonalé povrchy vysoké kvality

  • Skladem u výrobce
950 Kč
Kategorie: Speciální produkty
 

Stěrka IonitFinish je vhodná pro tmelení i celoplošné stěrkování (třídy kvality Q1 - Q4) sádrokartonových desek. Dále pro celoplošné stěrkování omítek a betonu. Velmi vhodné využití pro novostavby i rekonstrukce.

Rust_organismu_a_vliv_na_zdravi

Proč je důležité udržovat si optimální hladinu vlhkosti vzduchu?

Z nedávných lékařských studií je patrné, že při vysoké relativní vlhkosti se bohužel více daří zdraví škodlivým jevům a procesům. Patří mezi ně příkladně tvorba plísní, hub, roztočů či chemické spolupůsobení látek. Co si však možná málokdo uvědomuje je skutečnost, že i prostředí s nízkou relativní vlhkostí má stejně neblahé účinky na lidské zdraví.

Například v místnostech s relativní vlhkostí pod hranicí 20 % je až třikrát vyšší riziko nákazy chřipkovým virem. Je to dáno nejen tím, že virům se v takto nízkých relativních vlhkostech daří, ale vysušené a popraskané sliznice člověka jsou pro chřipku snadnějším vstupem do jeho těla. Nízká relativní vlhkost vzduchu se na organismu negativně projevuje rovněž podrážděním očí a kůže nebo zhoršeným prostředím pro alergiky a astmatiky, vlivem vyšší míry uvolňování ozónu a vyšší úrovně prašnosti. Dle odborných studií by se míra relativní vlhkosti měla optimálně pohybovat mezi 40–60 % relativní vlhkosti.

Postup

Při spárování postupovat nejméně alespoň ve 2 pracovních krocích, v závislosti na požadovaném vzhledu. V prvním kroku zaplnit spáru a vložit výztužný pásek. Ve druhém pracovním kroku nanést hladkým nerezovým hladítkem nebo širokou špachtlí další materiál a upravit do roviny. Při vyplňování spár nebo otvorů se doporučuje nanášet hmotu v několika vrstvách, vždy na téměř již suchou vrstvu předchozí. Mezi jednotlivými vrstvami je nutná technologická přestávka min. 12 hodin. Přebytečný materiál odstranit.

Díky jedinečné spolupráci jsme schopni Vám zajistit osobní odběr barvy ZDARMA po celé ČR na pobočkách specializovaných prodejen, čímž se můžeme vyhnout nákladům na přepravu barvy, která může být v řádech stovek Kč.

Technické parametry:

velikost balení 20 kg kbelík
max. tloušťka 3 mm
min.  tloušťka 0,1 mm
spotřeba cca 1,55 kg/m²/mm / cca 2,3 kg/m2 při 1,5 mm tloušťky vrstvy
vydatnost cca 12,5 m²/kbelík při tloušťce 1 mm
max.velikost zrna 0,1 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: