Doprava zdarma

Harmonizér CHEOPS odrušovač na principu energie pyramid

 • 1 z 3

CHEOPS spolehlivě harmonizuje Vaše prostředí proti geopatogenním zónám, elektrosmogu, technickému záření a dalším zářením škodlivým pro živé (lidské) organismy jako je WI-FI, 5G a další, jež prokazatelně negativně působí na zdraví a to v rozsahu až 18 metrů a účinností až 90%


 • Skladem u výrobce
7 890 Kč
Kategorie: Odrušovače geopatogenních zón
čištěný prostor: v průměru 18 metrů
provozní náklady: nulové
 

Prostorový harmonizér CHEOPS pracuje na principu tvarového zářiče ve tvaru pyramidy a ke svému napájení používá magnetické pole Země. Je preventivní ochranou před nepříznivými vlivy dráždivých zón (myšleno jako geopatogenní zóny, elektrosmog, dračí žíly, jiné moderní záření a signály jako jsou WI-FI, 5G sítě a podobně).

Tyto patogenní vlivy mají negativní vliv na lidské zdraví, psychiku a spánek, které se nejčastěji projevují:

 • nespavostí či poruchou spánku,
 • bolestmi hlavy (i častými migrénami)
 • únavou, vyčerpáním
 • nesoustředěností (nebo také porucha soustředěnosti či koncentrace)

 

CHEOPS působením své vlastní pyramidální energie rozptyluje škodlivé záření dráždivých zón a mění jejich vlnovou délku na hodnotu přijatelnou lidskému organismu – tedy harmonizuje prostředí. To má za následek tyto pozitivní změny*:

 • čistí prostor od geopatogenních zón s maximální účinností
 • ruší negativní energii z elektrospotřebičů (elektrosmog a technické záření)
 • zlepšení zdravotního stavu
 • zlepšení psychické pohody
 • minimalizace únavy a vyčerpanosti
 • zlepšení koncentrace a soustředění (vyšší pracovní výkon, méně chyb, lepší učení)
 • dělá ideální prostředí pro rozvoj a učení dětí

*zmíněné výhody platí v případě, že je Vaše domácnost vystavena negativnímu vlivu geopatogenních zón a/nebo silnému vlivu technického záření či elektrosmogu.

 

Harmonizér CHEOPS je vyroben z čistě organického materiálu, který neovlivňuje nic ve svém okolí.

Dosah působnosti CHEOPSu je 9m na každou stranu (poloměr), tedy celkový průměr účinnosti je 18m v polokruhu. To znamená, že dokáže odrušit negativní patogenní zóny téměř v celém domě. 

CHEOPSu je ideální pro optimální harmonizaci prostředí, kde se vyskytují lidé (zejména děti) a tím si zajistíte zdravé a čisté prostředí bez působení škodlivých patogenů. Jedná se o absolutně nejúčinnější prostorový zářič. Další podobný zářič je např. šungitová pyramida.

 

Na harmonizér CHEOPS byly vypracovány 2 nezávislé certifikáty kvality a funkčnosti. Prohlédnout si je můžete v detailu popisu. S ARPOU to jsou jediné odrušovače v ČR, co mají certifikáty na účinné odrušení geopatogenních zón. Prohlédnout si je můžete v náhledu.

CHEOPS je bezúdržbový a bez režijních nákladů.

 

UMÍSTĚNÍ CHEOPSU:

Je důležité, aby byl umístěn podle těchto pravidel:

 1. Jedna strana CHEOPSu musí směrovat přímo na sever (pomocí buzoly, která je součástí setu). Tím je harmonizér nastaven a harmonizuje prostředí v rozsahu svého působení tak dlouho, dokud nedojde k jeho vychýlení z přesně nastaveného směru.
 2. Harmonizér by měl být umístěn v takové výšce, odkud chcete využívat jeho pozitivních vlastností (pokud v ložnici, doporučuji na zem, aby Vaše tělo bylo chráněno). Umístění na poličku znamená, že co je pod úrovní harmonizéru, to není ovlivněno jejím pozitivním účinkem. Ten začíná až od CHEOPSu výše.
 3. Není dobré umisťovat harmonizér přímo pod postel, nebo pod křeslo, protože skrz tělo budou proudit energie, které jsou spojeny právě s fungováním CHEOPSu. Ideální je umístit jej např. do středu domu na zem (poloměr účinnosti je 9m, průměr pak 18m).
 4. Poblíž harmonizéru by se neměl vyskytovat elektrický proud (např. zásuvka), topení, nebo železné konstrukce. Tyto věci v jeho blízkosi mají za následek snižování účinnosti CHEOPSu.

 

Kvalita vzduchu je jedním ze 4 hlavních vnějších vlivů, které ovlivňují naše zdraví ať už chceme, nebo nechceme. Mezi tyto vlivy patří VZDUCH, GEOPATOGENNÍ ZÓNY, ELEKTROSMOG a SVĚTLO.

Prozatím dvě tyto oblasti můžete vyřešit na GeoZdraví a to sice oblast zvýšení kvality vzduchu (díky vysoce kvalitním čističkám vzduchu) a geopatogenních zón (díky skupině proutkařů - senzibilů, kteří tyto jevy umí detekovat, měřit a celou situaci řešit).

 kontaktujte nás_1objednat měření_1

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 25.1.2021
Chci Vám poděkovat za odrušovač GPZ CHEOPS. Dříve jsem trpívala bolestmi hlavy – migrénami, to jsem měla i dvakrát do měsíce, špatně se mi spalo, mnohokrát jsem za noc procitla, bolesti kloubů, páteře atd. Tyto problémy některé vymizely nebo se podstatně zmenšily. Po nainstalování odrušovače jsem sama na sobě cítila úlevu mých zdravotních obtíží už do dvou hodin.