Měření geopatogenních zón Jablonec nad Nisou

 

family-783756_1920

 

Co to vlastně je geopatogenní zóna?  

Geopatogenní zóny ( nebo-li také dračí žíly ) jsou místa, která negativně ovlivňují lidský organismus a to zejména v době spánku, relaxace a dlouhodobém pobytu v těchto negativních zónách.  Jednoduše v době, kdy si chcete odpočinout, Vás geopatogenní zóny ovlivňují a neustále drží Vaše tělo v „pohybu“ díky mikrovibracím, které uvedou do pohybu všechny buňky v našem těle a to i ty, které mají odpočívat, regenerovat a sbírat síly. Proto se geopatogenní zóny mohou brát jako příčina toho, že jsme nevyspalí, rozlámaní, unavení, zažíváme bolesti hlavy, kloubů a velmi často máme se spánkem potíže (jako nespavost, problém usnout, časté buzení). Děti jsou navíc na tyto patogenní zóny (a vůbec všechny negativní záření), mnohem citlivější. Tím pádem na ně mají větší dopad a i proto se v noci velmi často budí, nemohou spát, pláčou a podobně.

Nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem, jak se vyhnout vlivu geopatogenních zón, je nebýt jim vystaven. Na to ovšem potřebujete znát, kudy zóny Vaší domácností vedou (jednoduše řečeno mít mapu). Toto lze zjistit metodou starou tisíce let a to metodou pomocí proutkařů.

Proutkař je člověk, který má sensibilní schopnosti a jeho tělo (měřící přístroj) reaguje velmi citlivě na tyto negativní vibrace a pomocí virgulí, kyvadélek, pružin či jiných pomůcek, dokáže dané negativní geopatogenní zóny najít, určit jejich směr a intenzitu.

Zabýváme se měřením geopatogenních zón již od roku 2006 a od roku 2014 existuje projekt GeoZdraví, kde své služby nabízíme lidem, kteří chtějí a potřebují řešit problémy se spánkem, nevysvětlitelnými bolestmi hlavy, zad, kloubů a mnoho dalších zdravotních potíží. Při měření těchto geopatogenních zón ve Vaší domácnosti je lokalizujeme, určíme jejich směr a intenzitu. Na tomto základě spolu navrhneme ideální přemístění nábytku tak, aby Vám to co nejvíc vyhovovalo. 

Více o celé problematice naleznete ZDE.

Měření geopatogenních zón probíhá v JABLONCI NAD NISOU a celém okrese JABLONEC NAD NISOU. Dojedeme za Vámi do měst jako je Tanvald, Železný Brod, Semily, Turnov  a vůbec všechny lokality v dojezdové vzdálenosti cca 100 km od Liberce. 

Pokud bydlíte dále jak 100 km, zavolejte nám, nebo napište e-mail. Věříme tomu, že se určitě nějak domluvíme.

kontaktujte nás_1objednat měření_1