Doprava zdarma

Somavedic - Vedic

Somavedic je navržen na principu řízeného uvolňování energie z minerálů. Jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy ve specifické konfiguraci spolu se vzácnými kovy, které výsledný efekt umocňují.

Produkt Vedic má z řady Somavedic nejvyšší účinnost na mírnění negativního dopadu elektrosmogu na naše zdraví s dosahem až 30 m ve volném prostoru. Na tomto odkazu můžete jakýkoliv Somavedic zakoupit s 10 % slevou.


  • Skladem u výrobce
19 570 Kč
Kategorie: Elektrosmog
 

Somavedic-Vedic-pp23Krok vpřed v oblasti harmonizace

Model Vedic přináší o 50 % silnější schopnost harmonizace (těla i prostředí) než Uran. Jedná se o aktuálně nejprodávanější harmonizující zařízení a nejvhodnější, pokud se chcete zbavit elektrosmogu a harmonizovat prakticky jakýkoliv prostor. Je ideální volbou, je-li vaším záměrem dopřát svému tělu omlazující účinek kvalitního spánku, dodat mu energii a lépe se soustředit. Pokud s harmonizačními procesy teprve začínáte, představuje tento model nejlepší způsob, jak se s nimi seznámit.

 

 

Somavedic-16Ověřený pozitivní účinek

Výrobky Somavedic byly v průběhu let podrobeny testování v různých nezávislých laboratořích a byl prokázán jejich pozitivní účinek na naše buňky a organismus. Tím zesilují odolnost našeho těla proti frekvencím elektrosmogu. Somavedic Vedic urychluje regeneraci buněk a pozitivně ovlivňuje variabilitu srdeční frekvence a kardiovaskulární a nervový systém. U většiny uživatelů dochází ke zlepšení kvality spánku a také pociťují více energie během dne. Seznam testů najdete na stránkách výrobce.

 

Somavedic-Vedic-pp29

100% harmonizace vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: