Šungitová destička na mobil 25x15 mm

Šungitová destička 25 x 15 mm, nalepovací na mobilní telefon, nebo na jeho pouzdro, pro snížení dopadu elektromagnetického záření na lidský organismus.

Lze použít na jakýkoliv elektrospotřebič, kde chcete snížit negativní energii na člověka a harmonizovat si tak své prostředí.

 


  • (>5 ks) Skladem
109 Kč
Kategorie: Stínění elektromagnetického pole z mobilního telefonu
 

Destička ze šungitu snižuje dopad, jaký má elektromagnetické záření v celém spektru frekvencí používaných mobilními operátory (dle měření senzibila o cca 40%-50% viz video s testem na snížení vlivu GPZ). Nesníží tedy intenzitu elektrosmogu, ale sníží škodlivý vliv, jaký bude mít tuto záření na lidský organismus.

Nalepte destičku přímo na telefon nebo na jeho pouzdro co nejblíže k anténě a snížíte rizikový faktor zdravotních poškození v souvislosti s elektromagnetickým zářením. Lze též nalepit na notebook, monitor nebo jiný zdroj škodlivého záření.

Šungit je jedinečná hornina, s největší pravděpodobností původem z vesmíru (meteorit), která má výborné energetické účinky, které byly využívány již před několika staletími. Pokud se zkombinuje s pyramidálním tvarem, má šungitová pyramida i výborné účinky na snížení dopadu geopatogenních zón na lidský organismus a stejné účinky bude mít i na snížení elektromagnetického záření z mobilu a dalších elektrospotřebičů.

Rozměr: 25 x 15 mm, tloušťka 3 mm, se samolepící vrstvou

Hmotnost: 2 g

Zajímavou variantou je také Neutralizační nálepka EMP japonského výrobce, která svými rozměry je velmi praktická.

IMG_9262_geschlossen_seite-600x600Pro maximální krytí před vysokofrekvečním elektromagnetickým zářením z mobilu, které je vědecky ověřené, doporučujeme vyzbrojit Váš mobilní telefon také tímto vysoce účinným univerzálním pouzdrem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: