Pyramida a její účinky

Ohledně účinků a vlivu pyramid na lidský organismus, rostliny a vůbec vše živé, je toho napsáno již skutečně velmi mnoho. Pojďme si tedy shrnout ty nejzajímavější poznatky, jak nám tento magický pyramidální tvar může pomoci a co všechno dokáže ovlivnit.

Pyramid je po celém světě veliké množství z nejrůznějších dob a ty vůbec nejznámější jsou Egyptské. Nás ale v tomto článku budou zajímat spíše menší pyramidy, které můžete mít doma a pomáhat si tak denně proti nežádoucím zdraví škodlivým vlivům a harmonizovat si tak své prostředí, zlepšit kvalitu spánku, zlepšit kvalitu skladovaných potravin či urychlit proces hojení.

Mezi některé účinky pyramidy patří:travel-3098815_1920

  • Urychlení léčby chorob a hojení zranění
  • Vysílají pozitivní energii
  • Narušují vliv patogenních zón
  • Ruší vliv elektrosmogu a technického záření
  • Čistí potraviny od škodlivých látek
  • Pomáhají při psychickém vyčerpání a odstraňovat depresi

 

Ale POZOR! Je také třeba říct, že ani pyramida neumí zázraky a nenahrazuje léčbu (obzvlášť u těžkých onemocnění), ale rozhodně může podpořit proces hojení a ulevit od bolestí.

 

Pyramidy fungují tak, že přijímají energii z okolí. A to energii z kosmu, kterou přijímají do své špičky a energii zemskou, kterou přijímají do své základny. Uvnitř pyramidy dochází k harmonizaci obou energií a vytvářejí vlastní pozitivní tzv. pyramidální energii, která má blahodárné účinky pro lidské biopole a je příčinou mnoha nevysvětlitelných uzdravení a dalších podobných jevů. Abyste co nejvíc navýšili energetický potenciál pyramidy, můžete využít i speciálních materiálů, které jejich účinnost ještě zvyšují. Mezi ty vůbec nejúčinnější patří šungit. S šungitem, nebo také pouze s pyramidální energií pracuje, také mnoho léčitelů ať už na dobití energie, nebo zmírnění příznaků chorob.

Aby pyramida měla správné účinky a vyzařovala co nejvíce pozitivní energie, je nutné ji mít natočenou severo-jižně, čímž kopíruje elektromagnetické pole země a maximalizuje tak svou účinnost. Tímto způsobem se také napájí a použití těchto přírodních energií dává pyramidě schopnost velmi účinně odrušovat geopatogenní zóny, elektrosmog a negativní účinky technického záření jako Wi-Fi či 5G sítě, jež negativně působí na lidský organismus. Energie pyramidy také vyrovnává působení energií jing a jang, čímž harmonizuje energetická centra, čakry a meridiány (energetické dráhy). Díky tomu se zlepšuje revitalizace a regenerace buněk živých organismů.

Účinky pyramid využívá i veleúspěšný žokej a chovatel Josef Váňa, který léčbu pomocí pyramid dopřává svým závodním koním. Všiml si totiž, že díky pyramidám se léčba zranění zkracuje zhruba o polovinu.

Pyramidální tvar v lepenkové podobě byl dokonce v roce 1952 v ČR patentován jako zařízení, které pomáhá ostřit žiletky. Tím se jasně dokládá proudění energií uvnitř tohoto pozoruhodného tvaru. Další účinky byly vysledovány při uchovávání chleba, kdy kůrka neokorala, zelenina a ovoce, které se nekazily. Pokud dokonce umístíte pyramidu nad rostoucí rostliny, může to způsobit jejich rychlejší růst či zmizení některých chorob rostlin. U skladování potravin to platí velmi podobně. Tedy pokud nad skladované potraviny umístíte pyramidu, tak tyto zůstanou déle čerstvé a jejich chuť bude intenzivnější.

I proto mají pyramidy velkou oblibu u senzibilů, psychotroniků a lidí, kteří se tímto tématem zabývají. Informací o jejich účincích se dá najít na internetu obrovské množství a to by v tom byl čert, aby na tom něco nebylo. Nemyslíte?