Šungitový leštěný přívěšek - kámen velikost cca 15 - 20 mmm

  • 1 z 2

Šungitová klíčenka s leštěným šungitem je přívěšek s kamenem o velikost cca 15 - 20 mmm s možností uvázání k mobilnímu telefonu, klíčům apod. pro snížení dopadu elektromagnetického záření na lidský organismus.

Lze použít na jakýkoliv elektrospotřebič, kde chcete snížit negativní energii na člověka a harmonizovat si tak své prostředí.

 


  • Momentálně nedostupné
125 Kč
Kategorie: Stínění elektromagnetického pole z mobilního telefonu
Položka byla vyprodána...
 

Klíčenka či přívěšek ze šungitu snižuje dopad, jaký má elektromagnetické záření v celém spektru frekvencí používaných mobilními operátory (dle měření senzibila o cca 40%-50% viz video s testem na snížení vlivu GPZ). Nesníží tedy intenzitu elektrosmogu, ale sníží škodlivý vliv, jaký bude mít tuto záření na lidský organismus.

Připevněte přívěšek přímo k telefonu nebo na klíče a snížíte rizikový faktor zdravotních poškození v souvislosti s elektromagnetickým zářením.

Šungitový přívěšek trvale noste

  • při poruchách štítné žlázy
  • u syndromu chronické únavy
  • při oslabené imunitě a pro celkové posílení organismu

Použití:

  • ošetření čaker
  • doplňování energie
  • celková harmonizace a posílení organismu

Šungit je jedinečná hornina, s největší pravděpodobností původem z vesmíru (meteorit), která má výborné energetické účinky, které byly využívány již před několika staletími. Pokud se zkombinuje s pyramidálním tvarem, má šungitová pyramida i výborné účinky na snížení dopadu geopatogenních zón na lidský organismus a stejné účinky bude mít i na snížení elektromagnetického záření z mobilu a dalších elektrospotřebičů.

Rozměr: šungitový leštěný kámen velikost cca 15 - 20 mm

Hmotnost: 3 g

Zajímavou variantou je také Neutralizační nálepka EMP japonského výrobce, která svými rozměry je velmi praktická.

IMG_9262_geschlossen_seite-600x600Pro maximální krytí před vysokofrekvečním elektromagnetickým zářením z mobilu, které je vědecky ověřené, doporučujeme vyzbrojit Váš mobilní telefon také tímto vysoce účinným univerzálním pouzdrem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: