Prostorový harmonizér CHEOPS

  • 1 z 3

CHEOPS spolehlivě harmonizuje Vaše prostředí proti geopatogenním zónám, elektrosmogu, technickému záření a dalším zářením škodlivým pro živé (lidské) organismy jako je WI-FI, 5G a další, jež prokazatelně negativně působí na zdraví.


  • Skladem
7 890 Kč
Kategorie: Produkty
 

Prostorový harmonizér CHEOPS pracuje na principu tvarového zářiče ve tvaru pyramidy a ke svému napájení používá magnetické pole Země. Je preventivní ochranou před nepříznivými vlivy dráždivých zón (myšleno jako geopatogenní zóny, elektrosmog, dračí žíly, jiné moderní záření a signály jako jsou WI-FI, 5G sítě a podobně).

Harmonizér CHEOPS působením své vlastní pyramidální energie rozptyluje škodlivé záření dráždivých zón a mění jejich vlnovou délku na hodnotu přijatelnou lidskému organismu – tedy harmonizuje prostředí.

Harmonizér CHEOPS je vyroben z čistě organického materiálu, který neovlivňuje nic ve svém okolí a také není ničím ovlivňován.

Dosah působnosti CHEOPSu je 9m na každou stranu (poloměr), tedy celkový průměr účinnosti je 18m v polokruhu. Detailnější vyzobrazení naleznete v obrázcích.

Účinnost cheopsu je v rozmezí 80-90% což ve velké většině případů je plně dostačující pro optimální harmonizaci prostředí, kde se vyskytují lidé.

 

Na harmonizér CHEOPS byly vypracovány 2 nezávislé certifikáty kvality a funkčnosti. Prohlédnout si je můžete v detailu popisu.

CHEOPS je bezúdržbový a bez režijních nákladů.

 

UMÍSTĚNÍ CHEOPSU:

Je důležité, aby byl umístěn podle těchto pravidel:

  1. Jedna strana CHEOPSu musí směrovat přímo na sever (pomocí buzoly, která je součástí setu). Tím je harmonizér nastaven a harmonizuje prostředí v rozsahu svého působení tak dlouho, dokud nedojde k jeho vychýlení z přesně nastaveného směru.
  2. Harmonizér by měl být umístěn v takové výšce, odkud chcete využívat jeho pozitivních vlastností (pokud v ložnici, doporučuji na zem, aby Vaše tělo bylo chráněno). Umístění na poličku znamená, že co je pod úrovní harmonizéru, to není ovlivněno jejím pozitivním účinkem. Ten začíná až od CHEOPSu výše.
  3. Není dobré umisťovat harmonizér přímo pod postel, nebo pod křeslo, protože skrz tělo budou proudit energie, které jsou spojeny právě s fungováním CHEOPSu. Ideální je umístit jej např. do středu domu na zem (poloměr účinnosti je 9m, průměr pak 18m).
  4. Poblíž harmonizéru by se neměl vyskytovat elektrický proud (např. zásuvka), topení, nebo železné konstrukce. Tyto věci v jeho blízkosi mají za následek snižování účinnosti CHEOPSu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: