O kvalitě spánku v pořadu Víkend

O kvalitním spánek se v dnešní době zajímá čím dál tím víc lidí a to stejné platí i pro publicitu v médiích.

Níže naleznete odkaz na cca 10ti minutové video z pořadu Víkend ze dne 23.3.2021, kde se tímto tématem zabývají a vysvětlují, jak moc je kvalitní spánek důležitý, co všechno ovlivňuje jeho nedostatek, jaké průběhy má nespavost a co se může stát, pokud spánek nebudeme mít kvalitní.

Opět se zde zmiňují světla a jejich vyzařování, které výrazným způsobem ovlivňují kvalitu spánku.

Dále hraje velkou roli naše psychické rozpoložení cca 1 hodinu před ulehnutím.

Obrovský vliv bude mít také množství elektroniky (ne jen mobilní telefony), které v ložnici a taky na noční stolku, máte.166547038_759530148266877_5490506039359854825_n

Velkým tématem, kterým se zabýváme u nás v GeoZdraví, jsou geopatogenní zóny a jejich vliv nejen na spánek.

A pak hraje také velkou roli kvalita matrace, na které spíte.

Témat, které náš spánek ovlivňují, je samozřejmě mnohem více a výše jsme vypíchli pouze pár nejzásadnějších a nejběžnějších. Každopádně věříme tomu, že pokud si prověříte vlastní domácnost na geopatogenní zóny, hodinu před spánkem si dáte pozor na svou náladu, nebudete těsně před usnutím koukat do počítače, mobilu či televice a vedle postele nebudete mít na nočním stolku žádné elektrické spotřebiče (ne, ani budík), bude se Vám spát o mnoho lépe, než doposud.

Opravdu mám z ložnice odstranit i budík? Obrázek na této stránce je z měření GPZ, kde jsme pomocí měřiče elektrosmogu zaznamenali u budíku nadlimitní hodnoty elektrosmogu a technického záření. Proto dejte budík buď dál od hlavy, nebo pokud používáte mobilní telefon, zapněte si režim letadlo a také jej dejte dál od hlavy, případně si pořiďte antirezonanční podložku ARPA.

Ale teď už k samotnému videu pořadu Víkend.