MĚŘENÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN / proutkař – Turnov

 

služby proutkaře na hledání spodní vody pro studny či vrty  a měření geopatogenních zón nabízím v turnově

 

 

 

Geopatogenní zóny ( nebo-li také dračí žíly ) jsou místa, která negativně ovlivňují lidský organismus a to zejména v době spánku a relaxace.  Jednoduše v době, kdy si chcete odpočinout, Vás geopatogenní zóny ovlivňují a neustále drží Vaše tělo v „pohybu“ díky mikrovibracím, které uvedou do pohybu všechny buňky v našem těle a to i ty, které mají odpočívat, regenerovat a sbírat síly. Proto jsme po takovémto „odpočinku“ nevyspalí, rozlámaní, unavení, zažíváme bolesti hlavy, kloubů a podobně.

Nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem, jak se jejich vlivu vyhnout, je nebýt jim vystaven. Na to ovšem potřebujete znát, kudy zóny Vaší domácností vedou (jednoduše řečeno mít mapu). Toto lze zjistit metodou starou tisíce let a to metodou proutkařů.

Proutkař je člověk, který má sensibilní schopnosti a jeho tělo (měřící přístroj) reaguje velmi citlivě na tyto negativní vibrace a pomocí virgulí, kyvadélek, pružin či jiných pomůcek, dokáže dané negativní geopatogenní zóny najít, určit jejich směr a intenzitu.

Zabývám se měřením geopatogenních zón již od roku 2006 a od roku 2014 existuje projekt GeoZdraví, kde své služby nabízím lidem. Jednoduše najdu, kudy zóny ve Vaší domácnosti proudí a jakou mají intenzitu. Na tomto základě spolu navrhneme ideální přemístění nábytku tak, aby Vám to co nejvíc vyhovovalo.

 

konzultace 2                                        konzultace

 

 

Hledání vody metodou proutkaře funguje na stejném principu, jako hledání geopatogenních zón s tím rozdílem, že po nalezení spodní vody se zaměřím na hloubku zdroje a jeho intenzitu. Místo označím a poznamenám si údaje o síle zdroje a hloubce nalezené vody. Takto prohledám požadovanou oblast (pozemek či část pozemku) a spolu vyhodnotíme, kde je nejlepší řešit umístění studny nebo vrtu.

 

 konzultace