ODRUŠOVAČE

Šungit

Šungit je v Rusku znám již dlouhá staletí a jeho vlastnosti tamní obyvatelé hojně využívají nejen k odrušení škodlivého záření geopatogenní zón, ale třeba k posílení imunity, zvýšení energetické kapacity organismu a podobně. Existují i tzv. šungitové lázně, kde se dodnes jezdí lidé z celého světa léčit a dobíjet ztracenou energii. Jejich vlastnosti jsou naprosto unikátní a žádná jiná hornina nemůže jejich specifické vlastnosti poskytnout. Více informací naleznete na partnerském webovém portále (viz níže).

Pro koho šungit je?

Pro všechny, jež trápí geopatogenní zóny, nespavost, vyčerpanost, únava, bolesti kloubů, zad či migrény, slabý imunitní systém a mnoho další nepříjemnosti. Pro Vás všechny je tu řešení v podobě šungitu. Toto řešení je finančně VELMI příjemné a šetrné. Šungit je sám o sobě velmi vzhledná hornina (estetika, náramky, náhrdelníky, náušnice atp.) a jejich skutečné vlastnosti jsou prokazatelné.

Navíc Vám můžeme k Vaší objednávce dát 10% slevu v případě, že své šungitové výrobky objednáte na www.shungite-pro.com a do objednávky uvedete slevový kód: GEOZDRAVI567

Šungit
 

Antirezonanční podložka

Pracuje na principu odstínění dráždivých zón a vytvoření tzv. bezpečného prostředí, kde jsou lidé po dobu spánku chráněni. To však max. do výšky 60cm a poté se zóny opět spojují a pokračují dále do vesmíru. Podložka má rozměry 90x200 a jsou na ni vystaveny dva certifikáty kvality od soukromých společností( VITAE a Institut přírodní medicíny Praha)

Návod na použití a údržbu:

Antirezonanční podložku umístěte do postele pod prostěradlo. K fixaci na matraci lze použít našité gumové pásky. Doporučujeme prát do 60°C s četností 3 – 4 krát za rok. Při praní v automatických pračkách používejte nižší stupeň ždímání. Nikdy neždímat mechanickým způsobem. Sušit pokud možno na přímém slunečním svitu. Možno žehlit při nižší teplotě. Při ošetřování dodržujte symboly ošetření na nášivce podložky, tedy:

  • praní do 60°C
  • žehlení do 150°C
  • chemické čištění při použití perchlóretylénu
  • sušení za nižší teploty
  • nepoužívat bělení chlórem
Antirezonanční podložka
 

Harmonizér

Prostorový harmonizér pracuje na principu tvarového zářiče ve tvaru pyramidy a ke svému napájení používá magnetické pole Země. Je preventivní ochranou před nepříznivými vlivy geopatogenních zón. Působením své vlastní pyramidální energie rozptyluje toto škodlivé záření a mění jejich vlnovou délku na hodnotu přijatelnou lidskému organismu – tedy harmonizuje prostředí.

Harmonizér je vyroben z čistě organického materiálu, který neovlivňuje nic ve svém okolí a také není ničím ovlivňován a i tento harmonizér má vystavené certifikáty kvality soukromých firem VITAE a Institutu přírodní medicíny Praha.

Návod na použití a údržbu:

Harmonizér umístěte nejlépe na podlahu vždy tak, aby plně ležel na rovné podložce. Neumisťujte jej na hranoly, dno totiž musí vždy ležet na rovné podložce. Pomocí buzoly (je součástí setu) nastavte harmonizér tak, aby šipka ukazovala přesně na sever. Tím je nastaven a harmonizuje prostředí v rozsahu svého působení tak dlouho, dokud nedojde k jeho vychýlení z přesně nastaveného směru. I malé vychýlení, cca 1 cm, může být příčinou jeho nefunkčnosti. Při jeho vychýlení je nutné jej opět přesně nasměrovat a plného výkonu dosáhne asi za 10 – 15 minut.

Harmonizér je napájen magnetickým polem Země, které je proměnné. Také působení okolní atmosféry – např. v období bouřky, dle fáze Měsíce, dle denní či noční doby – ovlivňuje účinnost harmonizéru.

Neinstalujte pod postel, radiátor nebo v blízkosti železných konstrukcí.

Harmonizér
 
V případě zájmu o výše zmíněné odrušovače mě neváhejte kontaktovat!