Šungitová destička na mobil kolečko 23 mm

Šungitová destička tvaru kolečka o ø 23 mm, nalepovací na mobilní telefon, nebo na jeho pouzdro, pro snížení dopadu elektromagnetického záření na lidský organismus.

Lze použít na jakýkoliv elektrospotřebič, kde chcete snížit negativní energii elektrosmogu na člověka a harmonizovat si tak své prostředí.

 


  • (>5 ks) Skladem
122 Kč
Kategorie: Stínění elektromagnetického pole z mobilního telefonu
 

Destička ze šungitu snižuje dopad, jaký má elektromagnetické záření v celém spektru frekvencí používaných mobilními operátory(účinnost je dle měření senzibila cca 40-50%, stejně jako u snížení dopadu GPZ, viz video níže). Nesníží tedy intenzitu elektromagnetického záření z mobilu ale škodlivý vliv, jaký bude mít na lidský organismus.

Nalepte destičku přímo na telefon nebo na jeho pouzdro co nejblíže k anténě a snížíte rizikový faktor zdravotních poškození v souvislosti s elektromagnetickým zářením. Lze též nalepit na notebook, monitor nebo jiný zdroj škodlivého záření.

Šungit je jedinečná hornina, s největší pravděpodobností původem z vesmíru (meteorit), která má výborné energetické účinky, které byly využívány již před několika staletími. Pokud se zkombinuje s pyramidálním tvarem, má šungitová pyramida i výborné účinky na snížení dopadu geopatogenních zón na lidský organismus a stejně tak na elektrosmog. 

Rozměr: ø 23 mm, tloušťka cca 3,5 mm, se samolepící vrstvou

Hmotnost: cca 2 g

Zajímavou variantou je také Neutralizační nálepka EMP japonského výrobce, která je svými rozměry velmi praktická.  

IMG_9262_geschlossen_seite-600x600Pro maximální krytí před vysokofrekvečním elektromagnetickým zářením z mobilního telefonu, které je vědecky ověřené, doporučujeme vyzbrojit Váš mobilní telefon také tímto vysoce účinným univerzálním pouzdrem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: