ŘEŠENÍ

Proměřením každé místnosti v bytě (ložnice, obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj) dokážeme zjistit, kde a jak by se měl optimálně nacházet nábytek (postel, gauč, pracovní kout), abychom byli mimo dosah těchto škodlivých vibrací.

Na měření geopatogenních zón neexistuje žádný přístroj, který by dokázal takto jemné vlnění změřit, a proto se vše provádí tak, jak tomu bylo již ve staré Číně. Pomocí virgulí či proutků propůjčíme své tělo, aby námi prostupovalo toto vlnění a my ho díky tomu dokázali změřit.

Realizace

Během měření Vám poskytnu nákresy zón, jak prochází Vaší domácností, abyste i v budoucnu měli možnost své bydlení podle těchto nákresů uzpůsobovat. Proměření pozemků z důvodu chystané výstavby je taktéž možné, nicméně to už si vyžaduje individuální jednání. Je však důležité vědět, že zeměkoule se neustále točí a litosférické desky jsou v neustálém pohybu. Časem tedy může dojít i k posunu těchto zón.

Odrušení / odstínění geopatogenních zón

Geopatogenní zóny se přímo zrušit nedají a proto pokud prostory v bytě/domě neumožňují vyhnout se geopatogenním zónám přesunem nábytku, přichází na řadu odrušovače, jejichž funkčnost se dá v praxi velmi snadno ověřit. Existují dva způsoby odrušení/odstínění geopatogenních zón a to sice odklonit směr jejich působení (po určité vzdálenosti se opět vrátí do své původní trajektorie a pokračují dále do vesmíru), nebo upravit jejich frekvenci na takovou míru, která lidskému organismu neškodí.

Ze zkušenosti vím, že odrušovačů je celá řada, ale ne vždy se jedná o kvalitní a opravdu funkční produkty. Proto je důležité si vybírat takové odrušovače, které mají za sebou už ověřenou a letitou praxi u klientů. Z vlastní praxe jsem u klientů pochytil i touhu si takový odrušovač pořídit. Nicméně většina zařízení je finančně velmi nákladná. Toto téma bych s Vámi probral až na základě výsledků měření .

Pro objednání měření či případné dotazy stačí vyplnit níže uvedený kontaktní formulář:


Vaše jméno:


E-mail:


Telefon:Váš vzkaz:


 
Upozorňuji, že měření provádím především ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou a také v celém libereckém kraji.