KURZY MĚŘENÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN A PRÁCE S VIRGULÍ

Dlouhodobý pohyb v geopatogenních zónách je prokazatelně škodlivý na lidský organismus. Když pomineme základní příznaky jako nespavost, bolest hlavy a kloubů, můžeme se dostat k závažnějším problémům s celým lymfatickým systémem, nervovou soustavou a v nejhorších případech jsou tyto zóny i iniciátorem při vzniku rakoviny.

Existuje mýtus, který hovoří o tom, že pouze lidé sensibilní dovedou měřit a určovat místa, kde se tyto zóny vyskytují. V praxi to ale není tak složité a tuto dovednost a techniku si dokáže, dříve či později, osvojit každý člověk.

Tento kurz je zaměřen na všechny typy lidí, kteří mají zájem se o dané problematice více dozvědět a mít možnost si proměřit vlastní domácnost, domácnost svých známých a pomoct tam, kde to považují za správné. Jakmile se jednou k problematice přiblížíte a osvojíte si techniku měření, tak o tuto dovednost již nepřijdete. Tato zkušenost je trvalá.

Mít možnost si domácnost proměřit Vám dává jistotu toho, že vždy budete mít přehled a zároveň i možnost řešení. Při koupi domu či bytu budete mít představu, jak vás bydlení v dané lokalitě ovlivní. Nájem budete posuzovat i z jiných hledisek, než jen podle ceny. Při koupi pozemku si přesně vytýčíte prostor, kde budete mít nejvhodnější místo pro vystavení svého obydlí. Dokážete svými novými schopnostmi pomoct k vyřešení problémů s nespavostí, migrény, bolesti kloubů, zrychlit proces léčení z běžných chorob, dítě už vám nebude padat z postele a bude klidně spát a mnoho dalšího. Stejně tak můžete pomoci i svým blízkým kdykoli a kdekoli bez nutnosti přítomnosti cizí osoby a další finanční investice.

Co získáte absolvováním kurzu:

  • Základní teoretické znalosti kde, jak a proč se geopatogenní zóny vyskytují.
  • Osvojíte si techniku měření geopatogenních zón pomocí virgulí.
  • Tipy na možné odrušení a jak vlastně proces odrušení probíhá.
  • Získaná zkušenost se dá využít i při hledání vody.
  • Získáte znalosti a praxi, které nikdy nezmizí a vždy vám budou po ruce.

Cena soukromého kurzu je 1.500,- Kč (pro jednu osobu) a trvá cca 2 hodiny.

Cena kurzu ve skupině max. 5 lidí činí 1.000,- Kč/1 osobu a trvá cca 2 hodiny.

U soukromého kurzu je možné se domluvit, že proběhne ve Vaší domácnosti. Datum a čas si vzájemně individuálně odsouhlasíme.

Kurz ve skupině bude probíhat v krajské knihovně Liberec ve 2. patře v malém konferenčím sálu v maximálním počtu 5-ti lidí.

Skupinový kurz se realizuje několikrát do měsíce dle počtu zájemců. Základní termín na nejbližší kurz je 25.2.2016.
Další termíny budou v březnu dle počtu zájemců. Termíny budou zveřejněny v posledním týdnu v únoru.

Pro zájemce kurzu, nebo pro více informací, je nutné vyplnit níže uvedený kontaktní formulář:


Vaše jméno:


E-mail:


Telefon:Váš vzkaz: