Ankh - Nilský kříž

  • 1 z 2

Ankh, neboli nilský kříž, je kovový přívěšek vyjadřující egyptský symbol života, narození, znovuzrození, oživení nebo nesmrtelnosti.

Účinně snižuje negativní dopad geopatogenních zón v místě jeho umístění (tedy na těle), výrazně doplňuje životní energii a má výborné pozitivní účinky na Vaší psychiku.


  • (>5 ks) Skladem
295 Kč
Kategorie: Odrušovače geopatogenních zón
přívěšek: nerezová ocel
náhrdelník: nerezová ocel
amulet: nerezová ocel
 

Symbol ANKH (nebo též ANCH) - někdy označovaný jako klíč života, klíč Nilu,nilský kříž nebo egyptský kříž - je představitelem věčného života ve starověkém Egyptě. ANKH je považován za první - originální - kříž.

egypt-ge93a87c11_1280Egyptští bohové, faraóni či králové, jsou často vyobrazováni s egyptským křížem v ruce. V době šíření křesťanství převzali symbol koptští křesťané právě v Egyptě. Velmi často bývá vyobrazován v souvislosti s bohyní Eset (Isis), která patřila k nejuctívanějším bohům starého Egypta a jako manželka boha Usira a matka boha Hora představovala patronku života.

ANKH představuje vodu, vzduch a slunce, které měly zajistit a uchovat život ve staroegyptské kultuře. Symbolizuje lidskou postavu s rozpaženýma rukama. Znamená hluboké porozumění a spojení s vesmírem.

Využití:

ANCH v sobě skrývá významnou duchovní symboliku z dob dávného Egypta a má pozitivní účinky na zdraví i psychiku. Velmi účinně snižuje dopad geopatogenních zón a elektromagnetického pole na lidský organismus, pomáhá doplňovat vnitřní energii a zlepšuje psychické stavy. Tedy už člověka nosící tento amulet ANCH jen tak něco nerozhodí, dokáže řešit věci více v klidu, s nadhledem a navíc pln energie.

ANCH má nejvyšší účinnost přímo v bodě jeho umístění (tedy zavěšený na krku apod.). Jakákoliv vzdálenost od něj znamená snížení účinků a proto je jeho nejlepší použití jako přívěšek. Ideální jako okamžitá ochrana jeho nositele všude tam, kam jde. Do prostoru (místností) je vhodnější využít jiný typ zářiče, jako je třeba šungitová pyramida.

1-2h před spánkem amulet ANKH sundejte. Pokud tak neučiníte, budete mít v sobě spoustu energie a je pravděpodobné, že se Vám díky tomu nepodaří rychle usnout.

Materiál: nerez ocel - nečerná, antialergenní, dlouhá životnost, stálý lesk

Rozměry:  28 x 45 mm, síla 2 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AK Avatar autora | 19.4.2023
Jsem spokojen. Mám sníženou funkci srdce a plic a problémy s nosními dutinami a v noci časté močení, ale už po prvních dvou dnech křížku na hrudi /včera a dnes/ vnímám náznaky zlepšování zdravotního stavu. Tak věřím, že tomu tak bude i nadále.
5
J Avatar autora | 12.9.2022
musim rict ze tento produkt je dost super. yzo ma tento privesek taky a je stastny. ja teda kdybych si ho