Nečekaná intenzita

Před příjezdem na místo měření jsem od pána obdržel informaci, že má určité zdravotní potíže, které mi nechce sdělit. Domluvili jsme se na měření právě proto, že si chtěl ověřit, jestli na jeho stav mohli mít vliv právě geopatogenní zóny. A tak jsem vyrazil pln očekávání, jak to vlastně celé dopadne.

Po krátkém povídání jsem se pustil do práce a vše nasvědčovalo klidnému a pohodovému průběhu. S pánem


byla příjemná domluva a nic neukazovalo na to, že bych byl u nemocného člověka. Popravdě jsem po krátké době zapomněl důvod domluveného měření a plně jsem se ponořil do své práce. Vše se mělo ale brzo změnit, protože po obývacím pokoji jsem se pustil do měření ložnice.

ekg-2069872_1280

V ložnici byly rozmístěny 3 postele v různých koutech pokoje a každá postel byla využívána jednou osobou. To jsem ale nevěděl, protože všechny byly uklizeny a na žádné z nich nebyla peřina, jen malé gaučové polštářky. Trochu mě překvapilo rozmístění postelí, ale nevyptával jsem se na důvod a místo toho jsem pokoj zakreslil, chopil se virgulí a šel jsem po stopách geopatogenních zón jako správný proutkař. Po chvilce jsem nalezl první zónu o intenzitě 5. To už není moc dobré a mířila právě na dvě postele. Po zakreslení a chvilce povídání o nalezené zóně jsem pokračoval a kousek dál mě málem porazila geopatogenní zóna o intezitě 7, která „lízla“ jednu postel a do druhé si to mířila přesně k polštáří. S hrůzou jsem zjistil, že přímo v posteli v oblasti hlavy / krku, se tyto dvě zóny protínají, což má za následek SOUČET jejich intenzity a tak se dostáváme nad běžnou měrnou normu! Maximální intenzita jediné geopatogenní zóny

může být 10 ( nejvyšší číslo, jaké jsem kdy změřil, bylo 8), ale díky křížení můžeme mít hodnoty i vyšší. Zde tím pádem byla 12ka !!! Stačilo mi do toho prostoru vstoupit a hned mi začalo být špatně, motat se mi hlava a zběsile touct srdce. Rychle jsem prostor opustil a vyjádřil obavy o tom, že doufám, že tady nikdo nespí. Protože pokud ano, musí mít obr


ovské zdravotní problémy a neuvěřitelné potíže se spánkem. Se smutným pohledem mi pán sdělil, že zde spí on, že spánek je, pravda, trochu horší, než u rodičů (nebyl na tyto zóny příliš citlivý), ale jeho zdravotní potíže, kvůli kterým jsem na měření přijel, je rakovina jícnu.

Jediné, co jsme mohli v danou situaci udělat, bylo přemístění nábytku tak, aby se všechny postele zónam vyhnuli (zadařilo se z větší části), ale to bohužel už nic nezměnilo na faktu, že pán musí zápasit s takto zákeřnou chorobou, kde jsem si na 95% jist, že na její vznik měly obrovský podíl právě tyto špatné geopatogenní zóny.

kontaktujte nás_1objednat měření_1