Spánek a vše kolem něj

Spánek tvoří nedílnou součást našeho života a chtě nechtě se mu musí věnovat každý. Někdo více, někdo méně, ale není nikdo, kdo by mohl dlouhodobě bez spánku fungovat.

Proto je velmi důležité mít kvalitní spánek, který naše tělo i mysl dokonale zregeneruje a připraví na úžasné zážitky nadcházejícího dne.

O kvalitě spánku pak může rozhodovat spousta proměnných a právě na to je zde tato rubrika, která Vás postupně provede tím, jak si zlepšit spánek, zbavit se ranní únavy a celodenního vyčerpání, pomoct dětem v klidu spát a zapomenout na probdělé noci plné nočního buzení a nespavosti.

Začtěte se do inspirativních tipů, jak si ze spánku udělat to nejlepší životní palivo, které Vám bude pomáhat zvládat všechny situace, které Vám život postaví do cesty.

 

Odpolední šlofíček

Představte si výborný oběd, na kterém jste si skvěle pochutnali. A pak přichází ten stav, kdy by si člověk nejraději lehnul a nechal ho v poklidu strávit. Jenže pauza na oběd je dána na 30 minu...

Jak na špatný spánek a nespavost

Špatný spánek či nespavost můžeme omezit tím, že si dáme opravdu záležet na tom, s jakou náladou do postele budeme ulehat. Tedy náš spánek můžou ovlivňovat naše vnitřní okolnosti, které můžeme ...

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem