Zajímavosti

Zde se dočtete zajímavosti na dvě důležitá témata, které jsou úzce spojena s dopadem vlivu geopatogenních zón na náš organismus a určitě se s Vámi podělím o pár velmi zajímavých měřeních, které jsem uskutečnil.

Dočtete se zde i spoustu zajímavostí, které nejsou spjaty s geopatogenními zónami, ale mohli by Vám pomoci při zlepšení spánku, zdraví, imunity a vůbec navození lepšího pocitu.

Tato sekce bude neustále růst a různé tipy, doporučení a příběhy z měření, se budou množit.

Proto věřím, že pokud zde nyní naleznete nějakou zajímavou informaci, je dost možné, že po nějaké době zde přibude další.

 

TÉMATA, SE KTERÝMI SE ZDE SETKÁTE

 

SPÁNEK A VŠE KOLEM NĚJ

Co všechno ovlivňuje náš spánek a jak se dá zvýšit jeho kvalita je nejčastější téma této sekce.

Budu se zde zabývat jednak geopatogenními zónami, ale i tím, jakou roli hraje psychika. Dočtete se, jaké dopady může mít špatný spánek na náš organismus a vůbec na kvalitu naší imunity a našeho zdraví a mnoho dalších zajímavostí.

kvalitní spánek (2)

 

ZDRAVÍ A IMUNITA

Zdraví máme jenom jedno a je velmi důležité o něj pečovat.

Jak říká Dalajláma v jednom ze svých citátů „…Lidé. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze a pak obětují peníze, aby znovu získali zdraví…“

A protože máme zdraví jenom jedno, je třeba vědět, jak o něj pečovat. 

rodina a zdraví

 

PŘÍHODY Z MĚRENÍ

Nejrůznější příběhy z měření geopatogenních zón, které jsem uskutečnil a které mne opravdu velmi zasáhly. Ne vždy to musí být spojeno přímo s geopatogenními zónami, ale třeba se zkušeností daného člověka, kterou ve svém životě získal a kterou osobně hodnotí jako velmi zajímavou, poučnou, přínosnou, nebo všechno dohromady.

Všechny příběhy jsou uvedeny v anonymitě.

 Zdraví a zdravé tělo

 

Záznamy nebyly nalezeny...