KONTAKTY

V září 2014, začal projekt GeoZdraví, který byl zpočátku zaměřen čistě na geopatogenní zóny a postupně se rozšířil na oblast zaměřující se na celkové zdraví lidí a zdravou výživu. V tuto chvíli se na projektu podílí dva specialisté.

stanisla.bazacky

Stanislav Bažacký

IČO: 71968415
E-mail: stanislav.bazacky@geozdravi.cz
Telefon: +420 605 287 583
specialista na geopatogenní zóny, poradce pro výživu - zaměření na kvalitu VODY

Do tajů geopatogenních zón poprvé pronikl v roce 2005, kdy postupně začal studovat tuto tématiku a pomáhat lidem v oblasti zdravého spánku. V roce 2017 absolvoval certifikovaný kurz výživového poradenství a zároveň absolvoval vzdělávací kurz v oblasti důležitosti vitamínů, minerálů a dostatku kvalitní pitné vody. Jako nejdůležitější poznatek z těchto kurzů si odnesl vědomí o aktuálním stavu pitné vody v ČR a důležitosti šířit povědomí o této problematice mezi ostatní lidi.


romana.vykoukalova

Romana Vykoukalová

E-mail: romana.vykoukalova@geozdravi.cz
Telefon: +420 732 603 385
poradce pro výživu

6 let praxe v nemocnici na gynekologickoporodnickém oddělení, nyní působí na plastické chirurgii a dokončila certifikovaný kurz výživového poradenství u primáře ORL Střešovické vojenské nemocnice pana Doc. MUDr. Jaromíra Astla, CSc. v oblasti zdravé stravy, přirozené redukce váhy a výživových přírodních doplňků stravy, vyráběné z plodin pěstovaných metodou udržitelného hospodaření (tzn. špičková kvalita půdy, bez chemikálií a syntetických pesticidů a herbicidů).

 

Kontaktovat nás nebo si objednat naše služby můžete i pomocí tohoto formuláře:


Vaše jméno:


E-mail:


Telefon:Váš vzkaz: