Léčitel

Obecně se dá říci, že léčitel je někdo, kdo Vám pomůže při zdravotních potížích aniž by bylo potřeba využít klasické medicíny. Jak to ale dělají? Kdo jsou tito lidé? Koho za ně můžeme považovat?

Cílem každého léčitele by mělo být odstranit příčinu problému a poté by měla být následná léčba možná již jakýmkoliv způsobem. Ne vždy se tak ale stává. Jednou z nejčastějších příčin nejrůznějších potíží může být dlouhodobý pobyt v geopatogenních zónách, které každého člověka velmi negativně ovlivňují a způsobují obrovské množství zdravotní komplikací od bolestí hlavy až po opravdu závažné choroby. Protože senzibilovéGeoZdraví umí řešit otázku geopatogenních zón a měřit tuto energii přírody, pak i my se cítíme tak trochu jako léčitelé. Téměř vždy je totiž odstranění příčin zdravotních potíží zároveň lékem a proto je tak důležité zaměřit se nejdříve na odstranění těchto potíží.

Jako léčitel se může cítit také člověk, který zná a umí pracovat s bylinkami, kořením a vůbec všemi možnými nekonvenčními mastmi na nejrůznější potíže. Jedná o velmi malou skupinu lidí a převážně opředenou o letitou tradicí, kterou si např. předávají v jedné rodině z generace na generaci. Pokud by se vyloženě někdo chtěl stát léčitelem pomocí bylinek tak jen těžko bude hledat učitele a proces zaučení trvá relativně dlouho.

hands-4573366_1920Dalo by se také říci, že léčitel je člověk, který umí pracovat s energií a aurou člověka a dokáže také špatnou energii z člověka odvádět. Jelikož jsme všichni energie, tak to dává velký smysl a pokud svůj talent tito léčitelé objevili a pracovali s ním, dokáží velké věci a mnohdy hodně pomoci i v případech, kdy si běžná medicína neví rady.

Mnozí léčitelé jsou také velmi senzibilní a krom práce s energií člověka dokáží pracovat i s energií přírody. Tedy propojují zde schopnosti léčitelství a přitom využívají svých schopností senzibila.

Pak existuje také léčitel, který umí toto všechno a může Vám tak dát nespočet různých tipů a doporučení v nejrůznějších oblastech zdraví a života, protože jeho léčitelství je již vskutku komplexní. Stále však platí, že nejdůležitější krok ke zdraví je odstranění příčiny zdravotních potíží.

V Číně se ve 20. Století stala taková nevídaná situace, kdy zdravotnictví nestíhalo a mělo velký nedostatek kvalifikovaného personálu a to zejména lékařů. Proto se Čína rozhodla k velmi zvláštnímu a dodnes velmi výjimečnému činu a to sice že uzákonila léčitele jako lidi, kteří opravdu léčí, pomáhají a jejich znalosti dostaly pojem tradiční čínská medicína.